Aras: Sıkıntılara genç bir beyinle çözüm üreteceğiz

(F.ALPER GÜLTEPE)-Anavatan Partisi gençlik kollarının düzenlemiş olduğu toplantıda genç nesillerin yeniden ayak seslerinin duyulacağını belirten Anavatan Partisi Gençlik Kolları başkanı Ahmet Aras, gençlere artık iş imkânlarının yeniden verileceğini gençl

Aras: Sıkıntılara genç bir beyinle çözüm üreteceğiz
U16 Milli Takımı Teknik Direktörü Ahmet Ceyhan, bugün oynanan ve 1-0 kazandıkları ABD maçından sonra yaptığı açıklamada finale yükselmenin sevincini yaşadıklarını belirterek, ''Fransa ile oynayacağımız finalde taraftarımızın desteğini bekliyoruz.'' dedi.

2015 Mercedes-Benz Ege Kupası A Grubu'ndaki son maçında ABD'yi 1-0 mağlup ederek finale yükselen U16 Milli Takımı Ahmet Ceyhan; maç sonrası yaptığı açıklamada, bu yaş grubunda 4 günde 3 maç oynamanın son derece zor olduğunu, ancak oyuncularının gayretli ve özverili bir performans sergilediklerini ifade etti. Ceyhan, sözlerine şöyle devam etti:

''Bu tarz turnuvalarda önemli olan finale kalmak değil. Oyuncuların gelişimini nasıl en iyi şekilde sağlarız çok daha önemli. Dolayısıyla bu yaş gruplarında skordan çok, genç oyuncularımızı nasıl yukarıya taşırız, onun peşindeyiz. Finalde taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Gelsinler; bu gençleri görüp, desteklesinler. Oyuncularımızın, taraftarımızın desteğine ihtiyacı var.''

Bu arada; Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, karşılaşmadan önce Türk futboluna katkılarından ötürü TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar'a teşekkür plaketi takdim etti. Şirin; U16 Milli Takım Teknik Direktörü Ahmet Ceyhan ile U16 Milli Takım Antrenörü İsmail Demiriz'e de plaket verdi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
E.E
E.E - 10 yıl Önce

KONUSMASI KALİTE KOKUYOR FAKAT YANLIS PARTIYI SECMIŞ

emin kalın
emin kalın - 9 yıl Önce

bu partı haberı gecelı aylar oldu hatta yıl oldu lütfen kaldrsanzda haber manşetınızı değiştrsenz bır zahmet artk

EDİTÖR: Sitemizden haber kaldırılmaz. Tüm haberler arşivde kalmaya devam eder. Güncel seçim haberi okumak için SEÇİM2011 menüsüne bakabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER