Müge Anlı Kahramanmaraş'ta kaybolan Deniz Akkoyun'u Arıyor

Müge Anlı'da kayıp başvurusu yapılan ve Kahramanmaraş'ta kaybolduğu iddiası ortaya atılan Deniz Akkoyun isimli 5 çocuklu kadın aranıyor. Annesi kızının Kahramanmaraş'ta öldürülmüş olabileceğini söyledi.

MEDYA 19.03.2020, 13:00
Müge Anlı Kahramanmaraş'ta kaybolan Deniz Akkoyun'u Arıyor

Deniz Akkoyun isimli 5 çocuklu kadın Müge Anlı'da aranıyor. Kızının 9 Ocak 2019 tarihinde Kahramanmaraş'ta kaybolduğunu söyleyen annesi kızının öldürülmüş olabileceğinden şüphelendiğini ifade etti.

İlk kocasının kızını kaçırdığını söyleyen anne, "ben erken vermedim, kocası kaçırdı, Gayrettepe'de çok çektirdi" dedi.

Kızının Kahramanmaraş'ta telefonunun bir defa açılıp kapandığını ve bir daha da açılmadığını söyleyen annesi "Kızımı öldürdüler, rüyasını gördüm. Kızımı öldürün mutfakta bir yere gömüyorlardı." dedi.

Rüyasını kızına anlattığını ve "Kızım kendine dikkat et, Kahramanmaraş yaramaz yer" dediğini söyleyen anneye ise Müge Anlı tepki gösterdi. Müge Anlı Kahramanmaraş'ın çok güzel bir yer olduğunu söyledi. İşte Müge Anlı'da Kayıp Deniz Akkoyun Olayının Ayrıntılarının Videosu:

Yorumlar (2)
ömer okumuş 2 hafta önce
müge abla bu şahıs kaç defa k.maraşa gelmiş bizim maraş kadar dürüst temiz kalpli insanımıza hakaret edemez o şahıs demekki k.maraşı tanımadan yalan beyan konuşuyor ilk önce o kadın kendini bi sorgulasın nerden gelme saygılarımla ömer okumuş
bertizli 2 hafta önce
yaw ablacım memleketimizin ne sucu var 24 yıllık kütük olarak maraşlıyım türkiyenin en düzgüz sessiz kentlerinden birisi memleketimiz sen kımseye karısmazsan kımse sana öte git demez istersen yedi kat yabancı ol demezler demeyiz aksıne sahıp cıkarız