Ak Parti Adayı Güngör Baba Ocağı Göksun'dan Mutlu Ayrıldı

Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında geldiği baba ocağı Göksun'dan mutlu ayrıldı.

SİYASET 24.02.2019, 23:12
Ak Parti Adayı Güngör Baba Ocağı Göksun'dan Mutlu Ayrıldı
banner257

Cumhur İttifakı AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında geldiği baba ocağı Göksun'dan mutlu ayrıldı.

Güngör, Büyükkızılcık Mahallesinde yaptığı konuşmada, “Hakikaten Baba Ocağında duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Göksun’da gerçekten coşkulu bir karşılama. Kızılcık’ta şu manzarayı görünce ben bugün Maraş'a gerçekten çok büyük bir mutlulukla, ümitle dönüyorum.” dedi.

Güngör, Göksun'a gelişinde Göksun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer tarafından çiçeklerle ve konvoyla karşılandı.

Mahalle ziyaretleri kapsamında Büyükkızılcık, Esenköy, Güller ve Karaömer Mahallerinde hemşehrileri ile bir araya gelen Güngör, Büyükkızılcık Mahallesinde yaptığı konuşmada, gelecek beş yıl içinde tüm mahalle gurup ve sokak yollarının, içme suyu ve kanalizasyon sorunlarının çözüleceğini müjdeledi.

-“Bunlar AK Parti'nin İlkeleri İle Bağdaşan Davranışlar Değildir”

İlklerin ve İlkelerin partisi AK Parti hükümetlerinin 17 yıllık iktidarı süresince Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'de yapılamaz denilenleri yaptığını, halledilemez denilenleri sorunları çözdüğünü belirten Güngör, konuşmasında şunları kaydetti:

“AK Parti ve Cumhurbaşkanımız bu hizmetleri yaparken Türkiye'yi büyütürken, Türkiye'yi geliştirirken; Türkiye'nin şehirlerini, ilçelerini, kasabalarını geliştirirken Türkiye bölgesinde önemli bir aktör olurken birileri de boş durmadı. Sürekli elini kolunu çekmeler, arkadan itmeler, çelme takmalar bunları yaşadık geldik. En son bildiğiniz gibi 15 Temmuz'da bizim başımızı kesmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhur ittifakı ve milletimizin desteği ile o hainlere bu milletimiz geçit vermedi. İşte orada bir birliktelik doğdu. İnşallah bundan sonraki süreçte de ben hem ülke olarak, hem Kahramanmaraş olarak, hem Göksun olarak hem bütün mahallelerimiz olarak en yüksek desteği vereceğinizden eminim. Hamdolsun partim ve Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim. Biz, faniyiz. Bizim partimizde ‘Ben’ yoktur, ‘Biz’ vardır. Burada gerek Hüseyin Coşkun Aydın kardeşimiz, gerekse şahsım veya teşkilatımız; biz, bir ekibiz. Biz, bir bütünüz. Eğer bu partide ‘Ben’ olsaydı 17 yıllık hizmet olmazdı. 17 yılda girdiğimiz seçimleri hiçbir şekilde kazanamazdık. AK Parti, ilklerin partisidir. AK Parti, ilkelerin partisidir. AK Parti, milletin partisidir. AK Parti, gönüllerin partisidir. AK Parti'de; ben varsam var, ben yoksam yok anlayışı yoktur. Bakın! Ben yoktur. AK Parti'de ‘Biz’ varız. Efendim şimdi ben başka bir yerden aday olayım, sonra bu tarafa geleyim, sonra gideyim… Değerli hemşerilerim bunlar, AK Parti'nin ilkeleri ile bağdaşan, Cumhur İttifakının ilkeleri ile bağdaşan davranışlar değildir.”

-“Biz Büyük Oyunu, Büyük Resmi Göreceğiz”

31 Mart'ta da Cumhur İttifakına en yüksek desteğin Kahramanmaraş ve Göksun’dan çıkacağını kaydeden Güngör, konuşmasına şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanımızın hazırlamış olduğu ve birkaç hafta önce paylaşmış olduğu bir manifesto var. Burada başlıklar var. İşte bunları ilke esas edinerek çalışacağız. Sloganımız neydi: Belediye İşi Gönül İşi! Gönülleri Kazanmaya Geleceğiz, dedik. Bu seçim döneminde biz hemşerilerimizin daha fazla gönlünü kazanacağız. Kahramanmaraş, Göksun ve bütün mahalleleri ile tüm ilçeleri ile Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği vermiş bir şehrimizdir. Cumartesi günü cumhurbaşkanımızı büyük bir coşku ile karşıladık ve uğurladık. Hamdolsun bu seçimde de 31 Mart'ta da Cumhur ittifakı olarak en yüksek desteğin şehrimizden, ilçemizden çıkacağını biliyoruz. Eğer 1 Nisan günü kalktığımızda Cumhur İttifakı yüzde 50'nin altında oy alır, karşı blok da onun üzerinde oy alırsa kim sevinir, kim üzülür? Değerli hemşerilerim kime ders vermiş oluruz? Ekonomi ne olur? Ne diyor karşı taraf: Biz, Ege'de AK Parti ve Cumhur İttifakını kaybettirmek istiyoruz, diyor. Kim diyor? PKK'nın siyasi kolu! Neyi kaybettirecek: Türkiye'yi kaybettirecek. İşte biz büyük oyunu göreceğiz. Büyük resmi göreceğiz. Bakın şunu açıklıkla söylüyorum, her yerde söylüyorum: Burada iki liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli gerçekten birçok yerde Belediye Başkan Adaylarını müstakil de koysalar kazanma ihtimalleri vardı. Bu iki liderimiz amaç ve hedef Türkiye'nin bekası olunca siyaseti bir tarafa bırakarak bir birliktelik oluşturdular. İşte bize düşen bu resmi görmek, buna göre oy vermek olacaktır. Bu bir belediye seçimidir; ama bu ittifak belediye seçim ittifakı değildir. Bu resmi iyi görelim.”

-“Bizler Makama Talip Olmadık, Hizmete Talip Olduk”

Cumhur İttifakının bütün belediye başkanlarıyla sırt sırta verip Kahramanmaraş’ı, ilçelerini ve tüm mahallelerini daha da yaşanılabilir bir hale getireceklerini ifade eden Güngör, konuşmasını şöyle tamamladı:

“Hamdolsun bugün Kızılcık’ta gerçekten en yüksek destekle Cumhur İttifakına oy verileceğini ve sandıkların patlatılacağını görüyorum. Allah sizlerden razı olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İnşallah rabbim bu görevi bize nasip ederse; bizler, Cumhur ittifakının adayları olarak bir makama talip olmadık. Bir hizmete talip olduk. İnşallah bu görevi üstlendiğimizde bütün ilçe başkanlarımızla, Cumhur İttifakının bütün adaylarıyla, belediye başkanlarımızla sırt sırta verip bu şehrimizi, bu ilçelerimizi, bu mahallelerimizi daha da yaşanılabilir bir hale getireceğiz. Su sorununuz, yol sorununuz, kanalizasyon sorununuz kalmayacak! Başkanlarımızla beraber bu sorunları bir bir çözeceğiz. Ayrıca mahallelerimizin büyüklüğüne göre taziye evi, Mahalle Konağı konseptinde gençlerimize bilgisayar odası, Kütüphane, okuma salonları olarak hizmet verecek mekânlar yapacağız. Sizlerin gidip orada hasbihal edeceği, vakit geçireceği, mekânları da bir plan dâhilinde artıracağız.

Geçmişte çözdüğümüz gibi hepsini tek tek çözeceğiz. Ben Coşkun Başkanımı size sizi de Allah'a emanet ediyorum.”

-“Büyükkızılcık, Sandıkları Cumhur İttifak Oylarıyla Dolduracağını Gösterdi”

Göksun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın’da yaptığı konuşmada, Büyükkızılcıklı hemşehrilerinin gösterdiği ilgiden memnuniyetini dile getirerek, “Bu gün Büyükkızılcık, 31 Mart’ta sandıkları Cumhur İttifak oyları ile dolduracağını gösterdi” dedi.

Büyükkızılcık Mahallesinde yaptıkları yatırım ve hizmetleri anlatan Başkan Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

“Şimdi biz bu 5 yıllık süreç içerisinde kendi bütçemiz kapsamında sizlere belirli hizmetleri yapma gayreti içerisinde bulunduk. Büyükkızılcık ve Esenköy Havzası'na 15 kilometre sıcak asfalt yaptık, halı saha yaptık, 50 binin üzerinde kilit parke yaptık, kanalizasyon çalışması yaptık. Bunun dışında camimizin ihtiyacına yardımcı olduk. Her yerde belirli bir miktar çalışma yaptık. Ama şunu söylememiz gerekir ki, nasıl ki 30 yıldan beri kasaba iken bitirilemedi ise 5 yılda da bitiremedik. Bitirdik de demiyoruz zaten! Eksiklerimiz var. Bunları Allah'ın izniyle inşallah tamamlayacağız. Şimdi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Göksunlu hemşerimiz. Biz, eğer bu seçimde bunun anlamını ve önemini iyi kavrayarak, geleceğimizi daha iyi günler ile buluşturmayı arzu edersek ne yapacağımızı gayet iyi biliriz. Büyükkızılcık bugün yapmış zaten yapacağını! Şu görüntü onu gösteriyor. Bu görüntülerin anlamı şu: 31 Mart'ta Allah'ın izniyle sandıkları Cumhur İttifak oyları ile doldurmak suretiyle Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hayrettin Güngör Bey’i, Göksun'da da Hüseyin Coşkun Aydın'ı da seçeceğiniz bugünden belli oldu. Sizlerden Allah razı olsun.”

Ziyaretlerde AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün’de birer konuşma yaptılar.

Yorumlar (14)
Tırcı 2 yıl önce
Baba ocagından destek alıyorsunda tayiip baba destek veriyormu maraşa .aynı bozuk plak gibi hep aynı şarkıyı söylüyor .naklıye pyasasıı bitti .devlete para lazım diye trafık tepemızde beklıyor .mazot ayrı bir dert.birde bunlar yetmez gibi bagkur prımını fuyatını yukselttınız .herkes arabasını satıyor .
ALİ BABATAK 2 yıl önce
CARE ALİ ÖZTÜNÇ
cr mehmet çayır 2 yıl önce
bu büyük haksızlık. fatih mehmet erkoç çok iyiyidi. mesela ben. ilkokulu zar zor bitirdim ama başkanım beni işe aldı. şu an belediye sosyal işlerden sorumlu devlet bakanıyım. salağım ama işim gücüm var. şimdi soruyorum hayrettin güngör beni işten çıkaracakmı.
KULİS 2 yıl önce
EVET ÇIKARACAK.
göksunlu 2 yıl önce
benden coşkun aydına oy yok
kmlk 2 yıl önce
'' Efendim şimdi ben başka bir yerden aday olayım, sonra bu tarafa geleyim, sonra gideyim… Değerli hemşerilerim bunlar, AK Parti'nin ilkeleri ile bağdaşan, Cumhur İttifakının ilkeleri ile bağdaşan davranışlar değildir. ''

MHP Değil mi bu ?
Mhp li 2 yıl önce
Devlet Bahçeli bey kendi ayağına sıkmıştır.İttifak olmadan girseydi Afşin,Elbistan,Göksun,Andırn garanti idi.
cr mehmet cayir 2 yıl önce
hayrettin başkanla yeni ufuklara uçacağız. artık erkoç miadını doldurmuştu. haydi hayrettin başkan beraber 2023 e doğru yol alalım. ben remzi çayırın öz yeğeniyim.
Maraşlı 2 yıl önce
Merak ediyorum hayrettin beyin kardeşi fahrettin bey de destek veriyor mu acaba?
AFGAN CAN 2 yıl önce
AKLI MANTIGI OLAN GİDER ANTEBİ GEZER BENDEN BU SENE AKP YE OY YOK BİR DE CHP Yİ DENİYELİM 13 YILDIR SEHİRDE TEK DEĞİŞEN KALDIRIM PARK PARKLAR SURİYELİ DOLU KALDIRIMLAR ARABA...
Ede46 2 yıl önce
Akp maras büyük şehir belediyesindeki dönen haracı rüşveti yolsuzluk u gördüğüm gün 2014 yılında bitmiştir akp benim için...hdp ye Chp ye oy veririm size asla ....
46 2 yıl önce
EYT yoksa destek de yok AKP ye bizler türemedik çoğalmadık köpükde değiliz elimizden aldığınız hakkımızı istiyoruz
GÖKSUNLU VATANDAŞ 2 yıl önce
OYUM RAMAZAN KOCAYA OLACAK ÇUNKU HÜSEYİN COSKUN AYDIN 5 YILDAN BERİ GÖZE ÇARPACAK BİR HİZMETİ YOK
şahin çayır 2 yıl önce
ben şahin çayır. muhtara aday oldum. bana oy verirseniz mahallemiz çok güze olacak. projelerimiz var. mezarlığı kaldırıyoruz burdan. pazar yerini kaldırıyorum. berberleri salı günü 24 saat açıyorum. andırından her hafta mahallemize seferler düzenleyeceğim. andırınlı dostlarımdan hassaten oy istiyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner255
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:38
Güneş 05:15
Öğle 12:34
İkindi 16:23
Akşam 19:42
Yatsı 21:13