TÜFAD Malatya Şubesi yeni binasına taşındı

TÜFAD Malatya Şubesi yeni binasında hizmet vermeye başladı.TÜFAD Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır, “Yeni yerimizde daha sağlıklı koşullarda hizmet verecek olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.Futbol...

TÜFAD Malatya Şubesi yeni binasına taşındı
TÜFAD Malatya Şubesi yeni binasında hizmet vermeye başladı.
TÜFAD Malatya Şube Başkanı Nihat Bayındır, “Yeni yerimizde daha sağlıklı koşullarda hizmet verecek olmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Futbol antrenörlerine kurs ve eğitim vermek amacıyla kurulan ve kısa zamanda çatısı altında yüzlerce antrenörü bir araya getiren TÜFAD Malatya Şubesi, Kışla Caddesi Turfanda Sokak Deveciler Apartmanındaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.
TÜFAD Malatya Şube Başkanı Bayındır yaptığı açıklamada, “TÜFAD Malatya Şubesi Olarak Kışla cad. Tufanda Sok. Deveciler Apt. Kat:1 adresindeki yeni yerimize taşındık.
Yeni yerimizde üyelerimize hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Bu dairenin derneğimize kazandırılmasında emeği geçenlere ve yönetim kuruluma teşekkür ederim. Dernek binamızın açılışını ilerleyen tarihlerde eksiklerimizi bittirdikten sonra yapacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER