Bodrum’da yaz konserleriyle eğlence tavan yapacak

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hizmet veren bir otel, yaz boyunca ev sahipliği yapacağı birbirinden ünlü şarkıcıların renkli konserleriyle misafirlerini müzik yolculuğuna çıkaracak.Bodrum ilçesinde, geçen yaza damga vuran İskender Paydaş...

Bodrum’da yaz konserleriyle eğlence tavan yapacak

Muğla’nın Bodrum ilçesinde hizmet veren bir otel, yaz boyunca ev sahipliği yapacağı birbirinden ünlü şarkıcıların renkli konserleriyle misafirlerini müzik yolculuğuna çıkaracak.

Bodrum ilçesinde, geçen yaza damga vuran İskender Paydaş ve Ege gibi usta sanatçıların yanı sıra Melis Dağ, Onur Mete & Sibel Mirkelam gibi genç yıldızlar ile Kübalı müzik grupları yine Bodrum Güvercinlik’teki Titanic Deluxe Bodrum’da davetlilerle buluşacak. Otel, 80 bin metrekarelik doğayla iç içe mimarisiyle dikkat çekerken, 400 metrelik sahil bandı ve eşsiz manzarasıyla konuklar keyifli dakikalar geçirecek. Ziyaretçilerine her türlü alternatifi sunan otelde, renkli partiler de düzenlenerek eğlence zirve yapacak. Oda ve villa kategorilerinde farklı konaklama alternatifleri bulunan otelde ayrıca katılımcılar, Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetleri tatma imkanı da yakalayacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER