AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici Vatandaşlara derman oluyor!

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici vatandaşların sorunlarını dinleyerek derman oluyor.

SİYASET 11.07.2019, 12:00
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Debgici Vatandaşlara derman oluyor!
banner257

31 Mart yerel seçimlerinde Kahramanmaraş’ın Ak Partiye en çok oy veren ilk 3 il olmasındaki ekibin kaptanlığını yapan Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, hemşerileriyle hem hal olmaya devam ediyor. İl Binasında her gün yüzlerce hemşerisini ağırlayan İl Başkanı Debgici ekibiyle birlikte sorunları çözmeye çalışıyor.

24 Şubat 2018 tarihinde yapılan kongrede görevi dönemin İl Başkanı Ahmet Özdemir’den devir alan ve Özdemir’in yazdığı ekiple girdiği seçimlerde tam uyum sağlayarak başarı sağlayan Debgici’nin ise en büyük özelliği davasına sıkı sıkıya bağlanması olarak gösteriliyor.

Kahramanmaraş’ta davasını en üst düzeyde temsil eden Debgici, her gün il başkalığına gelerek sorunlarına çözüm arayan yüzlerce hemşerisinin sorunlarını çözmeye çalışıyor.

Her gün parti binasına gelerek vatandaşları bizzat dinleyen Debgici’nin sorunlarını çözmek için gerçekleştirdiği telefon trafiğini gören vatandaşlar ise Haber 46’ya şu açıklamalarda bulundu; “her sorun çözülemiyor, fakat bizi muhatap alıp sorunu çözmek için büyük uğraş vermesi bizi mutlu ediyor. Oğlumun tayini için yardım istemeye gelmiştim, 45 dakika bizimle ilgilendi. Bu arada gelen giden onlarca vatandaşın da bir taraftan sorunlarını dinledi. 45 dakika içinde ajandasının 5 sayfası notlarla doldu. Oğlumun tayin işi yönetmeliğe takıldı fakat bu kadar bizimle ilgilenmesi beni çok mutlu etti.” Dedi.

24 Şubat’tan sonra Özdemir’in yazdığı ekiple yola devam eden ve amacı hizmet olunca ekip içerisinde hiç kimseyle sorun yaşamadan çalışan Debgici, bazı art niyetli tarafların beklediği ve konuştuğu kelimeleri ise boşa çıkarttı.

Yorumlar (28)
Ali 11 ay önce
Davasina bağlı olduklari kadar maraşada bağli olsunlarda sehire bir faydalari olsa akp gorev alan hic bir yöneticin marasa zerre kadar katkisi yok
46lik46 11 ay önce
güzel pasta cıla çekmişiniz. ben 100 kere gittim bir kere görüşemedim. ne iş istedim ne aş. geçin bu işleri.
zeki 11 ay önce
kervan pastanesinde takılarakmı derman oluyor :)
Evri 46 11 ay önce
Hani nerde o vatandaş.kime derman olunuyor.
sedat 11 ay önce
hangi, sıfatla sorunları çözüyor vali mi beldiye başkanı mı milletvekili mi? birde sormak istiyorum chp li yada iyi partili biri gitse onun da oğlu için 45 dk uğraşır mı yoksa 45 dk uğraşsanız da randevu alamaz mısınız?
recep ince 11 ay önce
hangimizin derdine derman oldu kapısına gidip durumumuzu anlattık aramadılar bile
türk 11 ay önce
siz nerde kaybettiniz biliyor musun başkan. siz halkı ayırıp yandaşlarınızı belediyelere doldurduğunuz an kaybettiniz. ve ben bunca yıl size oy verdim, kıyamete kadar size oy vermeyeceğim.
mag 11 ay önce
Bir gülme geldi... İstemsizce...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?