Adil Öksüz'ü Apo gibi getirirsek daha rahat olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin kilit isimlerinden Kahramanmaraşlı Adil Öksüz'le ilgili yeni bir açıklama daha yaptı. Erdoğan açıklamasında Öksüz'ün terör örgütü PKK ele başı Abdullah Öcalan'ın getirildiği gibi getirilmesinin çok daha rahat olacağını söyledi.

Adil Öksüz'ü Apo gibi getirirsek daha rahat olur

Kahramanmaraşlı Adil Öksüz'le ilgili gelişmelere bir yenisi de NATO Liderler Zirvesi'nde eklendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi kapsamında bulunduğu Londra'da basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, 15 Temmuz hain darbe girişiminin kilit isimlerinden FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili sorulan bir soruyu da yanıtladı.

"FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili bir gelişme var mı? Nerede olduğunun tespiti ve iadesiyle ilgili süreç nasıl işliyor?" sorusuna Erdoğan, "Malum, şu anda tabi bunlar değişik ülkelerde seyrüseferdeler, dolaşıyorlar. Bakıyorsun sesi Belçika’dan geliyor, bir bakıyorsun Yunanistan’dan geliyor, bakıyorsunuz Almanya’dan geliyor, değişik yerlerde dolaşıyorlar. Aslında işte bölücü terör örgütünün başı nasıl getirildiyse bunları da böyle bir operasyonla getirme durumu söz konusu olursa şüphesiz ki iş çok daha rahat olacak." cevabını verdi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin. T
Metin. T - 2 ay Önce

Aç tavuk rüyasında darı görürmüş misali.daha çok getirirsen .sen anca tramp ın istediklerini verirsin

Ede46
Ede46 - 2 ay Önce

Apo denen şerefsiz e bir ada tahsis ettik bir adada bu şerefsiz için tahsis etmeyin ASIN da ibret olsun bari

Ali
Ali @Ede46 - 2 ay Önce

Ne kadar da safsın. İnanıyormusun gerçekten?

vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

reis şifreli konuşmuş anlayana..

SIRADAKİ HABER