Gemerek Devlet Hastanesi’nden Emniyete moral ziyareti

Gemerek Devlet Hastanesi personeli Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.Gemerek Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Erdem Aydın, Hastane Müdürü Ahmet Taşdemir, Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlu Hemşiresi Selda Arı, Sağlık-Sen İlçe...

Gemerek Devlet Hastanesi’nden Emniyete moral ziyareti
Gemerek Devlet Hastanesi personeli Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.
Gemerek Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr. Erdem Aydın, Hastane Müdürü Ahmet Taşdemir, Sağlık Bakım Hizmetleri Sorumlu Hemşiresi Selda Arı, Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Haluk Sarı’dan oluşan heyet Gemerek İlçe Emniyet Müdürü Vekili Başpolis Ayhan Kayacılar’a taziye ziyaretinde bulundu.
Taziyede üzüntülerini dile getiren heyet başsağlığı dileklerinde bulunarak Gemerek Emniyet Müdürlüğünde görevli olan polis memurlarına karanfil dağıttı.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Gemerek Devlet Hastanesi Başhekimi Vekili Dr. Erdem Aydın, "Cumartesi yaşadığımız İstanbul’daki patlamadan dolayı şehit olan emniyet teşkilatı mensupları ve sivil halkımız için emniyet müdürlüğümüze ziyarette bulunduk. Onların acılarını paylaşmak istedik ve her zaman için yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurguladık." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER