Caddeler yenileniyor Sarıgöl değişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ve Sarıgöl Belediyesi İşbirliği İle Sarıgöl’ü Modern Bir Kent Haline Getirmek İçin Çalişmalar Devam Ediyor.

Caddeler yenileniyor Sarıgöl değişiyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Sarıgöl’ü modern bir kent haline getirmek için çalışmalar devam ediyor.
Sarıgöl’ü modern ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile ilçede Alaşehir Caddesindeki altyapı işlemlerini tamamladı ve bordür ve kaldırım taşı çalışmalarına başlandı. Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Kılıçaslan da çalışmaları yerinde inceliyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Sarıgöl’de birçok noktada asfalt, altyapı, bordür ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Alaşehir Caddesindeki altyapı çalışmaları tamamlandı ve bordür ve kaldırım çalışmalarına geçildi. Çalışmalar tamamlandığında ilçe güzel bir görünüme sahip olacak” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154