Kahramanmaraşlı Vatandaşlar Corona Virüsüne Aldırış Etmiyor!

Kahramanmaraşlı vatandaşlar, 359 kişinin yakalandığı, 4 kişinin hayatını kaybettiği corona virüsüne aldırış etmiyor.

SAĞLIK 20.03.2020, 16:37
Kahramanmaraşlı Vatandaşlar Corona Virüsüne Aldırış Etmiyor!

Kahramanmaraşlı vatandaşlar, 359 kişinin yakalandığı, 4 kişinin hayatını kaybettiği corona virüsüne aldırış etmiyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın arka arkaya yaptığı açıklamalar sonrası, birçok kalabalık alanlar kapatılırken semt pazarları doldu taştı. Yüzlerce kişinin alışveriş yaptığı semt pazarlarına karşı önlem alınmalıdır. Haber46 whatsapp ihbar hattına gelen ihbarda, Binevler Mahallesi, Binevler Kapalı Semt Pazarında yüzlerce kişi alışveriş yapıyor. Yüzlerce kişi, meyveleri ve sebzeleri seçerek alırken virüse yakalanmalarıda bir o kadar kolaylaşıyor.

Vatandaşlarımızın sağlığı için bir an önce semt pazarlarına karşı tedbir alınmalıdır. 

Yorumlar (14)
Yavuzselim 2 hafta önce
Biz millet olarak adam olmayız.bakın İtalyanlar umursamadi ne oldu binlerce ölü orada yaşlılar var çocuklar var bir tanesine bir şey olsa bunun vebalını kim verecek hanginiz sorumlu olacak soruyorum yetkililere
caner 2 hafta önce
Yahu arkadaşlar alışveriş yapıyosunuz anladık ama herşeye dokunmayın be!!! benimde babam yakalandı coronaya
rodi 2 hafta önce
maraşta mı ? yakalandı ???
Mina 2 hafta önce
Kahramanmaraşlimisin
Yavuzselim 2 hafta önce
Yok gardaş bunlar anlamaz
Selen nergiz 2 hafta önce
Soka çıkma yasağı olmassa boş hersey
sakir 2 hafta önce
cafelerin hepsi kpalı ama bu bizim şehrimizin pastanelerinin cafeleri adam dolu buna ne demeli.akşam olduğunda ak.., ker..., ma..bakın adam dolu.
Türk 2 hafta önce
Cahillik en büyük virüstür.
maraşın yerlisi 2 hafta önce
Korona korkusu hastalığı solladı. Özellikle yaşlı ve kronik hastaların daha dikkatli olması gerekirken , yaşlılara laf anlatamıyorsunuz. Bir çeşit bulaşıcı bir grip , dikkatli olmak lazım ve yaşlıların evlerinde oturması lazım ama olayı medya biraz fazla abartıyor. Sonuçta hayat devam ediyor , piyasanın çalışması lazım , yoksa bu korkuyla el birliği ile ekonomi çökecek , ağzınıza sürekli tuz karanfil , kekik atın , en kolay basit ve ucuz mikrop öldürme yöntemi ,
Ede46 2 hafta önce
Ne yesinler ??? Devletiniz bir yasa çıkardı badem bıyıklı ensesi kalın seçilmişler için halk kimin umrunda ???
Maraşlı 2 hafta önce
Cuma namazına gitmeyelim cenazelerimi yalnız bırakalım ama pazarımızdan vazgeçmeyelim! Marketleri yağmaladık doymadık yetinmedik. Açlıktan ölmecek kadar stoğumuz var ama coronodan ölmecek kadar bilincimiz yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın