Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir Görevden Alındı

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir görevden alındı. Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici il başkanı olarak atandı.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir Görevden Alındı
banner208

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir görevden alındı. Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici il başkanı olarak atandı.

Ak Parti, Kahramanmaraş İl Kongresine saatler kala şok bir haberle sarsıldı. Ak Parti'nin Kahramanmaraş'taki en güçlü isimlerinden biri olan ve yarınki listesini tamamlayan Ahmet Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici atandı.

Ahmet Özdemir'in yarınki kongrede aday olmayacağı öğrenildi.

İlk gelen bilgiler bazı milletvekillerinin Ahmet Özdemir'i istemediği yönünde.  Ahmet Özdemir'in yarınki kongrede sunacağı listenin bu kararda etkili olduğu konuşuluyor.

DEBGİCİ VE ÖZDEMİR'DEN KRİTİK TOPLANTI - FOTO GALERİ

DEBGİCİ LİSTESİNİ HAZIRLIYOR

Görevin kendisine tevdi edilmesinin ardından Ak Parti İl Başkanlığı binasına gelen Ömer Oruç Bilal Debgici yarınki kongrede sunacağı Yönetim Listesini hazırlamaya başladı. Aynı zamanda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile Milletvekilleri Celalettin Güvenç, Uğur Dilipak ve Nursel Reyhanlıoğlu'da parti binasına geldiler. Güvenç, Dilipak ve Reyhanlıoğlu daha sonra kongrenin yapılacağı salona geçerek incelemelerde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 00:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa AR
Mustafa AR - 4 hafta Önce

Allah Hayırlı eylesin Ömer bey gerçekten çok değerli bir İnsan, İnşAllah görevini layıkıyla yapacağına inanıyorum. Kahramanmaraş'a hayırlı uğurlu olsun

DR
DR - 4 hafta Önce

Ömer, temiz birisi. Hayırlı olsun

Ak adam
Ak adam - 4 hafta Önce

Partimizin başına hiç bir vizyona misyona sahip olmayan insanları getirmeye devam edin. Tebrikler

Eda altun
Eda altun - 4 hafta Önce

Ahmet Özdemir vatandaşı insan yerine koymuyordu.benim eşim askerdi 8 aylık hamileyken görüşmeye gittim sabah saat 11 den akşam 5 e kadar beklettiler. Sonra da görüşmek istemiyor dediler. Bence geç bile kalınmış bir karardı bu. Benim doğmamış bebeğimin hakkına girdiler kaç defa böyle oldu randevu aldım yine böyle oldu. Ben kendi adıma çok sevindim. Ye kurkum ye davası yapanlar tek tek gitsinler.

Ahmet Özdemir’in gidişi
Ahmet Özdemir’in gidişi - 4 hafta Önce

Çok insan sevmiyordu. Gitmesi iyi olmuş.

Ali şahin
Ali şahin - 4 hafta Önce

Doğru bir karar Ömer bey layıkıyla yapar bu işi

Hak Söz
Hak Söz - 4 hafta Önce

Ömer Başkana dil uzatanlar Gözleriyle biz zati ahirette şunu yanlış yaptı eksi yaptı diye şahit olabilecekler mi ? Kimseyi zan altında bırakmaya gerek yok.. Partinin bir lideri var ve tercihini kullanmış saygı duyup Destek olmak gerekir Benim davam Kızıl elma bunu en iyi takip eden lider Recep Tayyip Erdoğan Atadığı başkan Ömer Bilal Oruç Debgici K.Maraş İl Başkanı ..Böyle biline Böyle Sahip çıkıla

TARAFSIZ
TARAFSIZ - 4 hafta Önce

Tamam Ahmet Özdemir'i kongreye bir gün kala görevden aldınız neden görevden aldığınızı da açıklayın, vatandaşın bunu öğrenmeye hakkı var. Böyle demokrasi olmaz...


SIRADAKİ HABER

banner215

banner122

banner124

banner222

banner154

banner191

banner126

banner224