Parksante Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ile Kahramanmaraş Barosu Sağlık Protokolü İmzalandı

Kahramanmaraş Barosu üyesi Avukatları ile Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri arasında protokol imzalandı. Protokol Uzman Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç ile Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül’ün katıldığı törenle imzalandı.

Parksante Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ile Kahramanmaraş Barosu Sağlık Protokolü İmzalandı

Kahramanmaraş Barosu üyesi Avukatları ile Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri arasında protokol imzalandı. Protokol Uzman Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç ile Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül’ün katıldığı törenle imzalandı. 

Kahramanmaraş Barosu üyesi Avukatların, üye avukatların birinci derece yakınlarının, Baro çalışanlarının ve Baro çalışanlarının birinci derece yakınlarının daha kaliteli, daha hızlı ve ayrıcalıklı sağlık hizmetini indirimli olarak almasını amaçlayan sağlık protokolü, Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. yönetim kurulu başkanı Uzman Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç ile Kahramanmaraş Baro Başkanı Av. Muhammed Burak Gül’ün katıldığı törenle imzalandı.

İmza töreninden sonra konuşan Kahramanmaraş Barosu Başkanı Muhammed Burak Gül; “Göreve geldiğimiz günden bu güne, ben ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarım, Baromuzun en etkin şekilde temsil edilmesi, baromuza bağlı olarak görev yapan avukatlarımızın, stajyerlerimizin ve çalışanlarımızın haklarının korunması, savunulması, sosyal ve kültürel alanda yaşamlarının kolaylaştırılması adına yoğun bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Bu amaçla yaptığımız çalışmalardan bir tanesi de, baromuza bağlı avukatlarımızın, stajyerlerimizin ve çalışanlarımızın, daha kaliteli ve indirimli hizmet alımı yapabilmesi için çeşitli kurum ve kuruluşlarla yaptığımız protokollerdir. Bugün burada, Parksante / Envodi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği ile imzalamış olduğumuz anlaşma ile bu alandaki hizmetlerimize bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Yapılan anlaşmanın tüm baromuz avukatlarına ve çalışanlarına hayırlı olmasını temenni eder, imza töreninde yer alan Uzman Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç beyefendi ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

Daha sonra söz alan Uzman Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç; “Adaletin tecellisinde görev alan çok değerli avukatlarımıza ve değerli baro çalışanlarına daha kaliteli ve ayrıcalıklı sağlık hizmeti verilmesi amacıyla imzalanan bu protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim" dedi

"Yoğun ve stresli geçen iş yaşamı içerisinde ne yazık ki bazen sağlığımızı ikinci plana atabiliyoruz. Sadece kendi derdiyle değil, adaletin tecelli edebilmesi için bir çok vatandaşımızın derdiyle ilgilenen, onların haklarını savunan avukatlarımızın da sağlığının bizlere emanet olduğunu düşünüyoruz." diyen Diş Hekimi Engin Volkan Dikeç şöyle devam etti:

"Bu anlamda, avukatlarımızın yoğun çalışma saatleri içerisinde kendilerine uygun zamanda randevu alabilmeleri, etkin, hızlı ve kaliteli tedavi hizmetinden indirimli olarak faydalanabilmeleri için imzalanan bu protokolün mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca, imza töreninde beni ve ekibimi, Kahramanmaraş Barosu hizmet binasında ağırlayan sayın Baro Başkanı Muhammed Burak Gül ve baro yönetim kuruluna misafirperverlikleri için ayrıca teşekkür ederim”

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 ay Önce

avukatlar zaten üç kuruş maaş alıyor ya, indirimi hak ettiler doğrusu bravo çok iyi hizmet.

Alakaya maydanoz
Alakaya maydanoz - 4 ay Önce

Garip gurebaya hayrına cazip bir iş yapıyor gibi haber niteliği kazandırmanızi yadırgadım doğrusu. O kitle denilen yerin önünden geçiyorsa ne ala. Sevindim avukatların da ihtiyacı vardı diyelim ne diyeyim

SIRADAKİ HABER

banner122