Kuruluş Osman için geri sayım başladı - Fragmanı Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Osman'ı Burak Özçivit'in canlandıracağı filmin diğer oyuncuları kimler? Turgut Alp ve Bamsı Kuruluş Osman'da oynamaya devam edecek mi?

Kuruluş Osman için geri sayım başladı - Fragmanı Oyuncuları

İzlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi Kuruluş Osman gelecek hafta 20 Kasım 2019 Çarşamba günü akşam ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Diriliş Ertuğrul'un rekorlarını kırmasına zor gözüyle bakılan Kuruluş Osman yine de ciddi bir izleyici kitlesini ekranlara bağlayacak gibi görünüyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman'ın yayınlanan fragmanlarıyla beraber ilk bölüm tarihi kesinleşti. Osman Gazi rolündeki Burak Özçivit'in diyaloglarına yer verilen fragmanda, Osmanlı Devleti'nin kuruluşu hakkındaki sözler damga vurdu. Peki, Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman 1. bölüm ne zaman? İşte, merak edilenler.

KURULUŞ OSMAN İLK BÖLÜM NE ZAMAN?

Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

KURULUŞ OSMAN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Uzun zamandır dizi projelerinden uzak olan ancak tarihi bir diziyle geri dönüş yapacak olan Burak Özçivit’e başrolde Saruhan Hunel, İsmail Hakkı Ürün ve Özge Törer eşlik edecek, kadroda Abdül Süsler, Ragıp Savaş, Alma Terziç, Ayşegül Günay Demir, Nurettin Sönmez ve Seda Yıldız yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER