Kahramanmaraş'ın En Başarılı Hastanesi 'Özel Megapark Hastanesi'

Tüm tıp dallarında başarısını kanıtlayan Özel Megapark Hastanesi, Kahramanmaraş'ta en başarılı hastane olarak bilinmektedir.

SAĞLIK 22.11.2021, 07:33
Kahramanmaraş'ın En Başarılı Hastanesi 'Özel Megapark Hastanesi'
banner257
banner226

Yıllardır Kahramanmaraşlı vatandaşlar için gece gündüz çalışan sağlık personellerinin yanı sıra Megapark Hastanesi Müdürü Ahmet Maraşlıgil ise vatandaşlardan gelen şikayetler ile bire bir ilgilenirken şikayetler kısa sürede çözüme kavuşmaktadır.

Yenilenen yeni binası ve uzman kadrosu ile hizmet veren sağlık personellerimiz zorlu koşullar altında canları pahasına görevlerini yerine getirmektedir.

Özel Megapark Hastanesi, hasta odaklı yaklaşımı, deneyimli hekimleri ve modern tıbbi altyapısı ile kalitatif sağlık hizmetlerinde bir referans noktası olma vizyonuna sahiptir.Özel Megapark Hastanesi çalışmalarının yanı sıra dünya standartlarında sağlık hizmeti vermesiyle bilinmekte, kardiyoloji, Organ Nakli, Damar Sağlığı, Saç Ekimi, Nöroloji, Ortopedi, Tüp Bebek Bölümü, Onkoloji dahil tüm tıp dallarında tıbbi yardıma ihtiyaç duyan hastaları kabul etmektedir. 

Hastane ayrıca 24 * 7 acil servis sağlayan bir İnme Merkezi, 30 oda kapasiteli 'acil bölüm', acil durumlarda yoğun bakım ünitesine dönüştürülebilen tecrübeli hekimler tarafından yönetilmektedir.

banner261
Yorumlar (4)
ede 6 gün önce
evet başarılı bundan şüphemiz yok yanlıız hasta taburcu kısmında bulunan o gözlüklü bayan personeli bir an önce terbiye edilmesi lazım hastanenin sahibi bu kadar egolu değildir
Halk 6 gün önce
Para tuzağı baştan sona. Oğlum için estetik ameliyatına 10 bin kusur istediler. 2 bine devlette sigortasız yaptırdık.
Sait 2 gün önce
Özel Hastanelerin bu kadar fark ücret talep etmesi normal mi? Acil Servis te bile ücret talep edilmekte.Yine doktor tarafından istenilen tetkik,tahlil MR,Röntgen her şeyden fark ücret talep edilmektedir.Her şeyden fark ücret alınınca acaba doktorlar tüm bu istemleri gerçekten gerek gördüğü için mi yapıyor yoksa bir yönetim politikası mı diye sorgulamadan edemiyor insan.
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı