Andırın'da barış, kardeşlik ve dostluk iftarı

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, "Kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bırakarak, 10 Ağustos'ta birlik ve kardeşlik duygusu içerisinde, geçmişteki olumsuzlukları unutarak geleceğe bakmanın zamanıdır" dedi.

Andırın'da barış, kardeşlik ve dostluk iftarı
Doğan, partisince Andırın ilçesindeki Kışla Bahçesinde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, ilçede 30 Mart yerel seçimlerini kazandıklarını ancak istedikleri oy oranına ulaşamadıklarını belirtti.

Partililerin cumhurbaşkanı seçimleri için tanıdıklarını arayarak, ziyaret ederek Başbakan Erdoğan'ı anlatmalarını isteyen Doğan, şunları kaydetti:

"Ülkemize baktığımız zaman bir yılı aşkın süredir çözüm sürecinin getirdiği rahatlık var. İnsanlarımız şehit olmuyor, askerlerimiz 20 yaşında gencecik toprağa düşmüyor, dağlarda insanlar ölmüyor. Hükümetimiz bu barış ortamını devam ettirmek için gerekli yasal alt yapıyı da hazırlamanın gayreti içerisinde. Parlamento kapanmadan inşallah bu yasal düzenlemeler de çıkacak. Barış süreci kalıcı hale gelecek. Ülkemiz artık iç sorunlarla değil, büyümeyle, halkına daha fazla refah sağlamayla ve bölge gücü olma, bölgesel güç olma, dünya lideri olma yolunda mücadele edecek. işte bunun en temel taşlarından bir tanesi de cumhurbaşkanlığı seçimleridir. Kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bırakarak, 10 Ağustos'ta birlik ve kardeşlik duygusu içerisinde, geçmişteki olumsuzlukları unutarak geleceğe bakmanın zamanıdır" dedi.

Halkın ilk defa cumhurbaşkanını kendisinin seçeceğini anımsatan Doğan,  eskiden cumhurbaşkanı seçimlerinin bir kriz vesilesi yapıldığını ve ülkenin darbe ortamına sürüklendiğini savundu.

Programa, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, AK Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Nursel Reyhanlıoğlu, il ve ilçe teşkilatı üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 5 yıl Önce

Sayın DOĞAN gittiğiniz heryerde artık şehit cenazeleri gelmiyor diye söylemlerde bulunuyorsunuz.Bunun sebeninide halka anlatsanız işte biz doğuda güvenlik güçlerine müdahalede bulunmamaları konusunda talimat verdik ellerini kollarını bağladık afedersiniz taşları bağladık itleri serbest bıraktık deseniz millet sizi yanliş anlar diyemi korkuyorsunuz.Bakınız bizim sabrımızı ne kadar zorlasalarda sabrımızı görüyormusunuz deyiverin.Dahası doğuyu onlara teslim ettik biz orada yokuz ondan şehit gelmiyor deyiverin.Bakın görevlilerimiz hala işidin elinde bırakırlarsa şovumuza bakın deyiverin ne olurki.

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224