Nergiz: Vatandaş artık MHP diyor

MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, esnafın dertlerini dinledi.

Nergiz: Vatandaş artık MHP diyor
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren, yerel yönetimlere mutlaka kadın elinin değmesi gerektiğini savunan Nergiz'in projeleri halktan tam not alıyor. 

Şeyhadil Caddesi ve Dulkadiroğlu Mahallesi esnaflarını ziyaret eden Av. Neslihan Koca Nergiz, Dulkadiroğlu ilçesini cazibe merkezi haline getireceğini söyledi. 

Kahramanmaraş'ın en eski mahallerinin bulunduğu Dulkadiroğlu İlçesinde, bu mahallerin hizmetten yoksun bırakılarak kaderine terkedildiğini, yine aynı şekilde eski çarşıların da ihmal edildiğini ifade eden Nergiz, yeniden restore edilerek tarihi doku ve modern mimariyi birleştirerek eski canlılığını kazandıracaklarını söyledi. 

Belediyecilikte yeni bir sayfa açacaklarını, ayrıştırıcı değil kucaklayan bir hizmet anlayışı ile tüm vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunacaklarını ifade eden Nergiz; “Belediyelerin görevi, vatandaşın hayatını kolaylaştıracak, hayat standardını yükseltecek hizmetler sunmaktır. 

Bakıyoruz ilçemizde eski mahallelerimiz yıkık dökük virane haline gelmiş. Buradaki esnaflarımız kaderine terk edilmiş. 

Biraz daha ihmal edilirse buralarda oturan vatandaşımız kalmayacak. İnsanlarımız artık burada oturmayı tercih etmiyor. Borçlanarak, banka kredisi kullanarak şehrin batı kısmına göç etmeyi tercih ediyor. 

İnşallah biz yetkiyi aldığımızda bu mahallelerimizi, çarşılarımızı tarihi dokusunu koruyup modern mimari ile birleştirip, sosyal alanlarla donatarak eski canlılıklarını kazandıracağız” dedi. 

KENDİLERİNE OY İSTEMEYE YÜZLERİ YOK

“Bizim boş vaatlerle işimiz olmaz” diyen Nergiz; “Zaten vatandaşımız hayal kırıklığına uğramaktan bıkmış, yorulmuş, umudu tükenmiş. Siyasetçiye güveni kalmamış. Haksız da değiller. 

Boş vaatlerde bulunanlar bu gün kendilerine oy isteyemiyorlar, “Biz değil, başbakana oy verin” diyorlar. Bu nasıl bir mantık. Bu kenti Başbakan mı yönetecek? 

Artık söyleyecek sözleri kalmadı. 

MHP gümbür gümbür geliyor. Korku sardı kendilerine değil, başbakana oy istiyorlar” dedi. 

VATANDAŞ “MHP” DİYOR 

Akılcı, halkın ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıkları projelerle 5 yılda modern örnek bir ilçe yapmakta iddialı olan Nergiz; “Gittiğimiz her yerde vatandaş bu sefer MHP diyor. Değişimi hep birlikte başaracağız” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 6 yıl Önce

biz niye göremiyoruz o halkı=))

fgn
fgn - 6 yıl Önce

Nerden baktığına bağlı tutup Akparti Seçim bürosundan bakarsan göremezsin tabi

Özkan ÖNAL
Özkan ÖNAL - 6 yıl Önce

başarılar diliyorum,,ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

inadına AK PARTİ diyoruz, oyunun farkındayız.. kasetle gelmediki bu adamlar kasetle gitsinler..

osman
osman - 6 yıl Önce

sen nerdesin ki kardeş.ben bir ttane ak partiye oy vereceğim diyen dahi duymadım

ömer fıstık
ömer fıstık - 6 yıl Önce

hükümeti hükümet yapan millet iradesidir ama ben özgür irademle bu seçimlerde akp ye oy vermeyeceğim çünkü K.Maraş'ın bakanı yok hep uzaktan bakanı çok dili yanar belki büyüklerin

hayaldi
hayaldi - 6 yıl Önce

inat olsun diye değil mantık çerçevesinde akgemci diyorum

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

cahil insanlarla oturup kalkarsan göremessin...

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

hangi oyunun farkındasın ortada bir oyun varsa o da cahil vatandaşa oynanan bir oyundur...

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

maraşın önde gelen iş adamları gazetecileri esnafı tüccarı kararını verdi zaten. başbakanın ceketimi aday koysam alırım dediği bir il olmaktan çıkacağız inşallah. akp nin kuru laflarına da bitmek bilmeyen kaldırım projelerine de karnımız tok. ailece oyumuz tahir akgemci beye.

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

oyum TAHİR AKGEMCİ beye. 12 yıldır her sene anca yoksa kaldırım söküp takmasından bıktık. çoğu mah doğalgaz bile gelemedi, dönüşüme de gidilemiyor. ayrıca sizin gibiler yüzünden akp bizi çantada keklik görüyor. bu sebeple bakarsan niye çalışsınlar ki? kuru inadı bırak bir düşün ede

haynape
haynape - 6 yıl Önce

inadına akparti kardeşler. bu yorumcu mustafa gibiler her yerde halkı küçümserler; ifadeye bak; cahil vatandaş! ayıp ayıp

haynapeee
haynapeee - 6 yıl Önce

ne kadarda aydınsın sen kara cahil mustafa

cihan
cihan - 6 yıl Önce

AK Partinin kalesi Maraş yıkılıyor, daha anket manket diyorlar. Ev telefonumdan anket yaptılar hangi partiye oy vereceksin dediler, salakmıyım ben kendimi fişlettireyim. AKP dedim ama 30 martta evet basmayacağım partiyi dedim ben. Yüzde 50 görünürken 20 yi alsınlarda bak nasıl şok oluyorlar.

Kamil
Kamil - 6 yıl Önce

Haberin başlığına yazan bile inanmamıştır eminim. Vatandaş ne diyeceğini bilir.

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

ben başbakan gibi kendi halkıma capulcu demiyorum sadece cahillik diyebiliyorum...

Fatma ş
Fatma ş - 6 yıl Önce

Bu iş. Artık din davasina döndü ,allahrızası için AKP nin yaptığı hizmetleri unutmayalım ya yola devam ya eski kıtlık yıllarına

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

haynapeee isimli arkadaş biz mhp nin değil akgemci nin arkasındayız biz oyumuzu sizin gibi partiye değil adaya veririz. erkoç ile akgemci karşılaştırması yapalım kısaca, erkoç 10 yıl akp il başkanıydı hiç bir faydası olmadı ne akp ye ne de maraşa, akgemci 30 yıl kaldı konya selcuk universitesinde görev yaptı son 10 yıl tüm ödenekler akgemcinin elinden geçti bu ödeneği hafife alma 2 büyükşehir belediyesine ayrılan ödenek kadar universiteyi de kücük zannetme türkiyenin 3. universitesidir konya selcuk universitesi ,birisi 10 yıllık parti başkanı diğeri 10 yıllık universite yöneticisi... şimdi sen aydın aydın cevap ver bakalım bu seçimde oyunu akp ye mi vereceksin yoksa erkoçamı? akp dediğini duyar gibiyim sayın aydın arkadaşım.

necati
necati - 6 yıl Önce

bu defa mhp yeter artık park kaldırım sanada kalmadı poyraz efendi

leyla türkmencan
leyla türkmencan - 6 yıl Önce

12 yılda maraşa neler yapıldı acaba. Ben 3 dönem ak pariye verdim.Bir bakanımız bile yok antep her dönem bir bakan alıyor. Bizim daha şehre giriş yollarımız yok.hele o ses kayıtlarını dinledikten sonra kendimi salak hissettim.

göksunlu
göksunlu - 6 yıl Önce

geleceğimiz için Ak parti


SIRADAKİ HABER