Kim kazanırsa kazansın, TÜRKİYE kazansın

Oy verme işlemleri başladıktan sonra yazıyorum bu yazıyı. Bu akşam erken saatlerde seçim sonuçları aşağı yukarı netlik kazanacak.

Kim kazanırsa kazansın, TÜRKİYE kazansın

Kimi kaybedecek, bazıları kazanacak. Bir önceki yazımda yazdım. Kimin kazandığı umurumda bile değil. Halkımız kime oy verirse, kimi isterse o kazanacak neticede. Kendi oy verdiğim siyasi parti kazanırsa herkesten saygı beklerim. Ya da tahammül en azından. Sabır”¦ Hoş görü.. Oy vermediğim bir parti kazanırsa ben de saygı göstereceğim elbette. Oy vermişim gibi sahip çıkacağım iktidara. Alkışlayacağım. Ülkemizin geleceği için iyi icraatlar yapmaları için dua edeceğim. Çünkü bu ülke bizim. Ve gelen iktidar çocuklarımın yaşayacağı geleceğimizi şekillendirecek. Yaptığı icraatlar çocuklarımızın geleceğini etkileyecek. Bu yüzden “benim oy vereceğim parti kazansın” demiyorum. Ülkemiz ve milletimiz için en iyisi kimse o kazansın. Ve kim kazanırsa kazansın. İlla demokrasi kazansın. Mutlaka TÜRKİYE kazansın..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anıl
Anıl - 8 yıl Önce

Hakkımız da hayırlısı.hayırlı olan kimse o gelsin

mehmet
mehmet - 8 yıl Önce

yapacağı icraaatlarla mesut dedeoğlunu geleceğin en parlak insanı seçtik ya allahtan başka bişey istemeyiz artık maraş senle gurur duyuyo MESUT DEDEOĞLU

SIRADAKİ HABER

banner122