Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir Görevden Alındı

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir görevden alındı. Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici il başkanı olarak atandı.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir Görevden Alındı

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Avukat Ahmet Özdemir görevden alındı. Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici il başkanı olarak atandı.

Ak Parti, Kahramanmaraş İl Kongresine saatler kala şok bir haberle sarsıldı. Ak Parti'nin Kahramanmaraş'taki en güçlü isimlerinden biri olan ve yarınki listesini tamamlayan Ahmet Özdemir'in yerine Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici atandı.

Ahmet Özdemir'in yarınki kongrede aday olmayacağı öğrenildi.

İlk gelen bilgiler bazı milletvekillerinin Ahmet Özdemir'i istemediği yönünde.  Ahmet Özdemir'in yarınki kongrede sunacağı listenin bu kararda etkili olduğu konuşuluyor.

DEBGİCİ VE ÖZDEMİR'DEN KRİTİK TOPLANTI - FOTO GALERİ

DEBGİCİ LİSTESİNİ HAZIRLIYOR

Görevin kendisine tevdi edilmesinin ardından Ak Parti İl Başkanlığı binasına gelen Ömer Oruç Bilal Debgici yarınki kongrede sunacağı Yönetim Listesini hazırlamaya başladı. Aynı zamanda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile Milletvekilleri Celalettin Güvenç, Uğur Dilipak ve Nursel Reyhanlıoğlu'da parti binasına geldiler. Güvenç, Dilipak ve Reyhanlıoğlu daha sonra kongrenin yapılacağı salona geçerek incelemelerde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 00:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa AR
Mustafa AR - 11 ay Önce

Allah Hayırlı eylesin Ömer bey gerçekten çok değerli bir İnsan, İnşAllah görevini layıkıyla yapacağına inanıyorum. Kahramanmaraş'a hayırlı uğurlu olsun

Ak adam
Ak adam - 11 ay Önce

Partimizin başına hiç bir vizyona misyona sahip olmayan insanları getirmeye devam edin. Tebrikler

DR
DR - 11 ay Önce

Ömer, temiz birisi. Hayırlı olsun

Eda altun
Eda altun - 11 ay Önce

Ahmet Özdemir vatandaşı insan yerine koymuyordu.benim eşim askerdi 8 aylık hamileyken görüşmeye gittim sabah saat 11 den akşam 5 e kadar beklettiler. Sonra da görüşmek istemiyor dediler. Bence geç bile kalınmış bir karardı bu. Benim doğmamış bebeğimin hakkına girdiler kaç defa böyle oldu randevu aldım yine böyle oldu. Ben kendi adıma çok sevindim. Ye kurkum ye davası yapanlar tek tek gitsinler.

Ahmet Özdemir’in gidişi
Ahmet Özdemir’in gidişi - 11 ay Önce

Çok insan sevmiyordu. Gitmesi iyi olmuş.

Ali şahin
Ali şahin - 11 ay Önce

Doğru bir karar Ömer bey layıkıyla yapar bu işi

Hak Söz
Hak Söz - 11 ay Önce

Ömer Başkana dil uzatanlar Gözleriyle biz zati ahirette şunu yanlış yaptı eksi yaptı diye şahit olabilecekler mi ? Kimseyi zan altında bırakmaya gerek yok.. Partinin bir lideri var ve tercihini kullanmış saygı duyup Destek olmak gerekir Benim davam Kızıl elma bunu en iyi takip eden lider Recep Tayyip Erdoğan Atadığı başkan Ömer Bilal Oruç Debgici K.Maraş İl Başkanı ..Böyle biline Böyle Sahip çıkıla

TARAFSIZ
TARAFSIZ - 11 ay Önce

Tamam Ahmet Özdemir'i kongreye bir gün kala görevden aldınız neden görevden aldığınızı da açıklayın, vatandaşın bunu öğrenmeye hakkı var. Böyle demokrasi olmaz...

vatansever
vatansever - 11 ay Önce

büyükşehir belediye başkanını niye görevden almıyorsunuz maraş ak partiye en büyük zararı vern kişi ak parti kuruldu kurulalı oylarımın hepsini ak partiye verdim ama sayın cumhurbaşkanının sayesinde artık hiç kimse benden oy alamayacak inşAllah sayın cumhurbaşkanı vatandaşlarını göz ardı etmez

46behsat
46behsat - 11 ay Önce

Belediyenin içi dışı yalakalarla, yaltakçılarla, dalkavuk tiplerle doldu yaa.. HANİ " SÖZ MİLLETİN" İDİ. noldu..?? bir başkan kalmıştı, onu da aldılar demek.. Yavaş yavaş DİKTATÖRLÜĞE doğru gidiyoruz..

EDE
EDE - 11 ay Önce

Bu Fatih Erkoç ak partide bu kadar güçü mü varmış ? Aklım almıyor. bu işe. Fatih Erkoç'u BAŞARILARINDAN dolayı BAŞBAKAN YARDIMCISI da yaparlar. Siyasette bu kadar alavere dalaverenin döndüğü başka bir il var mı? yazık yazık..

Vatandaş
Vatandaş - 11 ay Önce

Sonra da dostlar alışverişte görsün misali il başkanı seçimi yapın! Her yerde tek aday ile demokrasi şöleni mi olur? Gel de gelsin , git de gitsin. Bu mudur demokrasi?

Mücahid
Mücahid - 11 ay Önce

Yerinde bir karar il başkanlığını çıkar için kullananlar dava adamı olamaz ak partiyi tebrik ediyorum Kahramanmaraş bu değişimi darbeden hemen sonra yapmalıydı.

Kaya
Kaya - 11 ay Önce

Ömer Oruç Bilal Depgici dürüst kişilikli değerli bir insandır isabetli bir karar olmuştur

Zafer
Zafer - 11 ay Önce

Akparti k.maraşta altınvuruş yaptı

akpli
akpli - 11 ay Önce

zorla ak partiye oy vermeyelim diye çalışıyor birileri

Akpli
Akpli - 11 ay Önce

Akpartiyi bu hâle düşürenler utansın Tayyip bey olmasın barajı bile aşamazlar bedavacı vekillere söylüyorum yazıklar olsun

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 11 ay Önce

Birileri reisin oy potansiyelini düşürmek için uğraşıyor.Başarılı da oldular.Gitti benden bir oy.

Davut
Davut - 11 ay Önce

Super oldu geleni bilmem giden orayi hak etmiyordu suoer

Elbistanli
Elbistanli - 11 ay Önce

Bir fitnedir yürüdü gitti elbistan ölü adamın mirası gibi mahvoldu gitti birkaç fitne ortalığı bulsndırdı elbistan belediyesini milletvekilleriyle büyükşehirle düşman etti tüm parti birbiriyle küs birbiriyle konuşan birbirinin kuyusunu kazılar Allahınızı severseniz bulun şu fitnyi kesin kökünü yoksa bu iş kötüye gidecek sanki birileri AKP oy kaybetsin diye özel çaba harcıyor hepiniz reisin yeliyle gitmiyormusunuz bu millet reise veriyor oyunu bunu bilin ama yemin ettim şahsım adına bu seçim kim aday olursa olsun ben ve sülalenin enaz yarısına Büyükşehir Belediyesine oy verdirmeyeceğim reis bir kaysınki bunlara bundan sonra derslerini iyi çalışsınlar

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 11 ay Önce

Anlaşılan o ki Ahmet Özdemir'in başarıları birilerini rahatsız etmiş.

Ahmet Özdemir
Ahmet Özdemir - 11 ay Önce

Ahmet Özdemir bu memleket için ne yapmıştır ?Madde madde açıklasın hizmet etti diye savunanlar... Ahmet Davutoğlu tarafından atanmış İl Başkanıydı seçimlemi geldi seçimsiz de gitti neyin kafası bu

TARAFSIZ
TARAFSIZ @Ahmet Özdemir - 11 ay Önce

Peki şimdi kongreye bir gün kala Ömer Debgici'yı TEK aday gösterince seçimle mi gelmiş oluyor, formaliteden yapılan bir kongre biri atanmış biri tek aday olarak kongreyle gelmiş sonuçta aynı şey...

enver Namlı
enver Namlı - 11 ay Önce

Ömer Bey en iyi tercih olur

maraş
maraş - 11 ay Önce

reis ne derse o büyük komutan belediye başkanlarınada el atılmalı gelmişken köklü bi degişim şart

reis herşeyi görür
reis herşeyi görür - 10 ay Önce

Ahmet başkan, belkide neden böyle oldu diye kendinize soruyorsunuzdur. söyleyim, mazlumun, fakir fukaranın, garibaının duasını hiç önemsemediniz varsa yoksa zenginler. gariban fakir fukara ahde vefayı iyi bilr de zenginler anında satar sizi ve öyle oldu tirbüne oynadınız insanlar AKİM ak parti iletiş merkezine yazarak sizden randevü almaya çalıştılar alamadılar bütün bunları baba yukardan görmüyomu sandınız. bir iki milletvekiline sırtınızı yasladınız güya arkam sağlam bana bişe olmaz dediniz güldüm geçtim... umarım bilal başkan sizin başınıza gelenlerden ders çıkararak görevini layıkıyla yerine getirir kendisine görevinde başarılar dilerim.....

şaşırmadık
şaşırmadık - 11 ay Önce

Siyasette dürüst kimliği ile tanınan ahmet beyi görevden almak neyin nesi. bunu nasıl anlatacağız kahramanmaraş a.yazıklar olsun.

KÜRŞAT46
KÜRŞAT46 - 11 ay Önce

Hani beraber yürümüştünüz bu yollarda,
Durmak yok kullan kullan at

Metehan
Metehan - 11 ay Önce

Artik ak parti bizim için bitmistir. Oy yok.

emrah
emrah - 11 ay Önce

Ahmet gitti Ömer Oruç Bilal Geldi. Ne Değişecek ki. hiç birşey. Maraşlı itiraz eder ama sonra kafasını kuma gömer yine oy verir.

talip
talip - 11 ay Önce

türkiyede,akpartiye en yüksek oy veren illerin başında geliyoruz....ne yerel yönetimden.nede genel yönetimden hizmet görebiliyoruz...

Kadir
Kadir - 11 ay Önce

Tipik maraş siyaseti belli zümreler dışında şehirde kimseye görev verilmiyor.

Mevlüt
Mevlüt - 11 ay Önce

Akp için hayırlı bir adım

R. Hayvalı
R. Hayvalı - 11 ay Önce

Atamayla yapılacaksa seçime ne gerek var ...
Çokk demokratiksiniz vesselam...

fatih er
fatih er - 11 ay Önce

Milletvekillerinin ensesi kalın adamları listeye alınmamış anlaşılan.

Şefik
Şefik - 11 ay Önce

Koyu bir Ak Parti seçmeni olarak üzüldüm. Partinin ilk başlardaki rüzgarından eser kalmadı. Yanlış işler yapılıyor.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı @Şefik - 11 ay Önce

sana da günaydın....

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 11 ay Önce

Tamam da kongre neden yapılıyor?

Hak
Hak - 11 ay Önce

Yazık oldu.
Ayıp oldu

yusuf
yusuf - 11 ay Önce

dava adamını görevden alıp ihaleciyi başa getirmek çok büyük yanlıştır yazıklar olsun

ali yildirim
ali yildirim - 11 ay Önce

birde demekrasi var diye gezersiniz batirmaya devam

İskender38
İskender38 - 11 ay Önce

Ak Parti demokrasinin ta kendisidir. Asrın lideri Recep Tayyip Erdoğan asla keyfi ve şahsi karar vermez.Ahmet ÖZDEMİR Bey'in görevden alınması bir gece alınan bir karar değildir.Ahmet Bey'in görevden alınması isabetli bir karardır.Gereksiz duygusal yorumlar yapmak kimseye fayda sağlamaz.Önemli olan Ak Partiyi 2019 CB seçimlerine hazırlamaktır.Ömer Oruç Bilal DEBGİCİ KMaraş'ın bütününü temsil edecek bir isim olacaktır inş.Rabbim yar ve yardımcısı olsun!

Torpilin başı
Torpilin başı - 11 ay Önce

Yerleştirdiği adamlarla boş taşeron kadroları doldurdu devlette. Bari fakir fukarayı doldursaydın çoğunun altında araba. Ha bu ondan iyi mi göreceğiz.

Berat
Berat - 11 ay Önce

Yazıklarolsun kahraman Maraş’ta yerel siyasette adam gibi adam olan Ahmet başkanı yediniz cumhur başkanımızın gençliğini hatırlatan Ahmet başkanı yediniz yazıklar olsun ama unutmayın bunun karşılığını sandıkta göreceksiniz !!!!

Halil Sarıkaya
Halil Sarıkaya - 11 ay Önce

Yeni başkana başarılar diliyorum. Bu bir nöbet değişimi.O,Şu , bu, olmuş fark etmez.
Mühim olan , insanların önemsenmesi,
Makam ve mevkilerin geçici olduğunun bilinmesi....

cenk
cenk - 11 ay Önce

Yukarıdan belirlenen adaylarla il kongreleri ve demokrasi söylemleri. Ne diye seçim yaparsınız ki zaten tek aday var. Yesinler sizin demokrasinizi.

akpli
akpli - 11 ay Önce

herşeyi bildiğini iddia eden millet vekilleri ittifak kanunu geçsinde seçimde görüşelim sizinle vAllahi bu zamana kadar ak partiden başkasına oy vermedim... ama bu kez sizinle maraş olarak görüşecez

Ferdi
Ferdi - 11 ay Önce

Sayın vekiller hepiniz toplansaniz 1 Ahmet Özdemir etmezsiniz.bu duruma sebep olan kimse çıksın ortaya.karanlik işi sevmez halk. Bu arada Ahmet başkana bir ricam var bağımsız aday olsun marasta alamayacağı belediye başkanlığı Yok.

ömer
ömer - 11 ay Önce

kula kulluk degil Allaha kul olun... yeter söz milletin diyenler sözü kendi söylüyor millet degil..

maraşlı
maraşlı - 11 ay Önce

avukatlardan kurtuluyoruz bir bir

Yorgun_46
Yorgun_46 - 11 ay Önce

Tek bildiğim,akp ye hayatımın geri kalanında bir oy daha verirmiyim vermezmiyim diye düşünür hale geldiğimdir.görevden alacaksanız belediye başkanlarını alın kardeşim.maraş için çaba harcayan ter döken insanların kalemlerini neden kırıyorsunuz anlamıyorum

metin
metin - 11 ay Önce

ahmet özdemir i cumhurbaşkanı istememiştir akp de demokrasi yok cumhurbaşkanı kim olsun derse o olur bu kadar basit kimsenin yeri garanti değil yağrin bakarsınız fatih erkoçu da görevden alır

Kartal
Kartal - 11 ay Önce

Yeni baskana basarilar.eger gercek ak partiliysek gidene teşekkur, gelene hos geldin deriz.

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Bunu Kim yada kimler yapıyorsa çok büyük yanlış yapıyorlar.Hem partiye hem davaya hemde ülkeye ihanet ediyorlar.

Ak Adam
Ak Adam - 11 ay Önce

Garip Bir durum madem görevden alınacaktı millet vekilleri buzamana kadar neden oy toplamamışlardı şimdi yapıyorlar 12 saat kala seçime o görevden aldıran millet vekillerini görsek çarşıda tanımayız başkanı tanırız en azından bu adam halkın içerisindeydi ulaşma imkanımız vardı o millet vekillerinin yanına havasından yaklaşılmaz şimdi ama tabiki halk bunuda unutmayacaktır. bu isimler tekrar halk önüne gelmezler inş.

Maraşlı
Maraşlı - 11 ay Önce

Yazıklar olsun

Kazım Koyuncu
Kazım Koyuncu - 11 ay Önce

Son cirpinislar

atakan dogru
atakan dogru - 11 ay Önce

ne yazabiliriz ki olan olmus yazik oldu marasima yazik oldu ilk defa dogru ve temsil kabiliyeti en yüksek bir baskan gördük onuda yediler rahtmisiniz memnun oldunuz mu mahir bey bu is sizin eseriniz bunuda yazdik bir kenara

Öğretmen
Öğretmen - 11 ay Önce

Son gün son saat mi beklenir.bu görevden almak değil dalga geçmek. Ne yapmış başkan bunu hak edecek görevden alanlar açıklasın

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 11 ay Önce

2011 seçimlerinde Cengiz Atalar diye bir vatan sevdalısı aday adayı oldu.Hızlı tren, K.Maraş-Kayseri-Ankara demiryolu falan dedi.Bazı göbeği büyükler hop lan noluyor diye adamı yediler.Aynı mevzu.Şevk ile çalışanı zevk ile yiyorlar.

Mustafa
Mustafa - 11 ay Önce

Kimse hikaye okumasın, Reis'ten başka herkes değişir, İlahi emir tecelli edene kadar tek değişmez Reis'tir gerisinin hepsi her zaman değişebilir ,değişim iyidir.

Opti
Opti - 11 ay Önce

Ahmet Özdemir kadar pasif bir insanı almalarına çok sevindik. Umarım bu kişi de kendi yakınlarını işe almak yerine halktan insanlarla ilgilenir...

46behsat
46behsat - 11 ay Önce

avukat ve dava adamı özdemir dimdik duran bir şahıstı.. eğriye eğri, doğruya doğru derdi.. tabii bu tür şahsiyet sahibi kişiler AKP nin geleceğine engel.. uzaktan kumandalı, her emre itirazsız koşan, kişiliksiz kişiler lazım... başbakanımız da öyle değil mi..?

Önder
Önder - 11 ay Önce

Ahmet beye ayıp ettiniz gayet de başarılı idi

Mevlüt fırtana
Mevlüt fırtana - 11 ay Önce

Bu Millet, oyu il veya ilçe başkanlarına vermiyor. Sayın cumhur başkanımıza inanıp güvenip oy veriyor. Sayın cumhurbaşkanımız kimi tercih ediyorsa mutlaka daha iyi çalışacağına inandığı içindir.

Fidan
Fidan - 11 ay Önce

Yazık size yazık, başarılı bir ismi yok ediyorsunuz birilerinin korkusunun kurbanı oldu

Vasat yönetim listesi
Vasat yönetim listesi - 11 ay Önce

Adayları vasat geçen seçimdeki fırat başkanın elendiği döküntüleri eklemiş.koca maraş ta başka adamlar mı yok yönetime girecek.

vuran karakurt
vuran karakurt - 11 ay Önce

Akp değişimden yanı onun için her kes mevkilerin ve makamların sabit kalmayacağını bilsin reis öyle demisse bir bildiği vardıro yanlış yapmaz.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 11 ay Önce

klasik çıkar çatışmalarından biri.Önemli değil...

yağmur
yağmur - 11 ay Önce

Sanki milletvekillerini bu memlekette isteyen var. Hani bir kavram var 'Seçilmişler ve Atanmışlar' bu kavram külliyen yalan. Milletvekili seçimlerinde listeyi kim belirliyor, tabiiki genel merkez, belediye seçimlerinde başkan adayını kim belirliyor yine genel merkez. ( Buna tüm partiler dahil) Şimdi bu şekilde milletvekilleri ve belediye başkanları atanmış mı oluyor yoksa seçilmiş mi. Bu ülkede seçimle gelenler sadece muhtarlardır, geriye kalanların hepsi bir şekilde atanmıştır.

mehmet gözüaçık
mehmet gözüaçık - 11 ay Önce

yav arkadaş bu adamın yanında hiçmi samimi ve çıkarsız adam yok KOCA reise gerçekten yazık oluyor herkes kendi ikbalinin peşinde bu kadarda olmaz ben ikisinde tanımıyorum fakat bir etik olanı var bu işin son gün olmaz bu herkesin bir şerefi bir hasiyeti var kim bilir kimin çıkarına ters geldi Ama ben sadece sunu söyleyim Bir tane yanında çıkarsız samimi Adam yok CUMHURBAŞKANIMIZIN tek başına yazıklar olsun Bir tek halk var birde ALLAH İŞİN zor REİSİM SENİN bu kadar dalkavugun oldugu ÇIKARCININ OLDUĞU PARTİDA BİZİM SONUMUZDA BU gidişle ANAVATAN PARTİSİNDEN KÖTÜ OLUR

ökkeş
ökkeş - 11 ay Önce

burjuva partisine döndü maraş ak parti

Ak partili
Ak partili - 11 ay Önce

Mutlu olsunlar 150 oy sulalemden tertemiz 13 yıldır veriyorduk. Hiç bir çıkar beklemeden ama artık kibirli olanlar yüzünden 150 oyu verirmiyiz bilmiyorum. Ne ahmet beyi tanırım ne diğer arkadaşı... Dışardan il müdürü bürokrat transfer edenler artık kazansınlar seçimi nasıl olsa çok iyi biliyorlar her şeyi...

el emin
el emin - 11 ay Önce

Ahmet Özdemir son dakikada neden görevden alındı. Bunun sebebi açıklanmalı hırsız mı dolandırıcı mı yalancı mı. ... Yok değilse görevini mi kötü yapıyordu son seçimde maraş yüzde 75 verdi Ahmet özdemir başkanlığında. Bu da değilse ahmet beyin ayağını kim kaydırdı kimin menfaatine ters düştü o fitne bedelini ödemeli ve ahmet bey ziyadesiyle hakkını almalı. Aksi durumda ahmet beyi tanıyan kahramanmaraş halkı bu zulme tepkisini verir bundan herkes emin olun. Bu halk dürüst siyasetçi ye susadı be. Bu arada ahmet beyden en ufak bir menfaatim yok sadece samimiyet ini ve dürüstlüğnü bildiğim için elim klavye ye gitti.

sade vatandaş
sade vatandaş - 11 ay Önce

Sayın admin yorumları şöyle bir okudum. Ahmet beye halkın teveccühü fazlasıyla var. Ben sade bir vatandaş olarak bir anket yapmanızı istiyorum. Ahmet bey önümüzdeki seçimlerde belediye başkanı veya millet vekili olsun mu diye sorarsanız iyi olur bence. Bu insanların dürüst insanlara ihtiyacı var. saygılarımla

mustafa
mustafa - 11 ay Önce

alışıyor gibiyiz sanki akp demokrasisine tabi bunun adı demokrasi ise istediğini aday olarak seç istemediğini dışla...

ak particiyiz
ak particiyiz - 11 ay Önce

k.maraş bir tek kişiden sorulur oda ? milletvekili k.maraş kimin belediye başkanı kimin müdür kimin il veye ilçe başkanı olcağı onun onayı olmadan yapılmaz...

doktor ahmet
doktor ahmet - 11 ay Önce

zamanlama çok yanlış bu işin müsebbibi açıklamasını yapsın hani dere geçerken at değiştirilmezdi iki tene hizmet yapılmaya başlandı şehre kimileri koltuk korkusundanda olsa,zamansız rüzgar esti sabah ola hayır ola

Celil Kekeç
Celil Kekeç - 11 ay Önce

Öfke kültürü!ruhumuza işlemiş.
Kişisel hesaplarında hedef sapması olanlar tepki gösterebilir.
Meseleyi büyütmemek lazım.
Geriye bakalım, kimler geldi kimler geçti.
Muhakkak mantıklı bir açıklama yapılacaktır
Önemli olan Kahramanmaraş'ın gelişmesi ve Devlet'in bekası.

Mehmet
Mehmet - 11 ay Önce

Tercih çok yanlış.mevcut ile devam edilmeli idi istikrar bu şekilde olur

fatih
fatih - 11 ay Önce

Hiç iyi olmamış.Kesin siyasi tercih kurbanı olmuştur ahmet bey

Ayşegül
Ayşegül - 11 ay Önce

Niye böyle bir haksızlık yapıldı anlamış değilim.İşini çok güzel icra eden bir kardeşimizdi.Olduğu yeri fazlasıyla hak eden birisiydi.

ökkeş
ökkeş - 11 ay Önce

siyasette bir gün vezirken diğer gün rezil olabilirsin....hahhh

Elbistan
Elbistan - 11 ay Önce

Sütçüler 1 Dulkadiroğulları 0

mak
mak - 11 ay Önce

dur maraşlı yol bitti,tambıra boşa çalıyor artık.

Battal
Battal - 10 ay Önce

Maraşta il başk.gerek yok zaten.kim olirsa olsunn pek önem arz etmiyor.

Zaman
Zaman - 11 ay Önce

Listeler açıklandıktan sonra birçok şey açığa kavuşur diye düşünüyorum.Çünkü Ahmet Özdemirin Listesi hazırdı muhtemelen liste konusunda sıkıntılar yaşandı

Serkan
Serkan - 11 ay Önce

Cahil cahil yorum yazmış millet. İlk başta ömer bey seçilecekti zaten. Ahmet özdemir son dakika sırtından bıçakladı kulis yapmıştı. Şİmdi hak yerini buldu. Hukukçuda Başkan olmaz. Kaynak ne yaptı ki şehre. Başkan dediğin mühendis olur. Ömer bey ve ailesi yıllardır siyasetin içinde. Babası akp kurucularından. Boş boş konuşmayın. İlk kez adam gibi Başkan geldi şehre.

Ökkeş ede
Ökkeş ede - 11 ay Önce

Haaaa haaa Cumhurbaşkanı nın başka işi yok Özdemir’den veya debgici ile uğraşacak

vuran karakurt
vuran karakurt - 11 ay Önce

Güzelliklerle dolu bir türkiye deyiz ya Allah.

vuran karakurt
vuran karakurt - 11 ay Önce

Ak adam senin misyoner dediğin kişinin kim olduğunu biliyonmu senin gibiler misyoner...?

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Leblebicizafe

eylem
eylem - 10 ay Önce

Bence milletvekilligi icin guclu bi isimdi ve diskalifiye edildi ...marastan cikacak milletvekili sayisini birileri düşündü galiba


SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55