AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici: Bir dönem daha göremeyecek!

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, parti tarafından istenmiyor.

SİYASET 08.01.2020, 12:36 11.01.2020, 12:52
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici: Bir dönem daha göremeyecek!
banner257

24 Şubat 2018 tarihinde AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı koltuğuna oturan, Ömer Oruç Bilal Debgici'ye gömlek bir beden büyük geldi. Şahsına yönelik vatandaşlar tarafından AK Parti Genel Merkezine yüzlerce şikayet gönderildi. Ak Parti Kahramanmaraş İl Yönetim Kurulu Üyeleri dahil Debgici'den şikayetçi olurken, bir sonraki dönemi göremeyeceği Genel Merkezdeki kaynaklarımız tarafından belirtildi. 

Günlük makamında onlarca vatandaşı ağırlayan Debgici'nin vatandaşları yalnızca dinlediği, hiçbir sorunları ile ilgilenmediği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

AK PARTİ'NİN EMEKTARLARI! 

Ak Parti'nin geçtiğimiz dönem yönetim kurulu üyeliğini yapmış siyasi isimler ise Debgici'ye gömleğin bir beden büyük geldiğini belirtmesi akıllarda soru işareti bıraktı. Madem başkanlık sayın başkana bir beden büyük gelecekti. Neden ilçe başkanlığından il başkanlığına getirilmesine itiraz etmediniz?

Yorumlar (63)
Ökkeş 1 yıl önce
ön teker nereye arka teker oraya. vekillerden ne fayda gördük ki il başkanı faydalı olsun.
iyimser 1 yıl önce
bence 2 beden büyük geldi 1 beden büyük diyenler çok iyimser (!)
maraşlı 1 yıl önce
dili sulu memesi kör dedikleri tam bu başkana uyar
ayhan 1 yıl önce
yemlikçilerin işine gelmemiş başkan anlaşılan
Ede46 1 yıl önce
Kimin işini çözecekmiş. Toplumun genelini ilgilendiren konularda çözüm üretti. Birilerinin istediği olmadı diye başkan değişmez.
maraşlı 1 yıl önce
kimin hangi işini çözdü bu başkan? yaralı parmağa işemediğini herkes bilir...
HAKKI HAKLIOĞLU 1 yıl önce
AH EDEM AH KİME NE DİYEYİM! BATSIN BU DÜZEN....
Bilal pasa 1 yıl önce
Omer bey gibi bi dava adami olmak bu memmlekete faydali insan olmak demektir Omer baskan vatan millet devlet sevdalisi bi baskandir.dini butun menfati gozetmeyen ornek alinacak siyaset adami yolu acik olsun
K.marasliii..... 1 yıl önce
Aynen öyle ben özel bi kurumda çalışıyorum bende görüşme sağladım..Aynen dinledi başka birşey yapmadı o sahisss hatta kartını verdi...aradım şuan meşgul olduğunu başka bigun aramamı söyledi...adam deyil bunlar bizim sayemizde o koltukta oturuyorlar halbuki...aldığımız parayı helal ettirin evinize çocuğunuzun boğazına helal lokma girdinin...ayrıca ben bi bayanım ağızlarını açınca kadın haklarından bahsedeler
Maraşlı 1 yıl önce
He he
aynen öyle 1 yıl önce
katılıyorum
haso 1 yıl önce
etrafını saran yalakalardan adam vatandaşı göremedi ki sorunlarını dinleyip çözsün.ne yazık ki siyaset böyle. siyasetçiler yalaka ve yandaşlara çalışıyor,sistem böyle .
FATMA KÖSE 1 yıl önce
ÇOK İYİ OLMUŞ VALLA ÇOK SEVİNDİM.İŞ
Ede46 1 yıl önce
Öyle görünüyor ki il başkani da doldurmuş kutuları
salih özakkurt 1 yıl önce
Il yönetimini sen belirle, milletvekillerini sen belirle, ir memur taynine kadar sen belirle Ondan sonra İl Başkanı beceriksiz de Ömer başkan dürüst samimi ve dava adamıdır sonuna kadar arkasındayız
k.maraş 1 yıl önce
balık baştan kokar
m.temiz 1 yıl önce
al birini vur ötekine ak parti anap gibi dağlaçak bekleyin
İsmail c 1 yıl önce
Büyük beden sadece depkiciye mi millet vekillerinin durumu daha vahim!!?
maraşlı 1 yıl önce
deveye sormuşlar -neren eğri? el cevap :nerem doğru ki?
Elisss 1 yıl önce
Istemediginiz insanlar icin bu tur haber yapmak cok ta hos bi habercilik anlayisi degildir.elinden geleni yapan dava adamının hakkını yemek hele hiç yakışmamış size haber başlığınız bile çirkin.bu bir habercilik degildir. Milletvekilleri bakanlar belediye başkanları bitti her istediğinizi yaptılar ak partinin il başkanı mi kaldı. Doğrusu derdiniz hükümetle de omer beyden mi cikariyorsunuz
Kazim Koyuncu 1 yıl önce
Acaba bugune kadar gelen baskanlar ne yaptiki .Ancak k.maras halki koyun gibi oy verdi.
Kahramanmaraşlı 1 yıl önce
Ömer başkan kendini memleketine adamış bir insan. Meyve veren ağaç taşlanır diye boşuna dememişler. Allahım hakkında hayırlısını nasibetsin. Kaybeden memleketimiz olur.
VELİ GÜLNAR 1 yıl önce
Çok düzgün bir aile ortamında yetişmiş olan Sn. Debgici'yi şahsen tanımam. Fakat babasını tanırım. Babası değerli akıllı ve hak hukuk bilen bir insandır. Öyle bir babanın oğlundan bunca şikayet var ise benim anladığım kadarıyla hak hukuk bağlamında bir kan uyuşmazlığı olmalıdır. Konunun bir diğer yönü ise partiye demokratik yolları kullanarak başkan mı seçiyorsunuz, il başkanlığı görevini yapacak memur mu atıyorsunuz. Sizi bu aymaz düşünceniz ve kibriniz bitirecek.
Mehmet Ertürkmen 1 yıl önce
AK partiye çöreklenmiş sadece akraba dost işlerini takip edip yöneticilere en iyisini siz bilirsiniz diyenler arar veriyor. Sadece Allah rızası için ve memleket iş gönül işi diyenler gelmeli
Tuncay ak 1 yıl önce
Baskana dil uzatmayin o butun vekillerin üstunde dürust bur başkan .onu reis getirdi .kimse dokunamaz.o kahraman şehrimizin başkanı.yolu açık olsun
sağlık olsun... 1 yıl önce
üzüldük mü? yoo... sevindik mi? yooo... bize ne faydası var kime ne faydası var?
Dündar 1 yıl önce
Nasıl eğleniyor muyuz :)
Ali 1 yıl önce
Değişim şart
Misafir 1 yıl önce
Bencede koltuğu işgal ediyordu
Davut koca 1 yıl önce
Kendisini tanımam ama şu an Ali öztunç hariç şehrimizi yöneten başkan , vekil, il başkanı vs doğru dürüst bir tane adam yok ne yazık ki . Al birini vur ötekine. Bahtsız şehrimiz dicem ama kendi düşen ağlamazmış.
Nurten 1 yıl önce
Bizden oy yok bir daha onlara çok şımardılar onsekiz yılverdik yeter
gamalag oglu gamalag 1 yıl önce
Allah ıslah etsin. bu devletin malıyla ağbat olana Allah yağmurlu hava da su vermesin.
Mustafa bey 1 yıl önce
Vatandaş evimin önüne parke yapılsın arazim imara açılsin gelinim belediyeye alınsın bunu mu yapsın
Mehmet 1 yıl önce
O dönemi hiç biri göremiyecek böyle devam etsinler
Necati say 1 yıl önce
Ömer baskana söz yok.ortaklaşip milletin parasıni göturenlere tek söz yok.baskan vekillerdende bel.bask.dürüst ona göre
GENÇKEZA 1 yıl önce
ÖMER ORUÇ BİLAL DEBGİCİ K.MARAŞ SİYASETİNDE DÜZGÜN, DÜRÜST VE AHLAKLI KİŞİLERDEN BİRİSİDİR. KİM NE DERSE DESİN SADECE FİTNE ÇIKARMAK AMACINDADIR. AKPARTİ DE KIRILMALARI ENGELLEYEN TEK KİŞİDİR. BİR DÖNEM DAHA ŞARTTIR.
yavuzselim 1 yıl önce
başkan ne yapsın yanına çöreklenmiş yalakalardan ve menfaatçilerden çalışamıyor ki daha düne kadar başka partilerde at koşturanlar başkanın yanına çöreklenmiş bütün musluklar onların cebine akıyor gücüde yetmiyor değiştirmeye ne yapsın başkan en güzeli istifa edip bir köşeye çekilmeli diyorum
İbrahim demir 1 yıl önce
Başkana çok önemli bir konu da şikayette bulundum hiç bir faaliyetini görmedim.
Hüzeyin kireçci 1 yıl önce
Kökü köme i belli olan şaraşuraya bulaşmayan.. Çalmayan çarpmayan birisi olan sn. Depgiciye haksızlık edilmesin. İşi öğrenme sürecinde olduğunu kabul edersek böyle dürüst adamlar ilerde faydalı olur.
Dürüst ol! 1 yıl önce
Ömer Başkan adam gibi adamdır. Oluşturmadığı yönetim ile il başkanlığı görevini yürütmektedir. Adamı istememeleri normaldir. Bakalım halka sorun da halk ne diyecek yönetimdekilere. Her biri cebini doldurma peşinde, zengin burjuvalar ne anlar garibanın halinden. Hangi garibanın işini çözmüşler. Ömer Başkan kimsenin adamı olmadığı için bu kadar üstüne oynuyorlar. Günümüz siyasetine Ömer Başkan 10 gömlek fazla gelir. Kimsede dava şuuru kalmamış ki. Herkes pastadan pay alma derdinde. Alırlarsa da zaten parti güç kaybediyor iyice biter.
fatih 1 yıl önce
bir debgicimi ki hiçbiri çalışmıyor
Hasan sarlak 1 yıl önce
İl baskaniz çok iyi bir insan herkesin sıkıntılarını dinliyor ve çözüyor Allah razı olsun iyi baskan kendisi
Ates 1 yıl önce
İyi olmuş geç bile kaldılar
Kahramanmaraş 1 yıl önce
Ömer Bey Dulkadiroğlunda kendini kanıtlamasından ötürü o makama layık görülmüş güzel bir dava adamı toplumu ilgilendiren bütün konularda çok hassas ve özverili şekilde çalışmaya devam ediyor Allah ondan razı olsun eee ne demişler meyve veren ağaç taşlanır.
ismet can 1 yıl önce
başkan birtane ömer başkanın üstüne adam yok adam gibi adam nokta
Şaban 1 yıl önce
Kimler Ak Parti'ye tam anlamıyla Adalet den şaşmadan gecesini gündüzüne katarak hizmetettiyse karalama kampanyası yapılıyor.o şikayetleri gönderenlerin hangi zihniyetten olduğu bellidir.K.Maraş da bir halk oylaması yapılsa Ömer başkanımız il başkanlığı için adaylar arasında birinci gelir.
Mehmet Ertürkmen 1 yıl önce
AK partiye çöreklenmiş sadece akraba dost işlerini takip edip yöneticilere en iyisini siz bilirsiniz diyenler arar veriyor. Sadece Allah rızası için ve memleket iş gönül işi diyenler gelmeli
Bertizli bekir 1 yıl önce
Esas olan ; Maraşa ve maraşlıya hizmet mi partiye hizmet mi ? Son sözü millet söyleyecek
Bertizli 1 yıl önce
Adam o teşkilata o vekillere bir gömlek büyük geldi yediler net.
Özban gündüz 1 yıl önce
Bencede yeter artık en azından torpil işi biter o kadar gittik yanına hep dinledi sadece tamm dedi ama hiç bir icraat yok hep adımızı yazdırdı o kadar işsiz insan vardıki işkur müdürününde eli içinde bu işin bilal başkan işkura atardı topu işkur müdürüde işçi alımı yok der sallardı biz sizi arayacağız derdi ama neyseki çok şükür ne işkura nede ak parti kahramanmaraş yönetimine ihtiyacım kalmadı inşaAllah diğer evine ekmek götüremeyen torpil bulamayıp işsiz gezen arkadaşlarda onlara muhtaç olmadan evine ekmek götürürler rabbim o koltuk sevdası aşkına boş oturan yöneticilere sorsun sualini bana sorarsanız ben çok bekletildim hakkımı helal etmiyorum gitsin artık
Adem sakar 1 yıl önce
Bizim marasin kaderi bukaliteli başkan lar hep al aşağı esiliyorcunku o başkan lar kaliteli hamuru sağlam yandakiler milletin malını pes kes çekmiyor ya onun için yanındakine yedirmeyen kaliteli bir başkan olduğu için evet doğru bizim vekillere göre milletin işini çözemiyor iyi bor başkan değil.. ki dava adamının hasıdır omer baskanim .
Mert 1 yıl önce
Al birini vur ötekine hepsi ayni millet vekilde aynı ak parti teskilatida maraşa iş yapacak adam seçmiyorlar
Ahmet Kaan Söyler 1 yıl önce
Hiç kimseye bir faydası yok. Resim çekilmekten başka işe yaramadı. Bunlar yüzünden millet ak partiye oy vermeyecek artık.
EDE 1 yıl önce
GÖMLEKCİ NURİ KÜÇÜLTSÜN
Emre Dündar 1 yıl önce
Depgici gitse yerine aynı zihniyet başkası gelecek maraşlı gene %70 verecek.
Ne farkı var.
Yazık maraşa çok yazık
3-5 çakal zengin oldu
Maraşlı vatan millet sakarya edasında.
Maraşta akpliler sadece dinler. İcraat yapmaz.
İstanbulda ise her türlü yapar. Yapmak zorundadır.
Marasli 1 yıl önce
Hepsi aynı
Çıngıl yusuf 1 yıl önce
Bütün il ve ilçe başkanlıklarını kaldırın onlarında reise bağlayıp kurtulalım
Mehmet çinpolat 1 yıl önce
Yeniden ak parti il başkanlığı seçimi yapılmalı herkes sevinecek bu duruma.
Mehmet aydemir 1 yıl önce
Ben ak partiyi sevmiyorum ama başkan değişmeli.
Adem Erol 1 yıl önce
Akparti bütün illerde mum misali dibine karanlık.akparti iktidarında en çok CHP liler iş aş sahibi oldu.
hacı 1 yıl önce
Adamda bir sıkıntı var,birkaç kez taziye evlerinde mecburen tokalaştık,o anda bile ölümü ve Allahı unutturan bir tavrı bir ukalalığı vardı,kendimi kaç kez sorguladım birşey istercesine mi baktım ben ki diye.
Scopus 1 yıl önce
Üzüldük mü? yooo... yeni biri gelip giderse ne değişir Maraşta? hiçbirşey... E o zaman sağlık olsun... biz alıştık... Hizmet etmeye çalışan Sadece Ali Öztunç var... Allah yardımcısı olsun...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:13
Güneş 05:41
Öğle 12:36
İkindi 16:19
Akşam 19:21
Yatsı 20:43