Elbistan Devlet Hastanesine 24 doktor atandı

Elbistan Devlet Hastanesi kadrosuna, 24 yeni doktor ataması yapıldı.

Elbistan Devlet Hastanesine 24 doktor atandı

Elbistan Devlet Hastanesi kadrosuna, 24 yeni doktor ataması yapıldı. 
2017 yılı başlarında hizmete açılan ve Sağlık Bakanlığı’nın son dönemlerde yaptığı en donanımlı hastane binalarından biri olan 300 yatak kapasiteli Elbistan Devlet Hastanesi’nin doktor kadrosu, yapılan yeni atamalar ile güçlendiriliyor. Bu kapsamda 77. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile bir defada 24 doktor ataması yapıldı. Bu sayede hastanedeki doktor sayısı da önemli oranda artmış oldu.
Sağlık Bakanlığı, 77. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası ile Elbistan Devlet Hastanesi’ne 1 nöroloji uzmanı, 2 çocuk sağlığı uzmanı, 1 beyin ve sinir cerrahisi uzmanı ile 20 de pratisyen hekim ataması yapıldı.
77. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası ile Elbistan Devlet Hastanesi’ne; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları Merve Nur Tekin ile Esma Kaya Özdemir, Nöroloji Uzmanı Zeynep Özdemir Acar ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Halil Kul’un ataması yapıldı.
Diğer yandan aynı kura ile Elbistan Devlet Hastanesi doktor kadrosuna Ahmet Arda Karakaya, Ayşegül Danacı, Berrin Günal, Esra Gözüaçık, Fatma Dilan Tekardıç, Fatma Zülal Gümüş, Hakan Sönmez, Meltem Boz, Muhammed İkbal Öksüz, Mustafa Serdar Özer, Nezaket Sarı, Oğuzhan Türkmen, Rabia Karabulut, Yılmaz Özgül, Yiğit Can Meral, Zekiye Mezdeği, Zeynep Nihan Çıkım, Özlem Koca, İbrahim Ercan Eken ve İlhan Özcan’ın ataması yapıldı.
Yeni atanan doktorların en kısa zamanda görevlerine başlamaları bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
özlem
özlem - 13 ay Önce

ah sahipsiz pazarcık ah sana kim sahip çıkacak ne bir hizmet nede verilen sözler getiriliyor merhum Necip Fazıl'ın dediği gibi öz yurdun da garip öz vatanında parya ağla ağla pazarcık sana kim sahip çıka

Göksunlu Murat
Göksunlu Murat - 13 ay Önce

Göksunda sadece seyretsin:))

SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126