Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerine Hal Kavşağı Tepkisi

Neredeyse iki yılı aşkın süredir devam eden, defalarca bitirileceği sözü verildiği halde bitirilmeyen, vatandaşa yıllardır eziyet çektiren Hal Kavşağı bir defa daha tamamlanmadı. Ak Parti Milletvekilleri ise vatandaştan gelen tepkiye susarak cevap veriyorlar.

SİYASET 02.12.2019, 10:50
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekillerine Hal Kavşağı Tepkisi
banner257

K.Maraş bir türlü tamamlanmak bilmeyen Hal Kavşağını tartışmaya devam ediyor. İki yıldır süren çalışmada sona gelinmesine rapmen aylardır aynı noktada çalışmalar devam ediyor. Bir şehrin boydan boya köprülü kavşaklarla donatılabileceği bir zamanda ne yazık ki tek bir kavşak yapılamadı.

Haber46'nın düzenli olarak gündeme getirdiği Hal Kavşağı özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafiği çekilmez hale getiriyor. Daha önceki haberlerimizde kış gelmeden bu kavşağın bitirilmesi gerektiğini, gerekirse üç vardiya çalışarak kısa zamanda bitirilebileceğini yazdık ancak önerimiz dikkate alınmadı.

Kahramanmaraş basınının büyük ölçüde sessiz kaldığı ve gündeme getirmediği Hal Kavşağı ne zaman bitecek? Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri bu konuda neden girişimlerde bulunmuyorlar? Kavşağın gecikmesinin nedeni nedir? Karayolları tarafından yapılan kavşaktaki çalışmaları milletvekillerimiz yeterli buluyor mu? Milletvekillerimize de Hal Kavşağıyla ilgili şikayetler geliyor mu? Milletvekillerimiz ve Ak parti il ilçe teşkilatlarımız özellikle sabah ve akşam saatlerinde Hal Kavşağını kullanıyor mu? Hal Kavşağının trafiği bir çile haline getirdiğinden haberdar mısınız?

Ak Parti'ye en yüksek desteği veren Kahramanmaraş, sizce bir kavşağın 2 yılda açılmamasını hak ediyor mu? Kahramanmaraş'ta yapılan hiç bir hizmetin vaktinde bitirilememesini sizler nasıl değerlendiriyorsunuz? 

Ayrıca Hal Kavşağında her gün çok sayıda trafik kazası olduğunu biiliyor musunuz? 

Haber46'ya ulaşan vatandaşlarımızın ortak görüşü, Hal Kavşağında çalışmaların çok yetersiz olduğu yönündedir. Vatandaş çalışmaları o kadar yetersiz buluyor ki bir yorumda şu ifade kullanılıyor: ''Kale dibinden bir kaç tane kazma kürekçi getirsek bu kavşağı daha çabuk bitirirdi?''

Sayın Milletvekillerimizin Hal Kavşağı ile ilgili süreci vatandaşlarımıza açıklaması gerekmektedir. Kamuoyu gibi biz de merakla yapılacak olan açıklamayı bekliyoruz.

Yorumlar (38)
e bekereci 7 ay önce
ak parti hırsız ,hortumcu,rantiyeci ,kifayetsiz ,liyakatsız,müsrif siaysetçilerin partisidir
ak parti anavatan partisi olmuştur
vatana millete ümmete ihanete ediyor
EDEM 7 ay önce
ANAVATAN PARTİSİNE KURBAN OL SEN DE ONLARDA.
Mehmet 7 ay önce
Diline sağlık kardeş
e bekereci 7 ay önce
expo2023 adlı rezalaet israf hamaset projesine milyar lira harcarken ,
hal kavşağınının müteahhidinin parasını ödeyemiyorlar
hakikat bu
bunların akıbetlerine bakın
hiç biri yataklarında huzur içinde ölmeyecekler
milletin paarsını yiyenlerin israf edenlerin belasını rabbim veriyor
maraşlı ahmet b 7 ay önce
k.maraş basının %80'ni lokmacı. Küçük ev, Yaşar pastanesi önünde sabahtan akşama kadar otururlar, paket haber yaparlar, güç kimde ve ne taraftaysa onun borazanını çalarlar. Yanlışı korkusundan eleştiremezler. Ulusal bazda yayın yapan ( sözüm ona ) bir tek tv kanalının ve yönetenlerinin boyunduruğu ve gölgesi altında yayın yaparlar. Eee bir şehirde 4.kuvvet olması gereken medyanın hali bu şekilde olursa ne hal kavşağı, ne kale, ne stadyum biter. Ne K.Maraşspor süper lige çıkar. Ne de ülkede ki tanıtımı yapılır, maraş algısı yıkılır. Bir sözümde size haber46 söz veren siyasetçileri bu kavşağın gecikmesine vesile olan siyasileri ve sürekli verilen yenilenen ihaleleri düzenleten siyasileri yada şehrin ileri gelenlerini açıklamazsanız küçük ev ile yaşar pastanesi önüne bir sandalyede sizin için bıraksınlar.
GAZİ GAZİ ANTEPLİ 7 ay önce
Merak etmeyin maraş halkı biz Gaziantep halkı olarak bu durumuma bel aticaz çünki o kavşak bizim ılıcaya yeşil göze Fırniza giderken vaktimizi ve yakıtımızı alıyor Fatma şahine ilettik sizin yönetime ricada bulunucak
habibe habibe 7 ay önce
Biz Kayseriden gelip yapalım. Güneydoğuya geçişimizi engelliyorsunuz. Kayseride 90 günde biter köprü inşaatları.
kahramanmaraş'lı 7 ay önce
helal olsun sana antepli kardeşim.iyiki varsınız.Allah sizin gibi komşuyu başımızdan eksik etmesin.
Mehmet 7 ay önce
Bunların hepsi boş beleş insanlar her gün kaza var yazık değilmi o araçlara o insanlara utanmaz adamlar
OHHHHH OH OH 7 ay önce
ÇOKKKKKKKKKKK İYİ OLUYOR K.MARAŞ HALKINA MÜSTEHAK OHHHHHH OH BETER OLUN.
EDE 7 ay önce
DÜN AKSAM AKSU TV DE HABERLERDE MİLLETVEKİLİ,KARAYOLLARI GENEL BASKAN YARDIMCISI VE BELEDİYE BAŞKANI HAL KAVŞAGIYLA İLĞİLİ HABER VARDI SÖZDE BU HAFTA SONU HAL KAVŞAĞI AÇILACAKMIŞ HAFTASONUNA NE KALDI ŞURDA CANIM :)))
drsn 7 ay önce
evet hal kavşağı gecikti doğrumu doğru.lakin şehrimize akp den önce yapılan bu denli büyük alt geçitli felan kavşak hatırlayan varmı ? evet gecikti ama kavşakları üstgeçitleri felan da biz akp den öğrendik.
akp 7 ay önce
Bizde düzgün hizmet gelsin diye akp yi seçiyoruz. ama bu şekilde insanları süründürerek hizmet gelecekse hiç gelmesin. Biz de daha iyi hizmet verecekleri seçmeyi biliriz.
TAKİPCİ... 7 ay önce
KARDEŞ HAKLISIN EVET AKP DEN ÖNCE BU DENLİ PROJE YAPILMADI.BÜYÜŞEHİR DEĞİLDİ O DEĞİLDİ BU DEĞİLDİ Bİ SÜRÜ SEBEBİ OLABİLİR.BİZ ESKİ YENİ TARTISMIYORUZ BİZ SU ANKİ DURUMU SÖYLÜYORUZ.NİE GAZİANTEP DE 3 AYDA BİTEN BİZDE YILLARCA SÜRÜYOR NİE DİĞER İLLERDE AYLAR SÜREN PROJELER K.MARAS DA YILLAR SÜRÜP MİLLETE ÇİLEYE DÖNÜŞÜYOR SORUN BURDA
Daha önem işler var 7 ay önce
Kavşak bitmese de olur. Ama belediyenin çevre düzenlemesi 15 trilyona verilmeli ki birileri parasına para katmanlı, expo 2023 için tanıtıma 40 trilyon verilmeli ki, belediye başkanı adayı olunabilmeli, hayat hastanesi üst sokağı triltiyonlara ihaleye çıkarılıp 2 senede bitirilmemeli ki, bir başka dost da paraya para dememeli, İMKB endüstri meslek lisesi yıkıkacağı halde 1 trilyona yakın fiyata tamirat yaptırılıp sonra yıkılmalı ki ahbabımız para kazanmalı.
Bu kadar önemli iş varken kavşak bitmese nolur canım. Siz de çok avelecisiniz, biter zaaaar
YG 7 ay önce
BENDE BİR KAHRAMANMARAŞLI OLARAK MARAŞ HALKINA ÇOK İYİ OLUYOR AKP DAHA .ÇOK OY VERİN REZİL RÜSVAN MEMLEKETİMİN HALİ HAYRETTİN GÜNGÖR GELDİ GELELİ BİR ÇALISMASI YOK KAR'DAN ÇOK ZARARI VAR
Mehmet 7 ay önce
Onlar cevap veremezler uyumaya devam etsinler uyandirmayin yedi uyurlari
Ercan 7 ay önce
Bu memleket bir kavşağı daha kaldıramaz sakın bir daha denemeyin ......öyle kalsın
Antepli 7 ay önce
Durmak yok yola devam maraşlı edeler ak partiyi daha ileri taşıyalım
X 7 ay önce
Bu partiyi seçilen milletvekilleri belediye başkanları ve bakanları sonunu getirecek muhalefet boşuna uğraşıyor
Waqqasoğlu 7 ay önce
Hani Gögsün yolu 2019 Aralıkta bitidi, o da mı yslan oldu.
NAsıl yani 7 ay önce
Tamam yapmasınlar.Öylece kalsın her taraf.
KÜRŞAT 46 7 ay önce
Sorgulayan, hakkını arayan bir toplum olmadıkça bu memleket insanına yapılan tüm şeyler layık (!)
Uyumazoğllu 7 ay önce
Maraşımızın siyasetçilerinin nasıl çalıştığının göstergesidir!!!! Rezaaaleeet
yusuf hafızoğlu 7 ay önce
biraz daha kaza olsunda ondan sonra açarlar.üst kavşağı açtı ne bir levha var ne bir ışıklandırma var.kim kime yol verecek belirsiz.hedef 2023
Hep Doğrusöyler 7 ay önce
12 Şubat'ta Reis Kahramanmaraş'a gelir.Şakşakçıların alkışı eşliğinde açar.2,5 ay daha sabredin.
MARAŞLI 7 ay önce
İNSANLARIN YORUMUNA SAYGI GÖSTERİYORUM LAKİN K MARAŞIN YERLEŞİM ACISINDAN HİZMET ALAMIYOR BAZI YER RANPA CUKUR HAL KAVŞAGI ORASI K MARAŞIN ATIK SUYUN TOPLANINP GECTİGİ YER ORDAN GECMEKTE BUNU BİLEN DE BİLMEYENDE KONUŞUYOR O HAL KAVŞAGINI YAPAMAZLAR DEDİM HALEL OLSUN YAPTILAR EN SIKINTILI YER ORASI
MARAŞTA NEKADAR KANAL VARSA O BÖLGEDE TOPLANIYOR ATIK SU İNSAF YANİ
Öz Maraşlı 7 ay önce
Yahu 2 yıl. Neyi zor Maraş'ın. Karadeniz'den zor mu? Kaldı ki atık suyun oradan geçtiğini yeni mi öğrendiler. Siyasetçilerimiz Maraşı tanımıyor doğru ya, sen de haklısın. Kazıyorlar bakıyorlar ki aaa oda ne atık su geçiyor. Yapmayın bu kadar partizan olmayın. Allahtan korkmuyorsunuz anladık da bari kuldan utanın. 2 yılda elin adamı şehir yapıyor siz şehrin bir kenarına bir kavşağı yapamamışsınız. Bir de yapamayanları savunuyorsunuz. Ayıp.
Umrumda değil 7 ay önce
Benim arabam yok yani umrumda değilllll....
Adanalı 7 ay önce
Andırın için sorun yok. Zaten giden yok kahramanmaraşa.
EDELER 7 ay önce
ANAVATAN PARTİSİ DÖNEMİ BELEDİYE BAŞKANI HACI ALİ ÖZALIN YAPTIĞI HİZMETİ KİM YAPTI ŞU ANA KADAR BİDE O ZAMAN Kİ ŞARTLARDA ŞİMDİ İSE YEMEKTEN SIRA GELMİYOR HİZMETE
Mehmet 7 ay önce
Bitmez bitmez çünkü utanma yok bunlarda anca ye iç gez toz haram zehir zıkkım olsun verdiğimiz vergiler elbet bir gün sizinde gününüz dolacak
uyanın 7 ay önce
antep vekilleri müsaade etmediği için bitmez. antep vekillerine başvurun bakayım maraş onların köyü zaten bir gecede bitirtirler.
SRP 7 ay önce
İlla birini eleştirecekseniz dönüp bir bakın geriye 100/200 borç yapan Erkoç efendiye yapın bu yiğitliğinizi
SRP 7 ay önce
Antep den yardimmi bekliyorsunuz hiç güleceğim yoktu size lafım ÇOK DA TIN
Takipçi 7 ay önce
Ben alt geçit isim buldum. 2 yıl alt geçiti :)
yavuz 7 ay önce
akp maraş'ta direkten döndü mhp ile birleşmeseydi akp yüzde yüz kazanamazdı mhp alırdı bir daha ki seçimde birleşmede yetmeyeceği kesin
turgut kılçık 7 ay önce
BU ZULÜM BİTMEZ. MİLLETİNVEKİLLERİNE SORUYORUM. SİZE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. ÖLÜM VAR. ÖLÜM. ARTIK KENDİ ÖZEL İŞLERİNİZE DEĞİL HAL KAVŞAĞINA BAKIN. YOKSA BU MİLLET GELİR O ANACADDEYİ PROTOSTO İÇİN KAPATIR. BÜTÜN MEDYA ORADA TOPLANIR. MİLLETVEKİLLERİ HANGİ YÜZLE MİLLETİN KARŞISINA ÇIKAR. SİZ GERÇİ MİLLETVEKİLLİĞİ BABADAN OĞLA GEÇİYORDU DEĞİL Mİ? ÖZÜR DİLERİM. ÇÜNKÜ AK PARTİ SİZİN BABADAN KALMA TAPULU MALINIZ DEĞİL Mİ? ZENGİN İŞ YAPMAZ İŞİNİZİ TAKİP EDER. YÜZ ALIR ANCAK BİR VERİRSİNİZ. HELAL OLSUN SİZE. ÖLÜMÜ UNUTMAYIN. BİRGÜN BU MİLLET MEZARINIZIN BAŞINDA SİZE FATİHA BİLE OKUMAZ UNUTMAYIN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
açık
Günün Anketi Tümü
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Başarılı mı?
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Başarılı mı?
Namaz Vakti 05 Haziran 2020
İmsak 03:20
Güneş 05:05
Öğle 12:36
İkindi 16:28
Akşam 19:57
Yatsı 21:34
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 26 53
2. Başakşehir 26 53
3. Galatasaray 26 50
4. Sivasspor 26 49
5. Beşiktaş 26 44
6. Alanyaspor 26 43
7. Fenerbahçe 26 40
8. Göztepe 26 37
9. Gaziantep FK 26 32
10. Denizlispor 26 31
11. Antalyaspor 26 30
12. Gençlerbirliği 26 28
13. Kasımpaşa 26 26
14. Konyaspor 26 26
15. Malatyaspor 26 25
16. Çaykur Rizespor 26 25
17. Ankaragücü 26 23
18. Kayserispor 26 22
Takımlar O P
1. Hatayspor 28 53
2. Erzurum BB 28 47
3. Bursaspor 28 46
4. Adana Demirspor 28 45
5. Akhisar Bld.Spor 28 45
6. Fatih Karagümrük 28 43
7. Altay 28 43
8. Ümraniye 28 40
9. Giresunspor 27 38
10. Keçiörengücü 28 35
11. Balıkesirspor 28 35
12. Menemen Belediyespor 28 35
13. İstanbulspor 27 33
14. Altınordu 28 31
15. Boluspor 28 25
16. Osmanlıspor 28 24
17. Adanaspor 28 20
18. Eskişehirspor 28 17
Takımlar O P
1. Liverpool 29 82
2. Man City 28 57
3. Leicester City 29 53
4. Chelsea 29 48
5. M. United 29 45
6. Wolverhampton 29 43
7. Sheffield United 28 43
8. Tottenham 29 41
9. Arsenal 28 40
10. Burnley 29 39
11. Crystal Palace 29 39
12. Everton 29 37
13. Newcastle 29 35
14. Southampton 29 34
15. Brighton 29 29
16. West Ham 29 27
17. Watford 29 27
18. Bournemouth 29 27
19. Aston Villa 28 25
20. Norwich City 29 21
Takımlar O P
1. Barcelona 27 58
2. Real Madrid 27 56
3. Sevilla 27 47
4. Real Sociedad 27 46
5. Getafe 27 46
6. Atletico Madrid 27 45
7. Valencia 27 42
8. Villarreal 27 38
9. Granada 27 38
10. Athletic Bilbao 27 37
11. Osasuna 27 34
12. Real Betis 27 33
13. Levante 27 33
14. Deportivo Alaves 27 32
15. Real Valladolid 27 29
16. Eibar 27 27
17. Celta de Vigo 27 26
18. Mallorca 27 25
19. Leganés 27 23
20. Espanyol 27 20