Dilipak! Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 'Ey insan' başlıklı bugünkü yazısında " "Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar. İlahlık ve Rablik taslıyorlar." dedi.

Dilipak! Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, 'Ey insan' başlıklı bugünkü yazısında "Yecüc-Mecüc’ün akrabaları nefsimize hulul ediyorlar. Beynimiz ve kalbimizin kapısı zorlanıyor. Piyasa ve mektep işgal ediliyor. Yeni bir mitolojik döneme giriyoruz" ifadelerini kullandı. 

Dilipak ayrıca, "Makam sahibi yaptıklarımız çalıyor, yalan söylüyor ve zina ediyorlar. İlahlık ve Rablik taslıyorlar. Hırsız malın tamamını götürüyor, rüşvet alan politikacı, bürokrat, bir bostan karşılığı bir bağı satıyor, müftü efendi bunun hükmü nedir, bana söyler misiniz?" dedi.

"Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir" diye Dilipak yazısında ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"Harama dalanlar kumar da oynar, fuhuş da yapar. O özel jetlerle kimler, nereye, niçin gidiyor, ne taşıyorlar, neredeyse her hafta hatta haftada birkaç gün! Lanet olsun bu milletin malını gasp eden, çalanlara ve onlara alkış dağıtan, onları koruyup kollayanlara!

Kendine göre bahanesi olanlar, 'iyi niyet' yalanlarının arkasına saklanıp, 'bağışlanma' hayali kuranlara da bir çift sözüm var:

Unutmayın, Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir"

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal açıkgöz
kemal açıkgöz - 3 hafta Önce

ağzına diline sağlık hocam anlayan anlar bu mesaj nereye gideceğini bilir adresi belli olmuş

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi @kemal açıkgöz - 3 hafta Önce

Mesajın nereye gittiğinin ne önemi var , bunu yapanlar zaten utanmadan milletin gözünün içine baka baka yapıyor , adamlarda surat köseleye dönmüş , artık senin gibileri hor ve hakir görmeye başladılar , onlara göre sen basit birer oy deposusun , askerliğini yap , vergini ver birde 4 çocuk yap , yeni efendi köle düzeni , anlayan anladı

Salih gönül
Salih gönül - 3 hafta Önce

Kime söylemiş acaba? Bi yerlerden tanıdık geliyor bu tanıma uyanlar ?

Maho ağam
Maho ağam @Salih gönül - 3 hafta Önce

Bana 12şubt beldyesini hatırlati agam

Yavuzselim
Yavuzselim - 3 hafta Önce

Kalemine sağlık sy Dilipak çok güzel yazmışsın anlayana.Aynen son günlerde yaşananlar bunu kanıtlıyor devletten ne çalarsam ne koparırsam zihniyeti hakim oldu.Allah Hayır eylesin ama sonu çok kötü görünüyor

Ben Been
Ben Been - 3 hafta Önce

Hanefi ile Mahir aklıma geliyooooorrrrrrr.

hacı
hacı - 3 hafta Önce

Sen önce şu Uğur dilipak ın kulağını bir çekte borcunu ödesin.

MARAŞLI
MARAŞLI - 3 hafta Önce

Aynen katılıyorum. Bu söz iktidardakilere "Anlayana sizvri sinek saz, anlamayana davul zurna az...." İlahi adalet çıkacak....

ulubatlı
ulubatlı - 3 hafta Önce

mevlam görelim neyler,neylerse güzel eyler.sabır her şeyin ilacıdır.


SIRADAKİ HABER

banner122