Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nde Kahramanmaraş'tan kimler var?

Ahmet Davutoğlu'nun bu gün kuruluş dilekçesini verdiği ve yarın yani 12.12.2020'de saat 12.12'de açıklayacağı Gelecek partisi'nin Kurucular kurulu Listesi'nde Kahramanmaraşlı bir ismin de yer alacağı öğrenildi.

Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nde Kahramanmaraş'tan kimler var?

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu ve adı Gvelecek Partisi olarak açıklanan partide Kahramanmaraşlı bir isim olacak mı? Kulislerden alınan bilgilere göre Gelecek partisi'nde Kahramanmaraşlı bir isim de yer alıyor. Bunun dışında çok sayıda kişinin Gelecek Partisi içinde yer almak için, Ahmet Davutoğlu'nun kurmaylarıyla görüştüğü öğrenildi.

Ahmet Davutoğlu'nun partisinde yer almak isteyenler arasında Ak parti'de çok önemli görevlerde yer almış isimler de var. Ahmet davutoğlu'nun kurmaylarıyla Ankara'da ve Kahramanmaraş'ta görüşen, Ak Partili pek çok isim Gelecek Partisi'ne geçmeye hazırlanıyor.

Yarın açıklanacak Gelecek Partisi kurucular kurulu listesinde ise Kahramanmaraşlı bir bayanı yer alacağı öğrenildi. Yine Ak Parti'de İl ve İlçe teşkilatlarında görev yapan pek çok ismin önümüzdeki haftalarda yeni parti içinde yer alacağı bilgisi edinildi.

GELECEK PARTİSİ KURUCULAR KURULU'DA YER ALAN KAHRAMANMARAŞLI İSİMLER İÇİN TIKLA

Bu arada pek çok ismin de 27 Aralık'ta kurulacak olan Ali Babacan'ın partisine geçme hazırlığı içinde olduğu bilgisi geldi. Yarından başlayarak ay sonuna kadar çok ciddi gelişmeler yaşanması bekleniyor. Tüm bu gelişmeler Haber46 sayfasında yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 08:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih yavaş
Salih yavaş - 1 ay Önce

Oyumuz reise AKP ye diyenler bu şehre sizin vekilleriniz çok bile. Yok hal kavşağı , yok Göksun yolu , yok şehrimiz hizmet almıyor vs ağlamaya hakkınız yok devam edin !!

başkan
başkan - 1 ay Önce

emmioglu yahu bunlarında gariban ve fakir fukara ,le ,işleriolmaz bak ak parti milletvekillerinin yanıba dahi yaklaşılmıyor

yavuz
yavuz - 1 ay Önce

boş işler oyumuz reise dünya liderine feda olsun selem olsun güzel insan

albustanlı yusuf
albustanlı yusuf - 1 ay Önce

Ne datlı bir meslek şu siyaset ya sülalenin sülalesine yeter iştihamı kimsede sormaz liyakatı

Ahmed mehmed
Ahmed mehmed - 1 ay Önce

Hiç fark edmez isimler önemli olan devletin geleceği görülen köyde kılavuz istemez reis eksik olmasın bunlar boş teneke

K. MARAŞLI
K. MARAŞLI - 1 ay Önce

Kursunlar bakalım inşaAllah ilk seçimdede hüsranı yaşayacaklar yada vatan hainleriyle birlik olacaklar

İBO
İBO - 1 ay Önce

SOYTARILAR...

ulubatlı
ulubatlı - 1 ay Önce

batan gemiyi en önce kimler terk eder malumunuz, söylemeye gerek varmı?Geçmişteki partilerdede aynı şeyler yaşanmıştı.tarih tekerrür ediyor.

SIRADAKİ HABER