Fizyoterapist Mehmet Emin Sığındım, fizik tedavinin önemini anlattı!

Fizyoterapist Mehmet Emin Sığındım, Formeterapi Fizyoterapi Merkezinde bir çok fizik tedavi gerektiren hastalıkların fizyoterapi ile iyileşmesi için tedavi programları mevcut olduğunu söyledi.

SAĞLIK 10.12.2020, 14:06 10.12.2020, 14:28
Fizyoterapist Mehmet Emin Sığındım, fizik tedavinin önemini anlattı!
banner257

Covid 19 sürecinde insanların harekestsiz yaşantılarından öteri kas ağrıları ve vücut yaygın ağrılarında artış oldu hastanelerde  risk faktörü olduğu için özel fizyoterapi merkezlerine yöneldi insanlar formeterapi fizyoterapi merkezi bu süreçte odak noktası ve iyileşme merkezi oldu kendi bünyesinde GTOS TERAPİ uygulaması ve bir çok fizyoterapi yöntemleri kullanmakta GTOS terapi yi kahramanmaraşta ilk tek uygluyan merkezdir. Bir çok fizik tedavi gerektiren rahatsızlığın fizyoterapi uygulaması yapılmakta özellikle omurga problemlerinde ve bel fıtığı gibi birçok insanın başına dert olan hastalığın tedavisinde fizik tedavi olarak başarısı çok yüksek.

Formeterapi Fizyoterapi Merkezi , multidisipliner bir ekip çalışması  Uzman Formeterapi ekibi insanların sağlığını kazanmasını, iyileştirilmesini ve sürdürülebilmesini amaçlayarak maksimum sağlıklı bir yaşam sunma vizyonuyla kurulmuştur. Formeterapi, sektördeki çalışmaları takip ederek, bilimsel literatüre bağlı kalarak, ulusal alanda etkin, insan odaklı bir çalışma misyonu ile hareket etmektedir. Formeterapi Fizyoterapi Merkezinde bir çok fizik tedavi gerektiren hastalıkların fizyoterapi ile iyileşmesi için tedavi programları mevcuttur. Merkezimizde fizyoterapistler ve diyetisyenler olmak üzere alanında uzman sağlık çalışanları vardır. Fizik tedavi ekibimiz tanısı bırakılmış uzman hekim kontrolünden geçmiş fizik tedavi alması onaylanmış hastalara tedavi programı uygulanmaktadır. Her hangi bir hastalığı olmayan bireyler için klinimizde fizik tedavi uygulaması yapılmamaktadır. Hasta olmayan bireylerde günlük yaşamın koşullarından dolayı kas iskelet sistemi ağrıları için sadece fizyoterapi,manuel terapi,klinik masaj ve klinik egzersiz uygulanmaktadır.

➡️ Pandemi zamanlarında fizik tedavi sürecinizi güvenli ve risksiz şekilde Formeterapide tamamlayabilirsiniz 
➡️ Bel fıtığı - Boyun fıtığı
➡️ Siyatalji - Belde kireçlenme
➡️ Mekanik bel ağrısı
➡️ Kas ağrıları - Fibromiyalji 
➡️ Boyunda Kireçlenme
➡️ Kulunç - Fibrozit - Kas ağrısı
➡️ Omuz ağrılı travmalar
➡️ Kırık sonrası fizik tedavi
➡️ Diz kireçlenmeleri
➡️ Menisküs fizik tedavi
➡️ Topuk dikeni - plantar fasiit
➡️ Tenisçi Dirseği 
➡️ Kas ve Tendon Yaralanmaları
➡️ Myofasial ağrı sendromu 
➡️ Romatoid artrit
➡️ Ankilozan spondilit
➡️ Donuk omuz - rotator cuff
➡️ Hemiplejik(inme) fizyoterapi
Etkin bir tedavi için profesyonel yardımlar alın .

☎️ 0555 753 98 64
 

Yorumlar (1)
Sosyal Hizmet Uzmanı 5 ay önce
Başarılar dilerim babayiğit
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:22
Güneş 05:48
Öğle 12:37
İkindi 16:18
Akşam 19:16
Yatsı 20:37