MHP'liler Andırın'da yürüyüş yapacak mı?

30 Mart 2014 tarihinde yapılan seçimler sonrasında Ülkücülerin Andırın'da yürüyüş yapacakları iddia edildi.

SEÇİM 2014 07.04.2014, 17:54
MHP'liler Andırın'da yürüyüş yapacak mı?
banner257
30 Mart tarihinde yapılan ve MHP adayının çok az bir farkla kaybettiği yerel seçimler sonrasında MHP'lilerin taraftarlarının yürüyüş yapacakları iddia  edildi. İddiaya göre yürüyüşe köylerden de çok sayıda MHP'li katılacaktı.

Ancak MHP Andırın İlçe Başkanı Ali Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada "böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve hiç kimsenin ülkücüleri sokağa dökemeyeceğini" söyledi. Özdemir "biz hakkımızı hukuk içinde ararız, sokağa dökülmeyiz" dedi.

MHP Andırın İlçe Başkanı Ali Özdemir konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Aldığımız bazı duyumlara göre partimizin yarın yürüyüş yapacağı, yürüyüşe ilçemiz ve ilçemiz dışından kalabalık bir topluluğun katılacağı söylentisi yayılmıştır.

Partimizin bu yönde hiçbir proğramı, böyle bir faailiyeti kesinlikle yoktur.

Genel başkanımız dr devlet bahçeli'ninde ifade ettiği gibi biz hakkımızı sokaklarda değil hukukta arayacağız.

Tabi ki hukuk uygulaması varsa bizim hukukumuz;  bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan andırın insanının tertemiz kalbidir.

Partisi ne olursa olsun herkes vicdanına sorduğu zaman bizim ne kadar haklı olduğumuzu görecektir. Tabiki vicdanlar körelmemişse.

Bize bu seçimde ve her zaman kalbinin en derin köşesinde yer ayıran bütün andırınlı hemşerilerime mutluluklar diliyor onları teker teker saygı ile kucaklıyorum .

Yorumlar (1)
ŞİMALYILDIZI 7 yıl önce
SOKAGA DÖKÜLMEK ÜLKEYE ZARAR VERİ DOGRU OLANI YAPMAK LASIM BAŞKANIN AÇIKLAMASI DOSDOGRU BİZLERİ 12 EYLÜL 1980 ÖNCESİ DENEDİLER OLMADI BAŞARILMADI VATANDAŞ ZATEN HER OLAN BİTENİ GÖRÜYOR İZLİYOR VATANDAŞA BRAKACAKSIN O EN İYİSİNİ BİLİR.
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:58
Öğle 12:39
İkindi 16:17
Akşam 19:10
Yatsı 20:28