Pazarcık Belediyesi'nden 1. Peynir Festivali

Pazarcık Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Pazarcık 1. Peynir Festivali kutlamaları dev etkinliklerle start alacak.

Pazarcık Belediyesi'nden 1. Peynir Festivali

Pazarcık Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Pazarcık 1. Peynir Festivali kutlamaları dev etkinliklerle start alacak.

Birbirinden ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra çeşitli etkinliklerle başlayacak olan kutlamalar 2 gün sürecek. 18 Ağustos Cumartesi ve 19 Ağustos Pazar günü birbirinden ünlü sanatçıları Pazarcıklı hemşerileriyle buluşturacak olan Pazarcık Belediyesi festival hazırlıklarını tüm hızıyla devam ediyor.

Pazarcık Atatürk Parkında düzenlenecek olan Pazarcık 1. Peynir Festivali şenliğine vatandaşları davet eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Pazarcığımızı dolu dolu bir Ağustos bekliyor… Bu yıl Pazarcık Belediyesi olarak 1’incisini düzenleyeceğimiz Pazarcık 1. Peynir Festivalimiz renkli görüntülere sahne olacak. Geniş programları ile 2 gün sürecek olan Festivalimiz 18 Ağustos Cumartesi başlayıp, 19 Ağustos Pazar günü sona erecek. Atatürk Parkımızda düzenlenecek olan bu muhteşem etkinliğimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hepsibu
hepsibu - 7 ay Önce

İlçenin yolları,caddeleri,sokakları berbat haldeyken;ilçenin onlarca sorunu çözülememişken,belediye borç batağındayken bu festivallere harcanan paraları Pazarcıklılar olarak kesinlikle tasvip etmiyoruz ve şiddetle kınıyoruz.Belediyenin sadece Ebru Yaşar'a 80 bin TL verdiği söyleniyor.Pazarcık ilçelikten çıkıp köy haline gelmişken bu paraları buralara harcayanlara hakkımızı hiçbir şekilde helal etmiyoruz.

Ahmet
Ahmet - 7 ay Önce

vAllah billah festival istemiyoruz yollarımızı düzeltin yeter festival sizin olsun

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224