Aşı karşıtları Sancaktepe'de PCR testi zorunluluğuna protesto etti

Aşı karşıtları, Sancaktepe'de düzenlenen Plandemi Büyük Buluşma etkinliğinde bir araya gelerek koronavirüs aşısı olmayanlara karşı zorunlu tutulan PCR testi zorunluluğunu protesto etti.

SAĞLIK 29.08.2021, 22:34
Aşı karşıtları Sancaktepe'de PCR testi zorunluluğuna protesto etti
banner257
banner226

Koronavirüsle mücadelede en büyük silahımız aşı.

Tüm dünyada ve ülkemizde, aşılama çalışmaları büyük bir hızla devam ederken, aşı olmayı reddeden bir kitle de var.

Aşı karşıtları, İstanbul Sancaktepe'de düzenlenen Plandemi Büyük Buluşma isimli bir etkinlikte bir araya geldi.

MASKE VE MESAFE KURALINI HİÇE SAYDILAR

Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymayan grupta bir kişinin "Kobay faresi değilim" yazılı pankart tuttuğu görüldü.

PCR TESTİ ZORUNLULUĞUNU PROTESTO ETTİLER

Aşı karşıtları, 6 Eylül'den itibaren okulların açılmasıyla aşı olmayanlara karşı başlatılacak olan PCR testi zorunluluğunu protesto etti.

banner261
Yorumlar (5)
ksd 2 ay önce
aşı diye tutturanlar domuz gribi aşısına ne olduğunu biraz araştırsınlar.
Yabancı 2 ay önce
Deneysel sıvı olan a şıları yaptıran herkes o virüsü taşıyor zaten. Onlardan da pcr testi alınmalı. Ayrıca tüm ülkenin kobay olarak kullanılması da anayasal suçtur. O sıvıların ruhsatı yokturdur.
Ahmet 2 ay önce
Alieren adlı vatandaş. Git Bi ege, Akdeniz'e de gör bakalım gece kulüplerinde gece yarılarına kadar insanlar nasıl maskesiz eğleniyor gör. Ülkenin dört yanında maskesiz mesafesiz halka açık konserlere ne diyeceksin. Boş yapma. Sen aşını olduysan ve hala buna rağmen maske takıyorsan bu senin sorunun. Maske takmıyorum, aşı olmadım. Yanımda çalışan herkes hasta oldu, ben olmadım Elhamdülillah. Adam ellerini yıkamaktan derileri yüzüldü, yine hasta oldu. Maske bu kadar koruyorsa, aşı koruyorsa korkunuz niye.
M ali 2 ay önce
Güzel yorum takdir ediyorum sizi
Alieren 2 ay önce
Resimdeki arkadaşlara baktığımda ne maske var ne aşı var ne mesafe var birde pcr da olmak istemiyoruz diyorlar. Bu kişiler yüzünden onlarca insan canından oldu olmaya da devam ediyor daha çok sayacağım şey var ama herkes Allah a hesabını verecek. Bunca ülkeler cahil milyonlarca doları boşa harcıyor aşılar için değil mi?
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı