Ahmet Özdemir'e Kahramanmaraş'ta sevgi seli

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen yayla şenliğinin bu yıl 3.sü düzenlendi. Başkonuş yaylasında düzenlenen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ahmet Özdemir'e Kahramanmaraş'ta sevgi seli

Düzenlenen şenliğe birçok Milletvekili ve siyaset dünyasının önemli isimleri katılırken, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir vatandaşlar tarafından sevgi seline uğradı.

İl Başkanlığı yaptığı dönemde beraber çalıştığı çalışma arkadaşları, Ak Parti kadın kolları üyeleri ve gençler tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Ahmet Özdemir yaptığı açıklamada; Hiç birinizi unutmadım hepiniz kalbimdesiniz'dedi.

Gençler Ahmet Özdemir ile fotoğraf çekilmek istediklerini belirttikten sonra Ahmet Özdemir gençlerle teker teker fotoğraf çekildi. Protokolde şenliği izlediği sırada yanına gelen vatandaşlarında derdini dinleyen Ahmet Özdemir vatandaşların hayır duasını aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraş 46
Maraş 46 - 8 ay Önce

Ne yapmışta vatandaşların hayır duasını almış oraya gitmek kolay değil bir gariban için hangi zenginin işini ğörmüste hayır duasını almış

memoş
memoş - 8 ay Önce

Sevgi seli mi? Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz? Oraya davet edilenlerin tamamı yandaş degil mi? Böyle olunca yalakalık çok normal. Körler sağırlar birbirini ağırlamış vatandaşın parası ile.

Handan kale
Handan kale - 8 ay Önce

Haramzadeler iş başında yiyin yiyin belediye başkanınız haraç kesiyor rüşvet alıyor ve siz sessiz sakın izleyin

Elbistanlı
Elbistanlı - 8 ay Önce

Kendisineden başkasına vekillik yapmayan vekillerimiz..
Reisin Haberi olsa...

Kaan
Kaan - 8 ay Önce

Sosyal belefiyecilikte haraç rüşvet yoktur sizinki meydanı bol buldu haraç rüşvet kol geziyor devlet seyretsin

Elbistanlı
Elbistanlı - 8 ay Önce

Kendine vekiller

MUSTAFA.üçgül
MUSTAFA.üçgül - 8 ay Önce

ahmet.bey.ilbaşkanıyken.vatandaşı.adam.yerine.koymuyordun.şimdi.ise,bakangibi.geziyorsun

mağdur
mağdur - 8 ay Önce

ÜLKENİN ANASINI AĞLATTILAR HER ŞEY 100 DE 100 ÜN ÜZERİNDE ZAM GÖRDÜ NEYİN SEVGİ SELİ BİR ASGARİ ÜCRETE BİR ŞEY YAPAMADILAR BİRDE GASP EDİLEN EMEKLİLİK HAKKINA BİR ŞEY YAPMADILAR OLAN VATANDAŞA OLUYOR PADİŞAHIM ÇOK YAŞA

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224