Arpasatan: Taraflar gerilimi bir an önce sona erdirmelidr

KASİAD Başkanı Ali Arpasatan "partiler üstü bir anlayışla şehrimizin ekonomik ve sosyal yapısını güçlendirecek reformlara yönelmeliyiz" dedi.

SEÇİM 2014 03.04.2014, 18:46
Arpasatan: Taraflar gerilimi bir an önce sona erdirmelidr
banner257
Yerel seçimlerin ardından bir açıklama yapan KASİAD Başkanı Ali Arpasatan bir basın açıklaması yaptı. Arpasatan şunları söyledi:

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin ülkemizde ve şehrimizde güvenli bir şekilde tamamlanmasından memnuniyet duymaktayız. Tüm siyasi partilerimizi ve adaylarını demokrasimize katkılarından dolayı kutluyor ve seçilen yöneticilere başarılar diliyoruz.

Geride bıraktığımız seçimle birlikte, son zamanlarda oluşan siyasi  gerilimin azalacağını umut ediyor ve buna tüm tarafların tutum ve söylemleri ile katkıda bulunmasını bekliyoruz. Kahramanmaraş büyükşehir statüsü kazandı. Bunun avantajlarından da yararlanarak, hızla ve partiler üstü bir anlayışla şehrimizin ekonomik ve sosyal yapısını güçlendirecek reformlara yönelmeliyiz.

KASİAD olarak şehrimizin yeni dönemde de ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunacağımızı ve şehrimizin gelişimine katkısı olacak olan tüm projelerde işbirliğine hazır olduğumuzu kamuoyuna bilgisine sunarız.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?