Hayrat Vakfı Suriye’ye 3 tır yardım gönderdi

Mersin’in Tarsus ilçesinde toplanan gıda ve giyecek gibi yardım malzemelerinin bulunduğu 3 tır, Suriye’ye gönderildi.Hayrat Vakfı Tarsus Temsilciliği tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında gıda, giyecek ve battaniyeden oluşan...

Hayrat Vakfı Suriye’ye 3 tır yardım gönderdi
Mersin’in Tarsus ilçesinde toplanan gıda ve giyecek gibi yardım malzemelerinin bulunduğu 3 tır, Suriye’ye gönderildi.
Hayrat Vakfı Tarsus Temsilciliği tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında gıda, giyecek ve battaniyeden oluşan malzemeler toplandı.
Tırların Suriye’ye yola çıkma hazırlığı sırasında konuşma yapan Hayrat Vakfı Tarsus Temsilcisi Mustafa Çetin, Tarsuslulara desteklerinden dolayı teşekkür ederek, kampanyalarının devam ettiğini söyledi. Çetin, “Hayrat Yardım Vakfı olarak şuan Halepli kardeşlerimize en acil ihtiyaçları olan su ve kıyafet gönderiyoruz. Bu kış gününde kardeşlerimize bir nebze olsun yardımcı olabilmek adına gönderiyoruz. Bugün burada 3 tır yardım malzemesi gönderiyoruz. Kampanyamız devam ediyor. Bize destek veren Tarsus halkına çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun" dedi.
Öğretmenler Mahallesi’nde okunan Kuran-ı Kerim ve yapılan duanın ardından yardım malzemelerinin bulunduğu 3 tır, Suriye’ye doğru yola çıktı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154