Bir Nefes Bir Ses Derneği Öykü Arin için Kahramanmaraş'ta harekete geçti!

Türkiye genelinde başlatılan Öykü Arin için Kök Hücre ve Kan Bağışı etkinliği Bir Nefes Bir Ses Derneği tarafından Kahramanmaraş’ta başladı.

Bir Nefes Bir Ses Derneği Öykü Arin için Kahramanmaraş'ta harekete geçti!

Kahramanmaraş’ın en başarılı derneklerinden olan Bir Nefes Bir Ses derneği onlarca üyesi ile kan verme etkinliğine devam ediyor.

MUHTEŞEM BİR KALABALIK!

Kahramanmaraş’ta daha önce bu tür etkinlikler için, görülmeyen kalabalık Bir Nefes Bir Ses derneği tarafından sağlandı.

ÇETELER BİR NEFES BİR SES DERNEĞİNİ YALNIZ BIRAKMADI!

Yaklaşan 12 Şubat Kutlama etkinliklerinden dolayı, meydanlara inen mahalle çeteleri Bir Nefes Bir Ses etkinliği için KIZILAY arabası önünde bir süre zaman geçirdi. Geçirdikleri zaman boyunca, dernek üyelerine destek veren çete üyeleri, oyun havası oynayarakta vatandaşlara moral verdi. 

Yoldan geçen vatandaşları bilgilendirip , kan bağışı yapmalarını sağlayan Bir Nefes Bir Ses Derneği, gün boyunca KIZILAY arabasının yanında etkinliklerini devam ettireceklerini bildirdi.

Bir Nefes Bir Ses Derneği Başkan Vekili Menekşe Büyükpınarbaşılı Haber46’ya yaptığı açıklamada: Türkiye genelinde başlatılmış olan Öykü Arin için Kök Hücre ve Kan Bağışı etkinliğini bizde Kahramanmaraş’ta başlatmış bulunuyoruz. Öykü Arin için şuanda hala uygun donör bulunamadı. Eşleştirmeler çok çok zor oluyor zaten, belki de Kahramanmaraş’tan çıkacak donör, zaten yaklaşık olarak 4500 tane lösemili çocuğumuz var bunlar için eşleşmeler çok zor oluyor. Aslında çok çok donöre ve bağışçıya ihtiyacımız var. O yüzden Kök Hücre ve Kan Bağışı etkinliğine bizde destek vermek istedik. Etkinlik boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ‘dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kpss
Kpss - 11 ay Önce

Türkiye genelinde KPSS’ye giren sayısı 2.2 milyondur .
İlimizden yaklaşık olarak 27 bin kişi girmiştir.
Lise / Önlisans / Lisans mezunları iş bekliyorlar
Bu gençlerin elinden tutmak için bir şeyler yapmak lazım
En azından haber yapmak lazım
Teşekkürler

SIRADAKİ HABER