SAÜ güvenlik şube personeli kahvaltıda bir araya geldi

Sakarya Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli ile davetliler, kahvaltıda bir araya geldi.Her yıl düzenlenen, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen ve geleneksel olan ‘Yılın son pazar günü’ yemeği geniş katılımla gerçekleşti....

SAÜ güvenlik şube personeli kahvaltıda bir araya geldi
Sakarya Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli ile davetliler, kahvaltıda bir araya geldi.
Her yıl düzenlenen, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen ve geleneksel olan ‘Yılın son pazar günü’ yemeği geniş katılımla gerçekleşti. Kahvaltıya Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Engin Yıldırım, Sakarya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcıları Reyhan Yıldırım ve Hilmi Yanmaz, SAÜ Koruma ve Güvenlik Şube Müdürü Özkan Toçoğlu, daire başkanları, şube müdürleri ve güvenlikçiler katıldı.
SAÜ Koruma ve Güvenlik Şube Müdürü Özkan Toçoğlu katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür ederek, “Geleneksel hale getirdiğimiz yemeğimizin 5.’sini gerçekleştirdik. Yemeğimiz, Sakarya Üniversitesinin birliğini beraberliğini ve gücünü göstermektedir. İlgi ve katılım, şubemizde görev yapan personelimize de büyük moral olmuştur. 2017 yılında ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154