Hekimoğlu dizisi konusu oyuncuları! Ne zaman başlayacak?

Hekimoğlu dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizisinin başrolünde Timuçin Esen olacak. “Hekimoğlu” dizisinin oyuncu kadrosunda Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra genç yetenekler Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da yer alacak.

MEDYA 09.11.2019, 09:46
Hekimoğlu dizisi konusu oyuncuları! Ne zaman başlayacak?
banner257

Sadece Türkiye değil dünya dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House Türkiye'de Hekimoplu adıyla ekranlara gelecek. Dizinin Türkiye uyarlamasında başrolü Timuçin Esen canlandıracak.

“Hekimoğlu” dizisinin oyuncu kadrosunda Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra genç yetenekler Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da yer alacak. 

Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturacak. Dizinin yapımcılığını ise bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.

HUYSUZ DOKTOR

Dizide Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?