banner230

Başkan Bozdağ'dan Pazarcık'ı Şahlandıran Hizmetler

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ'ın 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Pazarcık tarihinde görülmemiş büyüklükte hizmetlere kavuştu.

PAZARCIK 30.09.2018, 10:32
Başkan Bozdağ'dan Pazarcık'ı Şahlandıran Hizmetler
banner257

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Pazarcık yüzyılın hizmetleriyle buluştu.

Yaklaşık 600 Milyon TL’lik yatırımlarla Kahramanmaraş’ta adından sıkça söz ettirmeyi başaran Başkan Bozdağ, 4 yıllık hizmet süresince ilçeye kazandırdıkları ve yapımı devam eden projelerini tek tek sıraladı.

Kırsal mahalleler olmak üzere ilçenin dört bir yanına hizmet götüren Başkan Bozdağ hizmet bilinciyle her fırsatta vatandaşların sorun ve taleplerini dinliyor. Kreş-Gündüz bakım evi hizmeti ve kapalı pazar yeri projesi gibi önemli hizmetin yanı sıra bisiklet ve yürüyüş yolu çalışması, yaşlılara evde bakım projesi, taziye evleri, mahallelere sentetik çim yüzeyli halı saha, sosyal tesisler, kilit parke taşı çalışmaları, park-mesiren alanları, mabet yerleri, sıcak asfalt çalışmaları, merdiven çalışmaları, duvar çalışmaları, üst geçitler, belediye yemekhanesi-garaj kademesi, sosyal etkinlikler, kır düğün salonu, gençlere yönelik faaliyetler, otopark çalışması, belediye hizmet binasında yenilikler, ramazan ayı boyunca vatandaşlarla iftar, eğitime yapılan hizmetler, yukarı pazarcık polis lojmanı yerine düğün salonu-park gibi birbirinden önemli projeleri vatandaşlara kazandıran Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ilçede vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Belediye projeleri dışından devlet yatırımlarını da yakından takip eden Başkan Bozdağ, ilçenin senelerce en büyük sorunlarından olan doğalgaz ve 70 yıllık içme suyu şebekesi yenileme çalışmaları ve ayrıca ilçede 125 yataklı yeni devlet hastanesi inşaatı, yeni kaymakamlık binası inşaatı, 145 adet toki konutları, merkezi yeni ulu camii ve çevre yolu gibi önemli hizmetleri de yakından takip ediyor.

Yaklaşık 600 Milyon TL’lik yatırımla ilçeye hizmet yağmuruna tutan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ yapılan projelerle ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti.

BAŞKAN BOZDAĞ DÖNEMİNDE PAZARCIK

Başkan Bozdağ sözlerinde; “Hatırlanacağı üzere seçimi ilk kazandığımız dönemlerde Büyükşehir Yasasının tam oturmadığı için ilk 2 yılın biraz sıkıntılı geçeceğini ilk 2 yıldan sonra hizmetleri göreceli bir şekilde göreceğimizi belirtmiştim. Doğalgaz ve su şebekesi borularının değişme çalışmalarının ardından ana arterleri sıcak asfalt ile kaplayacağız. Bu yıl içerisinde Toki Konutlarımız tamamlanarak satışa çıkıyor, yaklaşık 2 yıl sonra 125 Yataklı Yeni Pazarcık Devlet Hastanemiz faaliyete geçiyor. 3 yıl içerisinde çevre yolumuz hizmete giriyor. Çevre Yolumuz Trafiğe açıldığı zaman ilçemizi kimse tanıyamayacaktır. Küçük sanayi ve organize sanayi projelerimizde adımlarımızı atıyoruz. Her şey çok daha güzel olacak. Yeni ve Modern Pazarcık Yolunda Durmak Yok Koşmak Var diyoruz. El Ele Gönül Gönüle Yeni Bir Şehir İnşa ediyoruz. Bütün bu hizmetlerin kilit noktası Pazarcık Belediyesi'nin İktidar Partisiyle yani Ak Parti'mizle buluşmasıdır. Bütün bu hizmetlerin ilçemize gelmesinde emeği geçen Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal'a, İçişleri Komisyonu Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç'e, milletvekillerimize, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç'a ve bütün bu hizmetlerimizde emekleri olan gerek yüklenici firma gerekse Pazarcık Belediyesi çalışanlarına gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (6)
Mehmet Akgül 2 yıl önce
Siz aracınızla pazarcık a bir gidinde görün hizmeti!!! Rot balansçıya gitmeden sürün o aracınızı da sizi o zaman dinleyelim efendiler.Yollar delik deşik oldu. Haa hizmet mi, onuda çevresindeki üç beş yallozu daire ve ev sahibi yaparak yaptı.Sorun vicdanlı Pazarcıklılara bakalım.
Hasan 2 yıl önce
Biz başka bir pazarcikta mi yaşıyoruz her yer köstek yuvası gibi 2 gündür şu akıyor Kartalkaya caddesi nden trafikten geçilmiyor üst caddeler harabe kaldırmak delme catma Almancılar da olmasa gelin bir pazarciklilar ile konuşan bakim hizmet varmi sayıları hizmetlere bak dilo dilo yaylalar
Pazarcıklı 2 yıl önce
Bunu yazarken niye ilçe merkezi yollarının güzelliğinden bahsetmediniz sayın tarafsız basın mensubu.
Recep 2 yıl önce
Toki yapıldı ne oldu 140 daireye 40 kişi başvurdu şu akp belediye başkanları iyi reklam yapıyorlar hangi ile gitsem söz verdik yaptık yapılan birsey yok örneğin pazarcik ne yapıldı bir k.maraş pazarcik arasında halk otobusu bile yok hani ulaşım sular akmiyor yollardan caddelerden geçilmiyor sokaklar harabe inanmayan lar memis ozdal Mah. Fatih .camlitepe.menderes.ahmet Bozdag mah.cikin bir araç ile geçin yada yaya geçin hep reklam hep reklam haber46 da aracı birazda yapılmayan hizmetleri yolları caddeleri haber yapin
hepsibu 2 yıl önce
pazarcık'ı güzel bir ilçeden köye çeviren başkan olarak anılacaktır.bozdağ.yollar,kaldırımlar,sokaklar,caddeler suriye gibi oldu.ne denetim var ne düzen.her yer iç savaş çıkmış bir şehrin caddeleri,sokakları gibi oldu.araba tamir ettirmekten anamız ağladı.başkanın bundan haberi yok tabi.çünkü ilçede fazla takılmıyor.
Ben Been 2 yıl önce
Şahlanan eşek sırtüstü düşermiş.Düştü.Başkanlık gitti.
banner112
açık
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 05 Mart 2021
İmsak 05:31
Güneş 06:51
Öğle 12:49
İkindi 16:03
Akşam 18:36
Yatsı 19:51