Esra Bilgiç Töre Çerkeslerden Özür Diledi

Kanal D’de Cumartesi akşamları ekrana gelen Bir Umut Yeter dizisindeki Çerkesler’in büyük tepkisine neden olan replikle ilgili Esra Bilgiç Töre’den özür geldi! Ancak bu özür Çerkeslerin tepkisini dindirmeye yetmedi.

Esra Bilgiç Töre Çerkeslerden Özür Diledi

Kanal D’de Cumartesi akşamları ekrana gelen Bir Umut Yeter dizisindeki bir replik, Çerkezler’in büyük tepkisine neden oldu.

Dizide “Bunun sütü bozuk. Annesi şoförün yeğeniydi. Çok güzeldi. Tam bir Çerkez kızı. Kenan beyle mercimeği fırına verdi. Hamile kaldı. Kenan bey çocuğu doğurunca alıp annesine yol verdi” repliği eleştirilere neden oldu.

Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı ve Esra Bilgiç Töre’nin oynadıkları dizideki sözler, tepkilere neden olunca Töre, sosyal medya hesabından özür diledi.

“Şahsım, oyuncu arkadaşlarım ve tüm ekibimiz adına sizlerden özür dilerim. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı çok üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Gerekli birimlere izlediğimiz anda ilettik. Hassasiyetinizi paylaşıyorum. Sevgiler.” açıklamasını yapan Esra Bilgiç Töre’ye, bu özür üzerine pek çok mesaj geldi.

Esra Bilgiç Töre’nin bu özrü üzerine izleyiciler, özür dilemesi gereken kişinin Töre olmadığını ifade ederek çeşitli yorumlarda bulundular:

İşte özür mesajına gelen yorumlar:

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER