AK Parti İl Başkanı Metin Doğan: Ak Parti'nin kaderi milletin kaderidir

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, tek başına iktidar olmayı hayal dahi edemeyen diğer siyasi partilerin, AK Parti'nin açık ara birinciliğini görmezden geldiğini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Metin Doğan: Ak Parti'nin kaderi milletin kaderidir

 Doğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere parti binasında düzenlediği basın toplantısında, seçimlerin ülkede tam bir sükunetle gerçekleştiğini belirtti.

AK Parti'nin milletin teveccühüne mazhar olarak girdiği 11. seçimde de açık ara birinci olduğuna işaret eden Doğan, partilerinin bu seçimde de birliğin ve beraberliğin adresi olduğunu bildirdi.

"Kahraman şehrin yiğit insanlarına" teşekkürlerini sunduğunu dile gtitren Doğan, şöyle devam etti:

"Aziz hemşehrilerimiz, büyük bir ali cenaplık göstererek AK kadrolara güvenini yenilemiştir. Kahramanmaraş'ta da yüzde 84,75'lik katılım oranı ile millet iradesi sandığa yansımış, partimiz aldığı 352 bin 755 oy sayısı yüzde 61,1 oy oranı ve 6 milletvekili çıkarmış olması hasebiyle büyük bir başarıya imza atmıştır. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun da ifade ettiği gibi bu dava milli irade davasıdır. Bu anlamda Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizin iradesi bizim için en üst karardır."AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere parti binasında, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililerle basın toplantısı düzenledi.
Doğan, partilerinin Kahramanmaraş'ta aldığı oy oranı, çıkarmış olduğu milletvekili sayısı ve milletin AK Parti'ye teveccühünün her türlü takdire şayan olduğunu belirtti.

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTE

Diğer siyasi partilerin aldıkları oy oranlarını da değerlendiren Doğan, şöyle devam etti:

"Tek başına iktidar olmayı hayal dahi edemeyen, millet iradesini iç ve dış kaynaklı paralel örgütlerin kararlarına feda eden, ülkemizdeki 13 yıllık huzur ve istikrar ortamını görmezden gelerek toplum mühendisliği yapan diğer siyasi partiler ise partimizin açık ara birinciliğini görmezden gelip tek başına iktidar olamamasını kendilerine bir paye olarak görmekle tam bir hezeyan içerisindedirler."

Doğan, AK Parti kadrolarının milletten geldiğini, milletle yürüdüğünü ve kaderinin de milletin kaderi olduğunu vurgulayarak, herkesi kucaklayacaklarını kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 00:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 4 yıl Önce

seçimden önce niye kucaklamadın,şimdi çokmu özledin sy başkan ama bu millet yinede size çok oy verdi

alibaba
alibaba - 4 yıl Önce

he yav siz olmasaydınız elimizde mızrak kıçımızda yaprak ormanda avlanıyorduk

Doğrucu
Doğrucu - 4 yıl Önce

Evet Ak Parti Kahramanmaraş il yönetimi başarısızdır çünkü; 2011 seçimlerinde genel olarak 392.354 oy alırken tarihinin en kötü adaylarını çıkaran Mhp ye karşı sen kötü aday çıkardın ben daha kötü adaylar çıkarayım dedi 2015 de oy sayısını 359.259 a düşürmüştür. Sayın il başkanı bunu başarı görüyorsanız bidaha ki seçimde görürsünüz halkın teveccühünü. Lakin burada açıkça bir başarısızlık vardır ve il yönetimi derhal istifa etmelidir diye düşünüyorum.

kahraman
kahraman - 4 yıl Önce

dost acı konuşur: halk maraşın belediyelerinde ki ikiyüzlülüklerden,çifte standartlardan ve menfaatçi memurlarından bıktı. ve ağzınızın payını verdi. defalarca,kaz etmiştik.

kahraman (içten biri)
kahraman (içten biri) - 4 yıl Önce

belediye başkanlarına sesleniyorum: belediyelerinizde ki yolsuz ve yolsuzluklara engel olun.özellikle imar bölümündeki memurların çoğu dışarıdaki dost veya akrabaları olan mühendis ve mimarlarla işbirliği yapıyor. bunu engelleyin.halk artık tiksindi bundan.

ede46
ede46 @kahraman (içten biri) - 4 yıl Önce

hemserım sen ucuz kurtulmuşun ben yatırımları ıptal ettım .adam haraç dıyor başka bır sey demiyor

RY
RY - 4 yıl Önce

akp ye oy vermeyennin kaderi niçin akpnin darei olsun muhalefetin toplam oyu sizden fazla. saygılıl olun.

Vatandaş
Vatandaş - 4 yıl Önce

Yani AKP biterse millete biter! Hala akıllanmadılar , hala tehdit , hala biz olmazsak siz bitersiniz tavırları! Erken seçim olursa daha da düşeceksiniz haberiniz yok! Zira alınmış ders yok!

EL TURKO
EL TURKO - 4 yıl Önce

ak parti teşkilatları kendi YALAKALARINI delege ve yönetime taşıyarak o makamları babalarının malı zannettiler.bu parti kimsenin kendi şahsi çıkarları için kullanacağı makamlar değildir.eleştiri makamına talip olanlar ELEŞTİRİYE tahammül edemiyorlar.kendinize bir çeki düzen verin yada bu emaneti gerçek AK PARTİLİLERE BIRAKIN

ali46
ali46 - 4 yıl Önce

AKP artık elini başının altına koyup düşünmeli bu duruma biz neden bu kadar agır milletten tokat yedim diye koy kaybetmesinin en büyük sebebleri 1-suriyelileri halkın içine alması fiyatların fırlaması asgari ücretlinin kiralık ev bulamaması 2-Emeklilik yaşının 65 e çıkarılması ülke şartlarında bu yaşta emeklilik çok zor özellikle özel sektörde 3-Hastaneye giden insanlardan alınan muayene ücretleri 4-AKP,nin parelel yapıyla mücadelesi ve suçsuz günahsız insanları perişan etmesi 5-Bir de miletvekillerinin lakayt davranışları bunlar medyada mevcut bu tip insanlara AKP yöneticilerinin sessiz kalması 6- P K K,ya gereğinden fazla yüz vermesi açılım açılım diye 7-AKP liderinin mitinglerde halkın yüreğine nufuz edememesi bu partiyi bitirmiştir.

Cabbar Gül
Cabbar Gül - 4 yıl Önce

Akp nini kaderi milletin kaderi olsaydı,Milletde Akp liler gibi zengin olur 700 milyarlık saat takardı.Ihhh aynı degil.Her zamanki siyasetçi naraları bunlar

ede46
ede46 - 4 yıl Önce

sayenızde mıllet kalmadı ama sız hala kafanızı kuma gomuyorsunuz

DİLK  DUR EĞİLME
DİLK DUR EĞİLME - 4 yıl Önce

Kardeşilerim Recep Tayyip ERDOĞAN VEAKPARTİ OLMASA BU İNSANLAR KENDİ ŞAHISLARINA KAÇ OY ALABİLİRLER

rızaa
rızaa - 4 yıl Önce

akp önce Cemaatin ihanetini yaşadı ardından da Kürtlerin.Hiç bir iyilik cezasız kalmaz lafı doğruymuş.

EL TURKO
EL TURKO - 4 yıl Önce

teşkilat seçimleri tam bir fiyaskodur.tepeden inme gönderilen başkan adayı önce kendisine yakın,yalakalarını delege yazıyor.bu delege de güya başkanı ve yönetimi seçiyor.bu milletin aklıyla ALAY ETMEKTİR.gerçek AK PARTİLİLER evlerinde oturan,hiç bir işi bitirilmeyen ve teşkilatlara YAKLAŞTIRILMAYAN insanlardan oluşuyor.bizler oyumuzu RECEP TAYYİP ERDOĞANA verdik,adaylara ve teşkilatlara değil...umarım anlatabilmişimdir

melih
melih - 4 yıl Önce

iyi oldu şımarıklıgınız sonu AV.özdemir şubat ayında konuşması sanki kendini ulaşılamaz sanan herşey beniz diye sanan düşüncesiz;ettiğiniz biçtiniz erkoç hala yatıyor bu millet daha çok yatıracak sizi artık sizlerin dönemi bitti,

recep
recep - 4 yıl Önce

yüzler düşmüş...Diyorum ki Mağrurlanma padişahım senden büyük Allah var...

1112222
1112222 - 4 yıl Önce

herşey vatan millet ve R.T.Erdoğanımız için..

irade
irade - 4 yıl Önce

Yürüyünde ense tıraşınız görelim ! Para, makam, ve güç elinizden gidince nasılda halka bidon kafalı muamelesi yapmaya başladınız ! Hani halkın iradesi idi, sandık idi vs noldu ??

Ali
Ali - 4 yıl Önce

Milli irade davası %41 ile değil %100 ile yapılır efendiler...

yavuz
yavuz - 4 yıl Önce

Maraştan bir cacık olmaz böyleleri olduktan sonra devam edin akp düştü bilmem haberiniz varmı hükümet kuramıyor :D uyanın loooo

yvz
yvz - 4 yıl Önce

sayın parti teşkilatı madem bizi çok seviyordunuz!!! kurum ziyaretinde neden kimseye pas vermeden şakşakçı takımınla usulen ziyaret ettinde kimseye bir sıkıntın var mı diye sormadın vekil adayları vekil olmamış olsalardı yine aynı tavırda olur muydu yoksa el sıkmak için farklı sima mı aralardı

realist
realist - 4 yıl Önce

bu cumhuriyet 92 yıldır var siz şurda kaç yıldır varsınız olsanız da olmasanız da bu devlet yürür kabul edin algı yönetimi işe yaramadı sizden giden oylar hdpye gitti bu sonuç akpnin başarısızlığıdır başka bir şey değil maraş için de şunu söyleyeceğim bu listeden 6 kişinin seçilip meclise gidecek olması şehrimiz adına kayıptır...

Asil Kahramanmaraş'lı
Asil Kahramanmaraş'lı - 4 yıl Önce

Senden il başkanı olmaz metin paşa, vatandaşla barışık olmazsan, haksızlığa uğrayan vatandaşın hakkını arayamazsan, hükümetine sövenlere es geçersen senden başkan olmaz, tam aksine partine oy kaybettirirsin, sonuç meydan da....

KASO
KASO - 4 yıl Önce

SEÇİMDEN ÖNCE 8-0 DİYORDU ,ŞİMDİDE 6 VEKİL BÜYÜK BAŞARI DİYOR, BU NASIL BİR TEZATLIK?


SIRADAKİ HABER

banner122