Yıldızelili STK'lar, seçimde kendi ilçelerinden aday istiyor

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, 1 Kasım'daki seçim için partilerden kendi ilçelerinden de bir aday istiyor. İmza kampanyası da düzenleyen STK ve muhtarlar, siyasi partilere seslenerek, ilçelerinden...

Yıldızelili STK'lar, seçimde kendi ilçelerinden aday istiyor
Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı bünyesinde genç kızlara yönelik faaliyet gösteren Tatvan Gençlik Merkezi’nce (TAGEM) “hoş geldin bahar pikniği” etkinliği düzenledi.
TAGEM’in bahçesinde düzenlenen etkinlik kapsamında bir yandan piknik yapılırken, diğer yandan ise sportif etkinlikler düzenlendi. Şarkıların söylenip, halayların çekildiği etkinlikte gençlik merkezi öğrencileri güzel vakit geçirme imkanı buldu. Yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte öğrenciler gönüllerince eğlendi. Açıldığı günden bu yana öğrencilere yönelik satranç, masa tenisi, karate, voleybol, halk oyunları, gitar, bağlama, piyano, keman, koro, ney, diksiyon, bilgisayar, çini seramik, Osmanlıca, hüsnü hat, resim kursu, aşçılık, takı tasarım, oyuncak yapımı, ahşap boyama kursu, aerobik, drama tiyatro, animasyon, Türkçe, matematik, İngilizce, coğrafya, Arapça, açık öğretim ve KPSS kursları gibi alanlarda kursların açıldığı TAGEM’de, yıl boyunca bu tür etkinliklerin devam edeceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224