Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici bayrağı teslim aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı 6.olağan kongrede Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir'den bayrağı teslim alan Ömer Oruç Bilal Debgici bundan sonraki dönemde yönetim kurulu üyeleri ve tüm parti çalışanlarıyla birlikte gece gündüz çalışacağını ifade etti.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici bayrağı teslim aldı

Ak Parti Kahramanmaraş İl başkanlığında gerçekleşen devir teslim törenine yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

24 Şubat 2018’de yapılan Ak Parti İl Başkanlığına seçilen Ömer Oruç Bilal Debgici görevi Avukat Ahmet Özdemir’den teslim aldı

Kahramanmaraş Ak Parti İl Başkanlığı 24 Şubat 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atıf YILMAZ
Atıf YILMAZ - 10 ay Önce

Neden alınmış, niye açıklama yapmıyorsunuz.Suçu ney, durup dururken gecenin bir yarısından hop diye alınmasına bir anlam veremedik.Çeşitli söylentiler var, açıklama istiyoruz.

gülaçtı tr
gülaçtı tr - 10 ay Önce

kötü adam değildin başkanım vesselam Allah yolunu açık etsin Bilal Bey umarım bu işi layıkı ile yerine getirir

Önder şen
Önder şen - 10 ay Önce

Yolun açık olsun adam gibi adam Ahmet kardeşim

maraşlı
maraşlı - 10 ay Önce

KASKİ MÜDÜRÜ HALEN GÖREVDEMİ

Ejder GÜL
Ejder GÜL - 10 ay Önce

%49,5 oy alan bir başbakanın bir günde değiştirildiği bir ülkede bir il başkanının değiştirilmesi veya görevden alınması çokta önemsenecek bir olay değildir.

zade zade
zade zade - 10 ay Önce

ak parti köklü bir partidir bir ahmet gider bir ahmet gelir hiçkimse kafasını takmasın ömer oruç bilal debgici başkanımın da görevini en iyi şekilde yapacağından tüm ak partililer ve tüm kahramanmraş hiç endişe etmesin

Maraşlı
Maraşlı - 10 ay Önce

Ahmet beyin en büyük eksikliği yalaka değildi kimsenin karşısında ezilmeyen adam gibi adamdı beşli çeteye kurban gitti Allah doğrunun yardımcısı olsun

Alperen
Alperen - 10 ay Önce

Ahmet başkan iyi adamdı fakat,kibirli insanlara fazla önem verdi.Diğerlerini önemsemedi.Sonucu da bu oldu.Kibirin sonu iyi olmaz.

SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55