Türkiye'de korona virüsten ilk kişi öldü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca az önce yaptığı açıklamada Türkiye'de korona virüsten bir kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Hayatını kaybeden kişi 89 yaşındaki bir erkekti ve hastalığı Çin'den kapmıştı.

SAĞLIK 17.03.2020, 23:57 18.03.2020, 00:05
Türkiye'de korona virüsten ilk kişi öldü

Corona virüsüyle ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir hastanın hayatını kaybettiğini söyledi. Hastanın 89 yaşında olduğunu ifade eden Bakan Koca, hastanın virüsü Çin temaslı bir çalışanından aldığının bilgisini paylaştı. Bakan Koca, toplam hasta sayısının da 98 olduğunu açıkladı.

Corona virüsüyle ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir hastanın hayatını kaybettiğini söyledi. Hastanın 89 yaşında olduğunu ifade eden Bakan Koca, hastanın virüsü Çin temaslı bir çalışanından aldığının bilgisini paylaştı.

Bakan Koca, yaptığı açıklamada bugün 51 hastanın testinin daha pozitif olduğunu ve toplam hasta sayısının da 98 olduğunu açıkladı.

Yorumlar (1)
Haber46 3 hafta önce
Haber46 lütfen yetkililere ulaşması adına bir manşette K.maraş ta ki fabrika çalışanları için atsanız inan sevaba girersiniz,dünya ve ülke çapında her türlü önlem gün geçtikçe artmakta,fakat toplu çalışılan yerlerde hiç bir önlem yok!!işçi servislerinde olsun iş yerine girerken çıkarken olsun,çalışırken olsun yoğun şekilde kalabalığa maruz kalıyoruz,bir buçuk metre mesafe olsun tavsiyesi bizlere geçersiz sanırım!..kahvehanede camide saunada önlem alan zihniyet bunu neden görmezden gelir anlamak güç gerçekten..Çalışanlar olarak önlem istiyoruz sadece ve sizden de destek.