Selendi’de mahalle yollarına bakım

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’nin birçok mahallesini birbirine bağlayan yolda genişletme, düzeltme ve bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor.İl genelinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile kötü durumda olan yolları...

Selendi’de mahalle yollarına bakım
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’nin birçok mahallesini birbirine bağlayan yolda genişletme, düzeltme ve bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor.
İl genelinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmaları ile kötü durumda olan yolları yenileyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’nin birçok mahallesini birbirine bağlayan yolda genişletme, düzeltme ve bakım onarım çalışması gerçekleştiriyor. Mevcut yolun Kütahya bağlantısı olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Selendi’nin Beypınar, Zıraman, Kürkçü, Ömerler, Hurşitler, Kamiller, Hasanlar, Çamköy ve birçok mahallesini birbirine bağlayan yolunda yol genişletme, bakım onarım ve düzeltme çalışması gerçekleştiriyoruz. Yolda oluşan deformeleri gideriyoruz. Kütahya ile bağlantısı olan bir yol burası. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları ile Selendi’nin yollarında vatandaşın sorun yaşamaması için çalışıyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154