Mercan Sönmez kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Kahramanmaraş Elbistanlı Mercan Sönmez yediden yetmişer herkesin gönlünde taht kurdu. Yarışmadan 60 bin lira kazanan ve Hukuk Fakültesi son bölüm öğrencisi olan Mercan Sönmez'in yarışma performansını kesintisiz olarak sunuyoruz.

Sadece Kahramanmaraşlıların değil, Türkiye'nin de gönlünde taht kurdu Mercn Sönmez. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Kenan İmirzalıoğlu'nun misafiri olan 21 yaşındaki Mercan Sönmez izleyenlere kendini hayran bıraktı. Sempatik tavırları, sevgisi, saygısı, bilgisi, kültürü, nezaketi ile izleyenlerin takdirini toplayan Kahramanmaraş Elbistanlı Mercan Sönmez yarışmadan 60 bin lira ayrıldı.

Kahramanmaraş'ı ve Anadolu kadınını çok güzel temsil eden Mercan Sönmez, genç kızlar için de bir umut ışığı oldu.

Daha önce haberini yaptık ancak Mercan Sönmez'in yarışma performansının her saniyesinin bir defa daha izlenmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle Kahramanmaraş Elbistn'dan çıkıp, tüm Türkiye'nin gönlüne giren güzelleri güzeli Mercan'ın yarışma performansını kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.

İŞTE MERCAN SÖNMEZ'İN YARIŞMA PERFORMANSININ TAMAMI

Anadolu Halk Mutfakları Dernek Başkanı Şahin, Eshab-ı Kehf Külliyesi'ne Hayran Kaldı! Anadolu Halk Mutfakları Dernek Başkanı Şahin, Eshab-ı Kehf Külliyesi'ne Hayran Kaldı!

Teşekkürler Mercan Sönmez. İyi ki varsın.