Cemaat'in kanalı STV tamamen kapandı! Samanyolu TV neden kapandı?

Cemaat'in televizyonu, Samanyolu TV tamamen kapandı. STV neden kapandı, tekrar açılacak mı? Samanyolu TV ile birlikte diğer televizyonlar da kapanacak mı? Yumurcak TV de tamamen kapanacak mı? Detaylar haberimizde.

Cemaat'in kanalı STV tamamen kapandı! Samanyolu TV neden kapandı?

 Samanyolu TV dün gece yayın hayatına tamamen son verdi.

Cemaat'in televizyonu, Samanyolu TV, Türksat uydusundan çıkarılmasının ardından devam ettirdiği karasal yayını da dün gece sonlandırdı.

Türksat uydusundan lisansı iptal edilerek çıkarılan ve karasal antenler aracılığıyla bir süredir yayınlarına devam eden Samanyolu Televizyonu, tamamen kapanma kararı aldı. Kanal, RTÜK'e bu kararını bildirdikten sonra dün gece tamamen kapandı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Babas
Babas - 3 yıl Önce

Yumurcak tv

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Of neden stv yi kapattiniz stv nin yerine gelen kanalı kapatın stv yi açın stv kapanınca hiçbir kanala bakmiyom eyer stv yi kapattiysaniz diğer kanallarinida kapatin o zaman eyer kapatmayacaksaniz stv uyduda istiyoruz

ömer
ömer - 2 yıl Önce

STV YAYİNİ geri Gelmesini istiyorum

MEHMET ÇELİK
MEHMET ÇELİK - 11 ay Önce

M


Ba

MERHABA BIZ TÜRK MILLETI OLARAK SAMANYOLU TV NİN KAPATILMASINA ÇOK UZULDUK SAMANYOLU TV NIN YENİDEN ACILMASINI İSTİYORUZ SAMANYOLU TV GIBI BIR TV KANALIMIZ VAR OLDUKÇA BIZI KİMSE DURDURAMAZ ISTE O KADAR

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55