Kahramanmaraş'ta Koronavirüs Şüphesi

Kahramanmaraş'ta yüksek ateşle hastaneye giden ve coronavirüs şüphesiyle tahlilleri yapılan 3 kişise koronavirüs çıktığı iddia edildi. Hastalar karantinaya alındılar.

SAĞLIK 06.03.2020, 18:29 06.03.2020, 18:36
Kahramanmaraş'ta Koronavirüs Şüphesi

Kahramanmaraş'ta yüksek ateşle Necip Fazıl Hastanesi Yörükselim Ek Binaısna giden ve coronavirüs şüphesiyle tahlilleri yapılan 2 kişinin koronavirüs şüphesiyle acilen Necip Fazıl Şehir Hastanesine sevk edildiği iddia edildi.

Türkiye'de koronavirüs olup olmadığı tartışılırken iddiaya göre, Kahramanmaraş'ta şok bir haber alındı. Tokyo'da çalışan ve 10 gün önce yurda dönüş yapan kişide yüksek oranda koronavirüs şüphesi nedeniyle tedavi altına alındı.

Yüksek ateşle hastaneye giden üç kişinin koronavirüs şüphesiyle tetkiklerinin yapıldığı iddia edildi. Konuyla ilgili yetkililerden açıklama yapılmadı.

Haber: Tekin Aras

Yorumlar (7)
BüşraK. 1 ay önce
Birçok belediye toplu tasimada ve kalabalık olan yerlerde dezenfekte işlemi yaparken k.Maraş belediyesi neden hiçbir önlem almıyor yerel yönetim çok kötü :(
Önder 1 ay önce
Varsa açıkça söylesinler ve bir an önce gerekli tedbirler alınsın saklamanın bir alemi yok
maraşın yerlisi 1 ay önce
Allah cc korkmazsınız gözle görülmeyen bir mikroptan korktuğunuz kadar , Korkmayın çözüm yine sünnette ellerinizi bolbol yıkayın
Yapalakli yavuz 1 ay önce
Kamuoyu aydinlatilmalidir
Mehmet 1 ay önce
Hah verin algıyı tasasina düşsün vatandaş verin korkuyu hadi bakalım
Büşra 1 ay önce
Bu haber ile ilgili yeni bir bilgi var mı resmi bir açıklama yapılıp kamuoyunu litfen aydınlatın
Ayşe Ersoy 1 ay önce
Tekin bey bu kadar araştırdın madem sonucuda alsaydın merakta bırakıyorsun bizi