Kahramanmaraş'taki siyam ikizi kardeşlere doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş'ta yaşayan siyam ikizlerine doğum günü sürprizi düzenlendi.

Kahramanmaraş'taki siyam ikizi kardeşlere doğum günü sürprizi

Türkoğlu ilçesinde yaşayan siyam ikizlerine belediye ekipleri doğum günü sürprizi yaptı.

İlçeye bağlı Kırmakaya Mahallesi'nde ikamet eden Hatice ve Yunus Tanrıkulu çiftinin çocukları Ayşe ve Sema Tanrıkulu'nun 18 yaşına girmesinin ardından Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan ve ekipler aileyi evinde ziyaret etti.

Kendileri için hazırlanan doğum günü pastasını kesen Ayşe ve Sema Tanrıkulu kardeşler, Belediye Başkanı Osman Okumuş'un kendilerini hiçbir zaman unutmadığını söyledi.

Doğum günlerinin hatırlanmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Tanrıkulu kardeşler, "Allah razı olsun. Osman Okumuş başkanımız ve Başkan Yardımcımız Ramazan Bozdoğan ve belediye ekipleri, bizi o kadar mutlu ettiniz ki duygularımızı ifade edemiyoruz. Çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bozdoğan ise "Kendilerine hayırlı yaşlar diliyorum. İnşallah bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyoruz. Türkoğlu Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman kendilerinin yanındayız. İyi ki doğdunuz Ayşe ve Sema." diye konuştu.

Belediye ekipleri, kız kardeşlere doğum günü nedeniyle çeşitli hediyeler verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkoglu Esrafi,
Türkoglu Esrafi, - 9 ay Önce

Önce bu haberi yapani sonra yaptirani siddetle kiniyorum. Osman Okumus 15yildir belediye Baskani niye bugune kadar kutlamadi da simdi kutluyor. Secimde köseye sikisti artik algi operasyinu yapiyor ve bunada masum aileyi alet ediyor. Hemen bu haber kaldirilmali bence.

BİRİSİ
BİRİSİ - 8 ay Önce

FLAŞ FLAŞ FLAŞ...SİYAM İKİZLERİNE DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİ.
Müthiş bir haber anlayışı! böyle haberlerle insanları kandırmayın Allah aşkına.belediye başkanının reklamını yapmak için bırakın bunları.daha düne kadar haberiniz olmayan şu çocuklar üzerinden BELEDİYENİN reklam yapmasını ve böyle haber yaptığınızdan dolayıda sizleri nefretle kınıyorum.

Mustafa Akbaş
Mustafa Akbaş - 8 ay Önce

Ayşe , Sema Kahraman Maraş Güzelleri Kardeşlerim Sizleri Allah İçin Çok Seviyoruz İyiki Varsınız Sağlıcakla Nice Yıllara İnşAllah

SIRADAKİ HABER