Toros Üniversitesi öğrencilerinden çevik kuvvete 44 karanfil

Toros Üniversitesi öğrencileri, Mersin Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polislere moral verdi.36’sı çevik kuvvet polisi 44 kişinin şehit olduğu Beşiktaş’taki hain saldırı sonrası polislere moral ve destek olmak isteyen...

Toros Üniversitesi öğrencilerinden çevik kuvvete 44 karanfil
Toros Üniversitesi öğrencileri, Mersin Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek polislere moral verdi.
36’sı çevik kuvvet polisi 44 kişinin şehit olduğu Beşiktaş’taki hain saldırı sonrası polislere moral ve destek olmak isteyen Toros Üniversitesi Öğrenci Konseyi Üyeleri, üniversitelerini temsilen Mersin Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Mersin Çevik Kuvvet Şube Müdürü Hakan Sarak tarafından ağırlanan öğrenciler, hain saldırı sonrası duygu ve düşüncelerini paylaştı. Bu gibi hain saldırılara karşı vatandaşların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinin gerekliliğine vurgu yapan öğrenciler, "Nasıl sevgiler paylaşıldıkça artıyorsa acılar da paylaşıldıkça azalıyor. Bizler her ne kadar bedenen yanınızda olamasak da ruhen ve kalben yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” ifadelerini kullandılar.
Ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini belirten Müdür Hakan Sarak ise birlik olunduğu sürece kimsenin kötü emellerine ulaşamayacağını söyledi. Sarak, "Saldırı sonrasında Türkiye’nin dört bir tarafında olduğu gibi Mersin’de de vatandaşlarımız bizleri ziyaret edip hem taziyelerini sunuyor hem de bizlere moral veriyor. Bu ziyaretlerden en değerlilerinden birisi de hiç şüphesiz siz değerli öğrencilerin ziyaretleri oldu. Keza sizler bizlerin geleceği, yarınları, umut ışıklarısınız. Sizler gönül rahatlığıyla okulunuzu okuyun. Bizler sizlerin rahat ve güvenli bir şekilde okumanız ve yaşamınızı sürdürmeniz için görev başında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından öğrenciler, her biri bir şehidi temsil eden 44 karanfili polislere dağıttı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER