MHP'liler Andırın'da yürüyüş yapacak mı?

30 Mart 2014 tarihinde yapılan seçimler sonrasında Ülkücülerin Andırın'da yürüyüş yapacakları iddia edildi.

MHP'liler Andırın'da yürüyüş yapacak mı?
30 Mart tarihinde yapılan ve MHP adayının çok az bir farkla kaybettiği yerel seçimler sonrasında MHP'lilerin taraftarlarının yürüyüş yapacakları iddia  edildi. İddiaya göre yürüyüşe köylerden de çok sayıda MHP'li katılacaktı.

Ancak MHP Andırın İlçe Başkanı Ali Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada "böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve hiç kimsenin ülkücüleri sokağa dökemeyeceğini" söyledi. Özdemir "biz hakkımızı hukuk içinde ararız, sokağa dökülmeyiz" dedi.

MHP Andırın İlçe Başkanı Ali Özdemir konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Aldığımız bazı duyumlara göre partimizin yarın yürüyüş yapacağı, yürüyüşe ilçemiz ve ilçemiz dışından kalabalık bir topluluğun katılacağı söylentisi yayılmıştır.

Partimizin bu yönde hiçbir proğramı, böyle bir faailiyeti kesinlikle yoktur.

Genel başkanımız dr devlet bahçeli'ninde ifade ettiği gibi biz hakkımızı sokaklarda değil hukukta arayacağız.

Tabi ki hukuk uygulaması varsa bizim hukukumuz;  bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan andırın insanının tertemiz kalbidir.

Partisi ne olursa olsun herkes vicdanına sorduğu zaman bizim ne kadar haklı olduğumuzu görecektir. Tabiki vicdanlar körelmemişse.

Bize bu seçimde ve her zaman kalbinin en derin köşesinde yer ayıran bütün andırınlı hemşerilerime mutluluklar diliyor onları teker teker saygı ile kucaklıyorum .

YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞİMALYILDIZI
ŞİMALYILDIZI - 6 yıl Önce

SOKAGA DÖKÜLMEK ÜLKEYE ZARAR VERİ DOGRU OLANI YAPMAK LASIM BAŞKANIN AÇIKLAMASI DOSDOGRU BİZLERİ 12 EYLÜL 1980 ÖNCESİ DENEDİLER OLMADI BAŞARILMADI VATANDAŞ ZATEN HER OLAN BİTENİ GÖRÜYOR İZLİYOR VATANDAŞA BRAKACAKSIN O EN İYİSİNİ BİLİR.

SIRADAKİ HABER