Salihli Emniyeti’ne ziyaretçi akını

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında terör örgütü tarafından düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıları sonrasında çoğu polis 44 vatandaşın şehit olması nedeniyle Manisa’nın Salihli İlçesi Emniyet Müdürlüğü...

Salihli Emniyeti’ne ziyaretçi akını
İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında terör örgütü tarafından düzenlenen iki ayrı bombalı saldırıları sonrasında çoğu polis 44 vatandaşın şehit olması nedeniyle Manisa’nın Salihli İlçesi Emniyet Müdürlüğü ziyaretçi akınına uğradı.
Salihli Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Oktay Ayaz, Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gürcan Demir, Altınordu Ortaokulu Müdürü Erdal Yeniçeri, Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi Durmuş Küçük ve yönetimi, Rotary Dönem Başkanı Alaattin Altan ve yönetimi, Güven Turizm Başkanı Ahmet Manav ile yönetim kurulu ile öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı’yı makamında ziyaret ederek üzüntülerini dile getirdi.
Ziyaretçiler yaşanan bu terör olaylarının bir daha yaşanmaması dileklerinde bulunurken, Emniyet Müdürü Taşcı, bu acı günlerde Salihli halkının kendilerini yalnız bırakmadığını ifade ederek herkese teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER