Ak Parti Kahramanmaraş Aday Tanıtım toplantısı Yapılacak

12 Ocak Cumartesi günü yapılacağı duyurulan ardından ertelenen Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı programının yapılacağı duyuruldu.

Ak Parti Kahramanmaraş Aday Tanıtım toplantısı Yapılacak

12 Ocak Cumartesi günü yapılacağı duyurulan ardından ertelenen Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı programının yapılacağı duyuruldu.

Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı yarın saat 14:00'de Mehmet Akif Kültür Merkezi'nde yapılacak.Konuyla ilgili Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "MYK Üyemiz, Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik ve Milletvekillerimizin Katılımları ile Gerçekleştireceğimiz İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantımıza tüm halkımız davetlidir" denildi.

NELER YAŞANDI?

Ak Parti Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan Adaylar Haber46'da yayınlandıktan 20 dakika sonra yarın yapılacak programın iptal edildiği açıklandı. Önce Ömer Çelik'in hastalığı nedeniyle ertelendiği duyumları gelirken bunun doğru olmadığı 15 ilde daha aday tanıtım toplantısının ertelendiğinin açıklanmasıyla anlaşıldı.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda toplantı üzerine toplantı yapılırken saat 19:30 da programın daha önce açıklandığı şekilde yapılacağı bildirildi.

Adayların değişip değimeyeceği, MHP'ye verilen ilçelerin durumu yarın yapılacak programda açığa çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 19:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülay Şişkin
Gülay Şişkin - 8 ay Önce

MHP liler sözüm.. Neden Nurhak ve Çağlayancerit MHP ye kimse kusura bakmasın MHP seçmeni saf değildir... Akp nin MHP liler le dalga geçtiğini görüyoruz.. Fakat cevap 31 martta verilecektir..

Konuk
Konuk - 8 ay Önce

Bu açıkladıkları adaylarla...maras bir urfa olamadı. .nede olsa kişiye bakıyorlar akp kimi çıkarırsa çıkarsın. Her zaman oyu veriyorlar..demek ki biz maras halkı olarak bu insanlari hak ediyoruz. .yazık çok yazık. .kendimi bu adaylar için yorum oy kullanmaya gitmiyecegim..

mhpi
mhpi - 8 ay Önce

mhpnin merkez ilçeden birini alması gerek !

Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Sayın Bahçeli AKP nin her dediğini kabul ederek MHP yi bugün itibariyla Kahraman Maraş ve ilçelerinde bitirmiş ve MHP şimdiden kaybettirmiştir..Geçmiş olsun.

halil
halil - 8 ay Önce

Dümen üstüne dümen diyelim biz buna

Maraşlıgil
Maraşlıgil - 8 ay Önce

Mhp nin düştüğü duruma bakınız.rahmetli reis 8 millet vekiliyle refahyol hükümetine rehperlik önderlik kılavuzluk yapmıştı.bahçeli bir dönem eceviti sevindirmişti şimdi ise erdoğanı vay be

Konuk
Konuk - 8 ay Önce

Yazık şu maraş a layık gördükleri adaylara

Yollar
Yollar - 8 ay Önce

Yollar :
1- Kadirli -Andırın -Göksun yolu.
Bu yol tamamlanıp bittiğinde iç Anadolu Akdeniz e bağlanmış olacak . Ekonomik olarak bölgeye çok şey katacak .
2- Ekinözü - Ilıca- Kahramanmaraş yolu . Bu yol tamamlanırsa sağlık turizmi çok daha fazla tanınacak .
3- Kahramanmaraş -Andırın yolu. Bu yol yayla turizmi için çok önemli . Eğer sır barajı üzerine köprü yapılırsa yol kısalacak ve ulaşım kolaylaşacak
Yollar Kahramanmaraş için çok önemli vesselam

Seval
Seval - 8 ay Önce

Günaydın ;
Üç soru var ,bugün akşama kadar aklınızda kalsın diye yazıyorum
1. Hakkınızı ne kadar arıyorsunuz ?
2. Kendinize yeterince değer veriyor musunuz ?
3. Dolar ne zaman 3.50 olur ?

Not: alıntı yapıp paylaşabilirsiniz .

metin
metin - 8 ay Önce

k.maraş ta değişen bir şey yok eski hamam eski tas bu adaylar için bu kadar neden beklediler anlamadık k.maraş ne büyük hizmet yapmışlar acaba

BARAN ŞAHNE
BARAN ŞAHNE - 8 ay Önce

YAZIKLAR OLSUN.

ahmet
ahmet - 8 ay Önce

türkoğlunu osmana okumuşa verin kaybetmesi kolay olur.seçimden sonra oyu bana vermediniz akp ye verdiniz dedi vatandaşı tersledi.şımarık adam.

Memet
Memet @ahmet - 8 ay Önce

O da bir şeymi Cumhur Başkanı sayesinde Belediye Başkanı oldu, Cumhur Başkanlığı seçiminde bir sandık dolanmadı hatta gitti yaylada yemek verdi. Niye birşey yaptığı sorulunca "Benim burda görevim Cumhur başkanlığını kazanmak değil belediye başkanlığını kazanmak " diyerek en büyük vefasızlığı gösteren bu adam şu an Türkoğlu Ak Parti Belediye Başkan adayı. ne büyük şehire ne türkoğluna nede genel şu anki 6 millet vekilinden dolayı seçimde Ak partiye oy yok

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 8 ay Önce

ne fark eder ki.adamlar oraya boş sandalyeyi de koysalar bunların seçmeni gider o sandalyeye verir.Sonra da ben oyumu reise verdim diye koltuklarını kabarta kabarta anlatır.Yazık.Bunların seçmen profilini tez konusu yapıp okullarda anlatılmalı.

yerel
yerel - 8 ay Önce

Yerel seçimler yaklaşırken bu şehrin sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Bu şehrin insanları sorunlarını , yapılacakları gündeme getirmeli. Çoğu vatandaş sadece geriden izliyor. Herkes bir sorunu gündeme getirse ve çözülmesi için uğraşsa bu şehir çok daha çabuk kalkınacak. Ekonomik hareketlilik olacak.


SIRADAKİ HABER