Maraşlı dizisi bu akşam final yapıyor

Özellikle adından dolayı Kahramanmaraşlıların yoğun şekilde izlediği Maraşlı dizisi final yapma kararı almasının ardından bu gece son bölümüyle izleyiciye veda edecek. Arda Sarıgün'ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik, Hakan Boyav gibi isimler yer alıyor.

MEDYA 13.07.2021, 19:18
Maraşlı dizisi bu akşam final yapıyor
banner257
banner226

Pazartesi akşamları izleyicilerle buluşan Maraşlı kısa bir süre önce yayın gününde değişikliğe giderek salı günleri yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin finali için düğmeye basıldı. Maraşlı dizisi 26. bölümüyle ekranlara veda edecek. Arda Sarıgün'ün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Melis İşiten, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik, Hakan Boyav gibi isimler yer alıyor.

MARAŞLI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Maraşlı kimliğinden kopamayan Mehmet İnce, hastaneden kaçar. Kim olduğunu anlatmak için Mahur'u doğduğu eve getirir.Annesini, babasını ve hatta kardeşi İsmail'i anlatır. Mahur, Mehmet'i kardeşi İsmail'in mezarına götürmek ister.Mehmet, kardeşinin mezarını ziyaret ederek, geçmişinin yükününden kurtulabilecek midir?Annesini kaybeden Savaş, her yerde Hurdacı'yı arar.Hurdacı, Kadir ile kaçış planı yapmaktadır. Savaş, Hurdacı'dan intikamını almak için Maraşlı'yı öldürmeye karar verir.Gözü iyice kararan Savaş, amacına ulaşabilecek midir?Maraşlı, Hurdacı'nın kaçmak üzere olduğunun haberini alır.Annesi ve kardeşinin öcünü almak ve Mahur'la yeni bir hayata başlamak isteyen Maraşlı'yı büyük finalde nasıl bir son beklemektedir?Annesi ve kardeşinin öcünü almak ve Mahur'la yeni bir hayata başlamak isteyen Maraşlı'yı büyük finalde nasıl bir son beklemektedir?

banner261
Yorumlar (4)
Ne önemi var ismin 5 ay önce
Kocaman bir şehrin güzel insanlarına hanzo dediler. Dizi hakkında dava açacak mısınız Maraşlı avukatlar
millet 5 ay önce
avrupanın iğrenç kültür ve medeniyetini almış olanlar, anadolu insanının medeniyetinden kültüründen bahsedemezler .
46 5 ay önce
Aman Ne önemli yürü dünya yürü sonun virandır bin yılından sonra ahir zamandır
maraş 5 ay önce
türk dizileri anlamsızdır. beyin göçü resmen . avrupa dizilerine bakın daha iyi.
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı