Erbakan: Onlara verenler Sırat'ı geçemez

G.Antep'te konuşan Fatih Erbakan, Büyük Ortadoğu Projesi'nin destekçilerine oy verenlerin Sırat Köprüsü'nü geçemeyeceğini söyledi.

Erbakan: Onlara verenler Sırat'ı geçemez

Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Fatih Erbakan, "Saadet Partisi barajı geçebilecek mi?" diyenlerin Sırat Köprüsü'nü geçemeyeceklerini belirterek, "Bu işbirlikçilere, bu faizcilere, IMF'nin ve Büyük Ortadoğu Projesi'nin destekçilerine oy verirsen sen de Sırat Köprüsü'nü geçemezsin." dedi. Partisinin Gaziantep Demokrasi Meydanı'nda düzenlediği 'Bereket' mitinginde yaklaşık 2 bin partiliye seslenen Erbakan, şunları söyledi: "12 Haziran'a bir kuruş Hazine yardımı almadan, arkasında holding olmadan, bütün medya kuruluşları bize ambargo koyduğu halde, partimiz bölünmeye çalışıldığı halde, 3 ay önce hareketimizin lideri vefat etmesine rağmen Büyük Ortadoğu Projesi'ne karşı milli görüşçüler olarak 90 yıl önce dedelerimizin gösterdiği eşsiz mücadele gibi mücadele ediyoruz." Kırk senede türlü engellemelerle karşılaştıklarını savunan Erbakan, şöyle konuştu: "Bu mücadelemize devam ederken 4 partimizi kapattılar; ama kalplerimizi kapatamadılar. 4 değil, 14 tane de partimizi kapatsalar da 15'ncisini kurup mücadelemize devam edeceğiz. Kimse engelleyemeyecek. 12 Haziran seçimlerine 18 parti değil, aslında sadece 2 parti giriyor. Biri Saadet ve bir de diğerleridir. Diğerleri farklı görünse de aslında 17'si de temelde birbirinin aynısıdır. Bu gerçek 40-50 senedir yaşanarak laboratuar deneyi gibi milletimizce denenerek ispatlanmış bir gerçektir." "İKTİDAR KUMAR BORCUNU ÖDEYEN HAYIRSIZ EVLAT GİBİ" Milli Görüş iktidarında en çılgın projelerin 40 milyon fakir ve aç işsiz insan için olacağını kaydeden Erbakan, "İnşallah Allah bize o günleri gösterecek. Dokuz yılda görülmemiş bir güçle iktidardalar. Millete yaptıkları bütün hizmetlerin toplamı 40 milyar dolar civarında. Bu 9 yılda 400 milyar dolar borç aldılar, 300 milyar dolar faize verdiler. Bu parayla bu anlattıkları çılgın projelerden 30-40 tane yapılıyor. Aklınıza ne geliyorsa sattılar. Bütün bu satışlardan yaklaşık 40 milyar dolar elde etmişler. Varımızı yoğumuzu sattılar. Elde ettikleri parayla bir senelik faizlerini ancak ödüyorlar. Babam, 'Bunlar evin halısını satıp kumar borcunu ödemeye çalışan hayırsız evlatlara benziyor. Varımızı, yoğumuzu satıp faiz ödüyorlar. Bunlardan millete hayır gelmez' diyordu. Neredeyse Bakanlar ve Başbakan ceketini, ayakkabısını, saatini satacak. Başka satacak bir şey kalmadı. Her zaman bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bunların sattıkları satacaklarının teminatı oldu." ifadelerini kullandı. Erbakan, şöyle devam etti: "Şehit kanıyla alınan vatan topraklarının parayla satılması günahına ortak olmayacaksın. Bu işbirlikçilerin Büyük Ortadoğu Projesi'nin destek veren partilere oy veremezsiniz. Dedelerinizin, atalarınızın kemiklerini sızlatamazsınız. Bu günahlara girmeyeceksiniz. Önce kendinizi kurtaracaksınız. 'Saadet Partisi barajı geçebilecek mi?' diyor ama sen Sıratı nasıl geçeceksin? Bu işbirlikçilere, bu faizcilere, IMF ve Büyük Ortadoğu Projesi'nin destekçilerine oy verirsen sen de Sırat'ı geçemezsin."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Huzur-i Masher
Huzur-i Masher - 8 yıl Önce

MasAllah, masAllah.. Allah azmini artitsin Mücahidim. Allah sizlen bearber olsun...

köşker
köşker - 8 yıl Önce

Yakında genel başkanlığa aday olacak sanırım.Zaten amacının bu olduğuna inanıyorum.Numan bey neden has partiyi kurmuş anlaşılıyor.Akp nin kuruluş amacıda buydu sanırım.Rahmetli oğluna bırakmak istiyordu genel başkanlığı büyük ihtimal.Padişahlık devam etsin Türkiye büyüsün.

cennetül firdevs
cennetül firdevs - 8 yıl Önce

Sana oy verenler cennete gidemez dese biri çıkıp hoş olur mu?Sen sırat köprüsü bekçisimisin nereden biliyorsun ayıptır günahtır

musta
musta - 8 yıl Önce

hakkın yanında olanlar elbette cennete girecek batılda yani avrupacı,abd ci,israil yandaşı,nato cu olanlar degil sen hangi tarafsan ona göre kendine yer sec

serdar
serdar - 8 yıl Önce

sırat köprüsünün bekçisimisin sen, ya da müneccimmisin. bana kalırsa seni bu sözlerinden dolayı değil sırat köprüsünün üzerinden geçmek yanına bile yaklaştırmazlar.

Huzur-i Masher
Huzur-i Masher - 8 yıl Önce

Ne dedigini anlayin ondan sonra yazin. Ne ya anlamadan etmeden ne bicim sözler bunlar? Ne demek istiyor acaba, düsündünüz mü?

Biraz aklim selim ile düsünün,
dediklerinin gercek oldugunu anlarsiniz. RTE "2003 te iraka giden askerler icin dua etmedi mi?" Limanlari, havalanlari iraki vurmalari icin vermedi mi? Onca namusna gecilen bacilarimizin vebaline ortak olmadi mi? Bu veballer ortak degil de ney? Allah rizasi icin söyleyin? Bu vebal ile sirat kolayca gecilir mi? Biraz düsünün de elbbette gecilecegi kolay degildir vede gecilmezde! Hesabini verecekler, Adam demiyor ki benim garanti gececegim. Öyle demiyor ki. Anlamadan etmeden haci bah ne demis, o öyle demis bu böyle demis.

Ne bicim birsey ya, yeter vAllahi ginaya geldim. Iflahim kesildi be.

ede
ede - 8 yıl Önce

Beşar esat 50bin nüfuslu kenti kuşattı çıkanı vuruyor.Sınıra insanlar yığılmış durumda.İşte esat'ın demokrasisi.ABD her konuda haklı olmasada esat'ı devirmeli.Bunun müslümanlıkla sıratla alakası yok durum açık ve net.RTE olmadanda abd istediği yere müdahale edecek güce sahip.Araplar hani bizim müslüman kardeşlerimiz suriyede yemende trablusgarpta para için ümmetini sattı osmanlıyı arkadan vurdu bizde bu vebali unutmadık herşeye rağmen allah onlara sağlık verisin ne diyim

maş
maş - 8 yıl Önce

Ben anladım kandırıyor yine

SIRADAKİ HABER

banner122