Nergiz: Yaşamayı hayal ettiğiniz bir ilçe kuracağız

MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, Küçük Sanayi Sitesi Esnafları ile bir araya geldi.

SEÇİM 2014 06.03.2014, 11:38
Nergiz: Yaşamayı hayal ettiğiniz bir ilçe kuracağız
banner257
Küçük Sanayi Sitesi esnaflarının sorunlarının dinleyen MHP Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, projelerini anlattı ve “Sorunların çözümü için MHP'de buluşma zamanı” dedi. 

Sanayi esnafları ve çalışanları sohbet eden Nergiz,  sanayinin sorunlarını, çözümleriyle bir bir sayarak belediyecilikte ki iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi.  

Seçildiğinde ivedi bir şekilde Sanayi Sitesinin altyapı, yol, temizlik ve hurda araç park problemini çözme sözünü veren Nergiz, aynı zamanda tam donanımlı sağlık hizmetlerinin de yerinde verileceğinin önemle altını çizdi. 

Yetişmiş kalifiye eleman sıkıntısına da değinen Nergiz, projelerinin arasında mesleki eğitimler de olduğunu ifade ederek, mevcut çalışanlarında bu eğitimlerle daha nitelikli hale gelmesini sağlayacaklarını söyledi. 

Seçimden seçime değil her zaman vatandaşla iç içe olacaklarını açıkça beyan eden Nergiz; “Biz belediyeyi vatandaşımızla birlikte omuz omuza yöneteceğiz. Onların yaşamayı hayal ettiği ilçeyi hep birlikte inşaa edeceğiz. 

Söz sırası sizde! Yıllardır iyi niyetinizi suistimal ederek aldıkları oyun karşılığını hizmet olarak vermeyenlerin sandıkta cezasını vereceksiniz. MHP ile en üst seviyede hizmete kavuşacaksınız” dedi. 

Yerel yönetimlerin sanayicisini işverenini desteklemekle zorunlu olduğunu söyleyen Nergiz; “Biz bunu yapacağız. Üreten desteklenecek. Her türlü alt yapıyı sunarak ekonomik ve sosyal açıdan büyümeye katkı sağlayacağız” diye konuştu. 

Projeleri ile sanayi esnafından tam destek sözü alan Nergiz; “Biz sadece kentimizin 5 yılık hizmet sunmaya değil, memleketimizin geleceğini inşaa etmeye talibiz” dedi. 

Yorumlar (2)
esra sertkaya 6 yıl önce
Yasaları yöneticiliği başkanlığı bilen zaten kendisi avukat olan harika bir insan gerçekten Neslihan hanım. Ben bu seçimde mhpye vereceğim.
Ali 6 yıl önce
Kaldırımları işgal eden esnafa ne yapacaksınız?
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?