Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan görevi devraldı

AK Parti'den Afşin Belediye Başkanlığına seçilen Fazlı Aydoğan, görevi Afşin Belediye Başkanvekili Celal Çeçen'den devraldı.

Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan görevi devraldı
Afşin Belediyesi önünde düzenlenen törene, Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsrafil Aslaner, AK Parti İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, törende yaptığı konuşmasına Mevlana'nın, “Dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım” sözüyle başladı. "Afşin'de yeni bir dönem başlıyor" diyen Başkan Aydoğan, “Biz bugün buraya Afşin'in yeni bir döneminin başlangıcı için yola çıktık. Bugün bizlerle beraber olan, günün şartları nedeniyle aramızda olamayanları saygıyla sevgiyle selamlıyorum" dedi. Daha sonra başkanlık makamına oturan Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, tebrikleri kabul etti.
YORUM EKLE
YORUMLAR
eren.ö
eren.ö - 9 yıl Önce

ben sayın başkanımızı tebrik ediyorum.ve ondan içraat beklediğimizi bilmesini istiyorum.afşinin gelişmiş görmek istiyoruz genşler olarak ama nerdeeee,seninde bir icraat göstermeden gideceğinden adımız gibi eminiz,haa birde afşinin aractan önce yola ihtiyacı var.. saygılar.

SIRADAKİ HABER

banner122