Ak Parti Kahramanmaraş Aday Tanıtım toplantısı Yapılacak

12 Ocak Cumartesi günü yapılacağı duyurulan ardından ertelenen Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı programının yapılacağı duyuruldu.

SİYASET 11.01.2019, 19:27 11.01.2019, 19:37
Ak Parti Kahramanmaraş Aday Tanıtım toplantısı Yapılacak
banner257

12 Ocak Cumartesi günü yapılacağı duyurulan ardından ertelenen Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı programının yapılacağı duyuruldu.

Ak Parti Kahramanmaraş Belediye Başkanlığı Aday Tanıtım Toplantısı yarın saat 14:00'de Mehmet Akif Kültür Merkezi'nde yapılacak.Konuyla ilgili Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "MYK Üyemiz, Parti Sözcümüz Sayın Ömer Çelik ve Milletvekillerimizin Katılımları ile Gerçekleştireceğimiz İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantımıza tüm halkımız davetlidir" denildi.

NELER YAŞANDI?

Ak Parti Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan Adaylar Haber46'da yayınlandıktan 20 dakika sonra yarın yapılacak programın iptal edildiği açıklandı. Önce Ömer Çelik'in hastalığı nedeniyle ertelendiği duyumları gelirken bunun doğru olmadığı 15 ilde daha aday tanıtım toplantısının ertelendiğinin açıklanmasıyla anlaşıldı.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nda toplantı üzerine toplantı yapılırken saat 19:30 da programın daha önce açıklandığı şekilde yapılacağı bildirildi.

Adayların değişip değimeyeceği, MHP'ye verilen ilçelerin durumu yarın yapılacak programda açığa çıkacak.

Yorumlar (15)
Gülay Şişkin 1 yıl önce
MHP liler sözüm.. Neden Nurhak ve Çağlayancerit MHP ye kimse kusura bakmasın MHP seçmeni saf değildir... Akp nin MHP liler le dalga geçtiğini görüyoruz.. Fakat cevap 31 martta verilecektir..
Konuk 1 yıl önce
Bu açıkladıkları adaylarla...maras bir urfa olamadı. .nede olsa kişiye bakıyorlar akp kimi çıkarırsa çıkarsın. Her zaman oyu veriyorlar..demek ki biz maras halkı olarak bu insanlari hak ediyoruz. .yazık çok yazık. .kendimi bu adaylar için yorum oy kullanmaya gitmiyecegim..
mhpi 1 yıl önce
mhpnin merkez ilçeden birini alması gerek !
Vatandaş 1 yıl önce
Sayın Bahçeli AKP nin her dediğini kabul ederek MHP yi bugün itibariyla Kahraman Maraş ve ilçelerinde bitirmiş ve MHP şimdiden kaybettirmiştir..Geçmiş olsun.
halil 1 yıl önce
Dümen üstüne dümen diyelim biz buna
Maraşlıgil 1 yıl önce
Mhp nin düştüğü duruma bakınız.rahmetli reis 8 millet vekiliyle refahyol hükümetine rehperlik önderlik kılavuzluk yapmıştı.bahçeli bir dönem eceviti sevindirmişti şimdi ise erdoğanı vay be
Konuk 1 yıl önce
Yazık şu maraş a layık gördükleri adaylara
Yollar 1 yıl önce
Yollar :
1- Kadirli -Andırın -Göksun yolu.
Bu yol tamamlanıp bittiğinde iç Anadolu Akdeniz e bağlanmış olacak . Ekonomik olarak bölgeye çok şey katacak .
2- Ekinözü - Ilıca- Kahramanmaraş yolu . Bu yol tamamlanırsa sağlık turizmi çok daha fazla tanınacak .
3- Kahramanmaraş -Andırın yolu. Bu yol yayla turizmi için çok önemli . Eğer sır barajı üzerine köprü yapılırsa yol kısalacak ve ulaşım kolaylaşacak
Yollar Kahramanmaraş için çok önemli vesselam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?